12. Sokol V.-Notorax B 11 0 0 11 19:59 0

Po 8.10.12 17:45 ZABEH Don Giovanni VET Vyprahlo FC VET   (VL3A)
Po 8.10.12 19:00 ZABEH Rumburaci A Kerata Chíjos   (HL7B)
Po 8.10.12 20:15 ZABEH Digi Prague FC Miminka AC   (HL8A)
So 8.12.12 10:00 BECH Sen Černý Most II PG Hoptajch team   (HL5F)
So 8.12.12 11:15 BECH Hyens United Cosmo Hagibor FC   (HL7H)
So 8.12.12 12:30 BECH Literpool United Team Motivated   (HL6I)

2. 12. 12 18:45 MIKU4 Samson Bonella B Bez názvu 11. 8:3 (4:1)
Hosté hráli první půli jen ve čtyřech, a to rozhodlo. Plucar
Samson Bonella B Bez názvu
Josef Cílek – Pavel Kubeček, Jakub Pařízek, Lukáš Pařízek, Petr Štěpánek, Zdeněk Záluský vs Michal Plicka – Jan Balíček, Daniel Kopec, Jaroslav Láznička, Petr Polcar, David Staněk
6., 9., 52., 56. Lukáš Pařízek
19., 43. Zdeněk Záluský
30. OG
49. Jakub Pařízek
5., 47., 50. Jaroslav Láznička
18. 11. 12 17:30 MIKU1 Bez názvu Květák 10. 2:3 (0:2)
Vyrovnané utkání, ve kterém měli hosté větší štěstí na kopačkách. Domácí začali druhou půli velmi dobře, leč vyrovnávací gól už nedali. Trnka
Bez názvu Květák
Petr Skýpala – Jan Balíček, Daniel Kopec, Jaroslav Láznička, Petr Polcar, David Staněk, Miroslav Štětka vs Štěpán Havel – Martin Čech, Jiří Karvai, Ondřej Koc, Lukáš Nevyjel, Petr Pospíšil, Václav Skála, Petr Solil, Jakub Tesař, Jakub Zálešák
32. Jaroslav Láznička
33. Daniel Kopec
3., 17. Jiří Karvai
36. Ondřej Koc
11. 11. 12 16:15 MIKU3 Real Spořilov Bez názvu 9. 4:2 (2:0)
Techničtější Real dovolil soupeři snížit, ale nakonec pod tlakem vítězství uhájil. Pavol Habuda, Martin Motl
Real Spořilov Bez názvu
Petr Jombík – David Borovička, Ivan Černík, Jan Černík, Jan Hladík, Karel Ochman, Jan Slezák, Lukáš Vondráček, Marek Voženílek vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Lukáš Jasný, Daniel Kopec, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, Petr Polcar, Miroslav Štětka
3. Marek Voženílek
18., 40. Lukáš Vondráček
34. David Borovička
45. OG
50. Jaroslav Láznička
4. 11. 12 18:30 HOSTI Bez názvu Real Sharks 8. 0:3 (0:1)
Nezáživný fotbal, který vyústil ve výhru hostí. Jan Pospíšil, Jan Malypetr
Bez názvu Real Sharks
Petr Skýpala – Jan Balíček, Daniel Kopec, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, Petr Polcar, David Staněk, Miroslav Štětka vs Jiří Šebesta – Jiří Křemen, Martin Němeček, Martin Novotný, Ondřej Novotný, Jakub Slováček, Denis Wanča
17. Martin Němeček
46. Denis Wanča
53. Jakub Slováček
28. 10. 12 16:15 MIKU3 My Bez názvu 7. 2:1 (1:0)
Utkání hrané v duchu fairplay. Petr Karlický, Tomáš Krupka
My Bez názvu
Vojtěch Hündl – Tomáš Bělíček, Robert Grande, Karel Helman, Jakub Lacina, Zdeněk Štěpán, Aleš Vaníček, Michal Žofka vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Lukáš Jasný, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, Petr Polcar, David Staněk, Miroslav Štětka
8., 50. Tomáš Bělíček 37. Jaroslav Láznička
21. 10. 12 18:45 MIKU2 Bez názvu Kolomajzna TJ 6. 2:5 (2:1)
Tým Bez názvu byl v úvodních minutách jasně lepší, ale díky ležernosti v koncovce vedl pouze o dvě branky. Kolomajzna se poté zvedla, začala hrát a nakonec utkání otočila.
