Seznam týmů, 6. liga, skupina K

Tým Barvy dresů
Bamboocha City modrá, červená
Petrovice B šedá, bílá
Bez názvu modrá
Kolomajzna TJ červená, zelená
My fialová
Real Sharks žlutá, šedá
Real Spořilov žlutá, bílá
Květák červená, bílá
Samson Bonella B modro-bílá, světle zelená
Slavoj Legends modro-bílá, žluto-modrá
Strážci Pomeranče černá, oranžová
Sokol V.-Notorax B modrá, oranžová

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina K

Utkání Datum Čas Hřiště
Petrovice BStrážci Pomeranče Ne 9.9. 11:15 P2
MyKvěták Ne 9.9. 17:30 MIKU1
Real SharksReal Spořilov Ne 9.9. 17:30 ZABEH
Bamboocha CitySokol V.-Notorax B Ne 9.9. 17:30 ZAK
Kolomajzna TJSamson Bonella B Ne 9.9. 18:45 MIKU2
Bez názvuSlavoj Legends Ne 9.9. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Strážci PomerančeBez názvu Ne 23.9. 12:30 TEMPO
Sokol V.-Notorax BReal Spořilov Ne 23.9. 13:45 ZAK
Samson Bonella BMy Ne 23.9. 15:00 ZARUB
KvětákReal Sharks Ne 23.9. 17:30 MIKU1
Slavoj LegendsKolomajzna TJ Ne 23.9. 18:45 MIKU1
Bamboocha CityPetrovice B Ne 23.9. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Real SharksSamson Bonella B Ne 30.9. 15:00 ZARUB
Petrovice BSokol V.-Notorax B Ne 30.9. 15:00 HANSP
MySlavoj Legends Ne 30.9. 17:30 P2
Real SpořilovKvěták Ne 30.9. 18:45 MIKU2
Kolomajzna TJStrážci Pomeranče Ne 30.9. 18:45 MIKU1
Bez názvuBamboocha City Ne 30.9. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol V.-Notorax BKvěták Ne 7.10. 13:45 ZAK
Samson Bonella BReal Spořilov Ne 7.10. 15:00 ZARUB
Petrovice BBez názvu Ne 7.10. 17:30 MIKU1
Strážci PomerančeMy Ne 7.10. 17:30 MIKU4
Slavoj LegendsReal Sharks Ne 7.10. 18:45 MIKU4
Bamboocha CityKolomajzna TJ Ne 7.10. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Bez názvuSokol V.-Notorax B Ne 14.10. 13:45 ZAK
Real SpořilovSlavoj Legends Ne 14.10. 15:00 MIKU3
Real SharksStrážci Pomeranče Ne 14.10. 16:15 MIKU3
KvětákSamson Bonella B Ne 14.10. 17:30 MIKU2
Kolomajzna TJPetrovice B Ne 14.10. 18:45 MIKU2
MyBamboocha City Ne 14.10. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol V.-Notorax BSamson Bonella B Ne 21.10. 13:45 ZAK
Strážci PomerančeReal Spořilov Ne 21.10. 16:15 MIKU3
Slavoj LegendsKvěták Ne 21.10. 17:30 MIKU2
Bez názvuKolomajzna TJ Ne 21.10. 18:45 MIKU2
Petrovice BMy Ne 21.10. 18:45 HANSP
Bamboocha CityReal Sharks Ne 21.10. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Samson Bonella BSlavoj Legends Ne 28.10. 15:00 ZARUB
Real SharksPetrovice B Ne 28.10. 16:15 P2
MyBez názvu Ne 28.10. 16:15 MIKU3
KvětákStrážci Pomeranče Ne 28.10. 17:30 MIKU2
Kolomajzna TJSokol V.-Notorax B Ne 28.10. 18:45 MIKU2
Real SpořilovBamboocha City Ne 28.10. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol V.-Notorax BSlavoj Legends Ne 4.11. 13:45 ZAK
Strážci PomerančeSamson Bonella B Ne 4.11. 15:00 ZARUB
Petrovice BReal Spořilov Ne 4.11. 16:15 P2
Bez názvuReal Sharks Ne 4.11. 18:30 HOSTI
Kolomajzna TJMy Ne 4.11. 18:45 MIKU2
Bamboocha CityKvěták Ne 4.11. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
MySokol V.-Notorax B Ne 11.11. 13:45 ZAK
Samson Bonella BBamboocha City Ne 11.11. 15:00 ZARUB
Real SpořilovBez názvu Ne 11.11. 16:15 MIKU3
KvětákPetrovice B Ne 11.11. 17:30 MIKU1
Real SharksKolomajzna TJ Ne 11.11. 18:45 MIKU2
Slavoj LegendsStrážci Pomeranče Ne 11.11. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Petrovice BSamson Bonella B Ne 18.11. 10:00 TEMPO
Sokol V.-Notorax BStrážci Pomeranče Ne 18.11. 13:45 ZAK
MyReal Sharks Ne 18.11. 15:00 MIKU3
Bez názvuKvěták Ne 18.11. 17:30 MIKU1
Kolomajzna TJReal Spořilov Ne 18.11. 18:45 MIKU2
Bamboocha CitySlavoj Legends Ne 18.11. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Samson Bonella BBez názvu Ne 2.12. 18:45 MIKU4
Strážci PomerančeBamboocha City Ne 2.12. 18:45 HANSP
Slavoj LegendsPetrovice B Ne 2.12. 18:45 DEKAN
KvětákKolomajzna TJ Ne 2.12. 18:45 MIKU1
Real SpořilovMy Ne 2.12. 18:45 P2
Real SharksSokol V.-Notorax B Ne 2.12. 18:45 ZAK