Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 2.12.12 | 18:45 | HANSP | Strážci Pomeranče Bamboocha City | 11. | 5:6 |
Ne 18.11.12 | 13:45 | ZAK | Sokol V.-Notorax B Strážci Pomeranče | 10. | 2:7 |
Ne 11.11.12 | 20:00 | MIKU4 | Slavoj Legends Strážci Pomeranče | 9. | 1:8 |
Ne 4.11.12 | 15:00 | zzZARUB | Strážci Pomeranče Samson Bonella B | 8. | 5:2 |
Ne 28.10.12 | 17:30 | MIKU2 | Květák Strážci Pomeranče | 7. | 5:2 |
Ne 21.10.12 | 16:15 | MIKU3 | Strážci Pomeranče Real Spořilov | 6. | 1:8 |
Ne 14.10.12 | 16:15 | MIKU3 | Real Sharks Strážci Pomeranče | 5. | 6:3 |
Ne 7.10.12 | 17:30 | MIKU4 | Strážci Pomeranče My | 4. | 1:3 |
Ne 30.9.12 | 18:45 | MIKU1 | Kolomajzna TJ Strážci Pomeranče | 3. | 4:5 |
Ne 23.9.12 | 12:30 | TEMPO | Strážci Pomeranče Bez názvu | 2. | 3:4 |
Ne 9.9.12 | 11:15 | P2 | Petrovice B Strážci Pomeranče | 1. | 4:1 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Real Spořilov | 11 | 7 | 2 | 2 | 49:24 | 16 |
2. | Bamboocha City | 11 | 8 | 0 | 3 | 54:45 | 16 |
3. | My | 11 | 7 | 1 | 3 | 38:26 | 15 |
4. | Květák | 11 | 7 | 1 | 3 | 39:29 | 15 |
5. | Petrovice B | 11 | 6 | 1 | 4 | 36:25 | 13 |
6. | Kolomajzna TJ | 11 | 5 | 2 | 4 | 49:34 | 12 |
7. | Real Sharks | 11 | 6 | 0 | 5 | 40:41 | 12 |
8. | Samson Bonella B | 11 | 5 | 2 | 4 | 29:37 | 12 |
9. | Slavoj Legends | 11 | 3 | 3 | 5 | 42:50 | 9 |
10. | Strážci Pomeranče | 11 | 4 | 0 | 7 | 41:45 | 8 |
11. | Bez názvu | 11 | 2 | 0 | 9 | 25:46 | 4 |
12. | Sokol V.-Notorax B | 11 | 0 | 0 | 11 | 19:59 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
So 13.10.12 | 11:15 | HANSP | Boca Seniors Callida CS (HL6H) |
So 13.10.12 | 12:30 | HANSP | Noční dravci Sananim FC A (HL3D) |
So 13.10.12 | 13:45 | HANSP | Praetorians FC A Bloodz (HL8L) |
So 20.10.12 | 08:45 | zzNOVOB | Kapr tým 86 B Los Pepinos C.F. (HL6H) |
So 20.10.12 | 10:00 | zzNOVOB | Torpedo Praclub New Jersey Devils B (HL7H) |
So 20.10.12 | 11:15 | zzNOVOB | Bohnice United Fernet team Říčany (HL8M) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Chott David | 1 | 0 |
Löwit Harry | 3 | 0 |
Prokš Tomáš | 9 | 10 |
Stárek Lukáš | 10 | 2 |
Stárek Slavomír | 8 | 7 |
Šťastný David | 9 | 2 |
Tinka Petr | 10 | 8 |
Větrovský Šimon | 9 | 8 |
Vondra Milan | 11 | 1 |
Zandt Richard | 9 | 1 |
Zelba Michal | 3 | 2 |