Rozpis pískání, 6. liga, skupina L

England Praha

Ne 9.9. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 9.9. 17:30 Mikulova MIKU2
So 3.11. 12:30 Pražačka P1
So 3.11. 13:45 Pražačka P1
So 1.12. 11:15 Hostivař SK HOSTI
So 1.12. 12:30 Hostivař SK HOSTI

Free team

Ne 9.9. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 9.9. 20:00 Mikulova MIKU4
So 17.11. 12:30 Pražačka P2
So 17.11. 13:45 Pražačka P2
So 1.12. 12:30 Zákostelní ZAK
So 1.12. 13:45 Zákostelní ZAK

Rumové pralinky FC

So 22.9. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 22.9. 12:30 Hanspaulka HANSP
So 22.9. 13:45 Hanspaulka HANSP
So 24.11. 10:00 Kbely Spartak KBELY
So 24.11. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 24.11. 12:30 Kbely Spartak KBELY

Bröndby codein IF

Ne 9.9. 18:45 Pražačka P2
Ne 9.9. 20:00 Pražačka P2
So 15.9. 08:45 Zákostelní ZAK
So 15.9. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 2.12. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 2.12. 11:15 Zákostelní ZAK

Vozovna Hloubětín B

So 8.9. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 8.9. 11:15 Záběhlice ZABEH
Ne 9.9. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 9.9. 18:45 Tempo FC TEMPO
So 15.9. 13:45 Zákostelní ZAK
So 15.9. 15:00 Zákostelní ZAK

Social Members FC

So 15.9. 13:45 Běchovice 2 BECH
So 15.9. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 30.9. 18:45 Pražačka P3
Ne 30.9. 20:00 Pražačka P3
Ne 2.12. 10:00 Pražačka P1
Ne 2.12. 11:15 Pražačka P1

Sturm JM

So 15.9. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 15.9. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 15.9. 11:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 14.10. 10:00 Pražačka P1
Ne 14.10. 11:15 Pražačka P1
Ne 14.10. 12:30 Pražačka P1

Medvědi B

Ne 9.9. 11:15 Kbely Spartak KBELY
Ne 9.9. 12:30 Kbely Spartak KBELY
So 13.10. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 13.10. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 1.12. 12:30 Tempo FC TEMPO
So 1.12. 13:45 Tempo FC TEMPO

Athletico Spořilov

So 22.9. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 22.9. 10:00 Hostivař SK HOSTI
So 22.9. 11:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.12. 13:30 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.12. 14:45 Hostivař SK HOSTI
Ne 2.12. 16:00 Hostivař SK HOSTI

Pragochmel Blšany A

Ne 9.9. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 9.9. 17:30 Záběhlice ZABEH
So 24.11. 11:15 Běchovice 2 BECH
So 24.11. 12:30 Běchovice 2 BECH
Ne 2.12. 09:45 Běchovice 2 BECH
Ne 2.12. 11:00 Běchovice 2 BECH

Gang of Jan Palach

So 15.9. 11:15 Pražačka P3
So 15.9. 12:30 Pražačka P3
So 22.9. 08:45 Zárubova ZARUB
So 22.9. 10:00 Zárubova ZARUB
So 3.11. 11:15 Běchovice 2 BECH
So 3.11. 12:30 Běchovice 2 BECH

Sokol V.-Notorax A

Ne 9.9. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 9.9. 20:00 Mikulova MIKU2
So 10.11. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 10.11. 12:30 Hanspaulka HANSP
So 1.12. 12:30 Běchovice 2 BECH
So 1.12. 13:45 Běchovice 2 BECH