10. Integrita Jinonice 11 4 2 5 32:42 10

So 22.9.12 13:45 TEMPO M16 AC FC Partizan Východ   (HL6I)
So 22.9.12 15:00 TEMPO Blesk VK B Alej FK B   (HL7H)
Ne 23.9.12 13:45 P3 Pražská hnědka DK Sanitka AS   (HL8O)
Ne 23.9.12 15:00 P3 Guinness AC Bratři v lihu FC   (HL8O)
Ne 2.12.12 14:45 BECH Drny FC Jednota Košík   (HL5H)
Ne 2.12.12 16:00 BECH MTPCH 4077 DUCKS   (HL3D)

9. 12. 12 11:15 ZAK Modrý balet A Dýně AC A 11. 6:2 (1:1)
Domácí zvítězili čtyřbrankovým rozdílem, když hosté neproměnili několik dobrých příležitostí a především penaltu.
Modrý balet A Dýně AC A
Radim ZeisbergMartin Digoň, Vladimír Hlaváček, Peter Kunca, Václav Malina, Ján Novák, Pavel Šípek vs Tomáš Čermák – Radek Dolejší, František Hilbert, Petr Hlava, Michal Mach, Petr Přerovský, Petr Radzik, Tomáš Zeman
4., 47. Martin Digoň
36., 38., 51. Peter Kunca
60. Václav Malina
30. Petr Radzik
53. Tomáš Zeman
25. 11. 12 10:00 P2 Drsný šrouby Modrý balet A 10. 2:0 (2:0)
Pohodové utkání se zaslouženou výhrou domácích. Kratochvíl, Český
Drsný šrouby Modrý balet A
David Roubal – Petr Boháč, Tomáš Brostík, Pavel Hájek, Michal Roubal, Tomáš Zahrádka, Michal Zlatoš vs Radim Zeisberg – Martin Digoň, Jaroslav Kovář, Peter Kunca, Viktor Lecchi, Václav Malina, Ján Novák, Pavel Šípek
2., 18. Pavel Hájek
18. 11. 12 17:30 MIKU3 Modrý balet A Beton FC 9. 2:5 (0:2)
Rozhodčí se nedostavil, utkání se odehrávalo v poklidném tempu.
Modrý balet A Beton FC
Radim Zeisberg – Martin Digoň, Peter Kunca, Václav Malina, Ján Novák vs Marek Šístek – Petr Benda, Martin Hamrle ml., Martin Hamrle st., Miroslav Kosina, Jan Lebeda, Mohamed Amine Mouaddab, Miroslav Placr, Daniel Vakerman, Jakub Valenta
53. Petr Benda
11. 11. 12 17:30 MIKU3 Alkohol Vršovice FC Modrý balet A 8. 7:1 (5:0)
Jednoznačné utkání, kdy domácí přehrál soupeře v agresivitě, rychlosti i efetivitě.
Alkohol Vršovice FC Modrý balet A
Tomáš Vrňák – Lukáš Bady, Levan Bokeria, Jakub Herout, Martin Jermář, David Kosák, Jiří Popelka, Vojtěch Rodr, Filip Špaček, Vojtěch Sýkora, Kristian Zradička vs Radim Zeisberg – Martin Digoň, Milan Hulcr, Petr Klajl, Peter Kunca, Václav Malina, Ján Novák, Ondřej Wild
46. Ondřej Wild
28. 10. 12 18:45 MIKU4 Modrý balet A Pivson a Pofel 7. 0:6 (0:4)
Jednoznačná záležitost. Kučera
Modrý balet A Pivson a Pofel
Radim Zeisberg – Martin Digoň, Vladimír Hlaváček, Peter Kunca, Viktor Lecchi, Václav Malina, Ján Novák vs Michal Stoklasa – Matouš Bém, Martin Hrycej, Tomáš Jirkal, Jiří Kolísko, David Pokorný, Matěj Pokorný, Tomáš Rusý, Petr Valášek
6. Tomáš Rusý
9. Jiří Kolísko
11., 50. OG
18. Martin Hrycej
35. Matouš Bém
21. 10. 12 13:45 P2 Torpédo Řepy Modrý balet A 6. 1:1 (1:0)