Bez názvu Kolomajzna TJ
Petr Skýpala – Jan Balíček, Lukáš Jasný, Daniel Kopec, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, Petr Polcar, Miroslav Štětka vs Karel Klíma – Juan Carlos Bernal, Petr Burda, Radoslav Čepák, Martin Horák, Michal Košlík, Martin Kozelka, Ondřej Malíček, Jiří Philipp, Boris Zahradníček
4., 6. Jan Balíček 22., 54. Juan Carlos Bernal
50., 50. Boris Zahradníček
55. Radoslav Čepák
14. 10. 12 13:45 ZAK Bez názvu Sokol V.-Notorax B 5. 2:1 (1:0)
Dokud měl Sokol síly, bylo to vyrovnané utkání. Ve 2.půli množství šancí, které pochytal brankář sokolu, na body to však nestačilo. Ivan Haco, René Rohan
Bez názvu Sokol V.-Notorax B
Petr Skýpala – Jan Balíček, Lukáš Jasný, Daniel Kopec, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, Petr Polcar, Miroslav Štětka vs Michal Nesměrák – Petr Dvořák, Petr Jambor ml., Tomáš Kro, Ondřej Kuchař, Petr Kuna, Pavel Kunst, Radim Němeček, Tibor Rezdovič, Jaroslav Sysel
8. Lukáš Jasný
56. Jan Balíček
59. Pavel Kunst
7. 10. 12 17:30 MIKU1 Petrovice B Bez názvu 4. 6:1 (4:1)
Domácí dokázali lépe proměňovat své šance. Klail
Petrovice B Bez názvu
Radek Stránský – Miloš Kabát, Pavel Kaucký, Filip Kejzlar, Petr Kočiřík, Tomáš Kovář, Petr Machovec, Radoslav Malysz, Haithem Mutwalli vs Petr Skýpala – Lukáš Jasný, Daniel Kopec, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, Petr Polcar, David Staněk
3., 22. Tomáš Kovář
20., 26., 52. Petr Kočiřík
59. Pavel Kaucký
17. Jaroslav Láznička
30. 9. 12 20:00 zzNOVOB Bez názvu Bamboocha City 3. 6:8 (0:7)
Hosté po celý zápas lepší, jenže ne konci se o svůj vysoký náskok obávali. Trnka
Bez názvu Bamboocha City
Petr Skýpala – Jan Balíček, Daniel Kopec, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, Petr Polcar, David Staněk vs Martin Roman – Dinh Hieu Duong, Jakub Horský, Michal Junek, Petr Junek, Petr Vondráček, Martin Zemánek
55. Jakub Horský
23. 9. 12 12:30 TEMPO Strážci Pomeranče Bez názvu 2. 3:4 (2:1)
Utkání trochu bez náboje, Strážci pohyblivější a díky střeleci Stárkovi o malinko lepší. Smrtící se pro Strážce stala pětiminutovka mezi 45.-50. minutou, kdy inkasovali třikrát a prohráli si utkání. Jiří Chytil, František Hubr
Strážci Pomeranče Bez názvu
Richard Zandt – Harry Löwit, Tomáš Prokš, Lukáš Stárek, Slavomír Stárek, Milan Vondra, Michal Zelba vs Petr Skýpala – Jan Balíček, Jaroslav Láznička, Michal Plicka, David Staněk, Miroslav Štětka
16., 22., 41. Slavomír Stárek 27. Jan Balíček
46., 50. Jaroslav Láznička
48. Michal Plicka
9. 9. 12 20:00 MIKU2 Bez názvu Slavoj Legends 1. 2:3 (1:1)
Pohledný fotbal, kde domácí už nedokázali odpovědět na třetí gól hostů. Tomáš Symon