Velice slušný zápas bez mluvení a s minimem faulů. V první půli lepší Torpédo, které se ujalo vedení a několik šancí neproměnili. Od 40.min. překvapivě převzal iniciativu bez střídání hrající Balet, který měl kromě vyrovnání další vyložené šance. Zasloužená remíza. Martin Hyža, David Kreibich
Torpédo Řepy Modrý balet A
Richard Kulík – Michal Antoš, Jiří Hruška, Jan Jeřábek, Lukáš Krupička, Richard Kulík, Matěj Lev, Karel Poupě vs Radim Zeisberg – Martin Digoň, Jan Drobný, Petr Klajl, Peter Kunca, Ján Novák
16. Matěj Lev 55. Peter Kunca
14. 10. 12 20:00 MIKU3 Modrý balet A Normální Chlapi 5. 3:7 (1:2)
Domácí doplatili druhou půli na malý počet hráčů a naopak hosté měli sil na rozdávání. Kratochvíl
Modrý balet A Normální Chlapi
Peter Varga – Martin Digoň, Vladimír Hlaváček, Peter Kunca, Ján Novák, Ondřej Wild, Radim Zeisberg vs Jan Varga – Jan Dont, Ondřej Havelka, Michal Kabelka, Jan Kramář, Jakub Novotný, Petr Poláček, Tomáš Remek, Václav Zvěřina, Vojtěch Zvěřina
42. Jakub Novotný
7. 10. 12 11:15 KBELY Šachťor Praha CF Modrý balet A 4. 8:4 (5:1)
Utkání slušné úrovně. První poločas patřil domácím, po změně stran se hosté zlepšili, o vítězi však již bylo rozhodnuto.
Šachťor Praha CF Modrý balet A
Roman Kreisinger – Eduard Bažo, Lukáš Dajčar, Tomáš Jindra, Zdeněk Kasalý, Martin Měřička, Václav Morch, Václav Mottl, Miroslav Novotný vs Radim Zeisberg – Martin Digoň, Milan Hulcr, Peter Kunca, Viktor Lecchi, Václav Malina, Ján Novák
39. Ján Novák
30. 9. 12 20:00 P1 Laxní přístup Modrý balet A 3. 3:5 (1:2)
Bojovné utkání hrané nahoru dolů, bylo se na co dívat. Patrik Grygera, Osladil
Laxní přístup Modrý balet A
Ondřej Zeman – Lukáš Bárta, Tomáš Jirmásek, Jiří Šafka, David Šátek, Jan Široký, Michal Široký, Tomáš Zahradníček vs Peter Varga – Martin Digoň, Jaroslav Kovář, Peter Kunca, Viktor Lecchi, Ján Novák, Radim Zeisberg
59. Jaroslav Kovář
16. 9. 12 16:15 MIKU1 Modrý balet A Komety FC A 2. 6:1 (2:1)
Vyrovnané utkání, ale Modrý balet byl takticky vyspělejší a nebezpečnější. Pavel Potměšil
Modrý balet A Komety FC A
Radim Zeisberg – Martin Digoň, Peter Kunca, Ján Novák, Pavel Šípek, Peter Varga vs Stanislav Ineshin – Andrei Balasel, Yan Bastrykin, Igor Efimov, Martin Gondolan, Eduard Leganov, Vlad Matrosau, Yuri Matrosau, Michel Matrossov, Alexej Tsarev, Dzmitry Zhmako
14. Martin Digoň
23., 41., 58. Peter Varga
34., 49. Peter Kunca
27. Yuri Matrosau 35. Vlad Matrosau
9. 9. 12 20:00 MIKU4 Integrita Jinonice Modrý balet A 1. 4:5 (1:3)
Nádherné utkání, které rozhodlo to, že domácí hráli do 20. minuty jen ve čtyřech. To už hosté vedli 3:1 a přes tlak Integrity v druhé půli výhru nakonec udrželi. Procházka
Integrita Jinonice Modrý balet A
Jan Kalaš – Jan Beneš, Jan Hrabě, Jan Kotrč, Josef Kutil, Jan Matějka vs Radim Zeisberg – Martin Digoň, Peter Kunca, Viktor Lecchi, Václav Malina, Ján Novák, Pavel Šípek, Michal Šturza, Peter Varga, Ondřej Wild