Seznam týmů, 6. liga, skupina L

Tým Barvy dresů
Athletico Spořilov bílo-modrá
Bröndby codein IF modro-bílá, bílá
Free team zeleno-bílá
Gang of Jan Palach červená, žlutá
Pragochmel Blšany A žlutá
Medvědi B červená, bílá
Rumové pralinky FC modrá, modro-bílá
Social Members FC modrá, černo-žlutá
Sokol V.-Notorax A červeno-bílá, žluto-zelená
England Praha bílo-černá, červená
Sturm JM světle modrá, bílá
Vozovna Hloubětín B červená, bílá

Rozpis zápasů, 6. liga, skupina L

Utkání Datum Čas Hřiště
Gang of Jan PalachSokol V.-Notorax A Ne 16.9. 15:00 ZAK
Free teamEngland Praha Ne 16.9. 15:00 TEMPO
Bröndby codein IFSturm JM Ne 16.9. 16:15 TEMPO
Athletico SpořilovVozovna Hloubětín B Ne 16.9. 16:15 KBELY
Pragochmel Blšany ASocial Members FC Ne 16.9. 17:30 NOVOB
Medvědi BRumové pralinky FC Ne 16.9. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Social Members FCMedvědi B Ne 23.9. 10:00 P2
England PrahaGang of Jan Palach Ne 23.9. 15:00 TEMPO
Sokol V.-Notorax APragochmel Blšany A Ne 23.9. 15:00 ZAK
Athletico SpořilovBröndby codein IF Ne 23.9. 16:15 TEMPO
Sturm JMFree team Ne 23.9. 17:30 P2
Vozovna Hloubětín BRumové pralinky FC Ne 23.9. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Medvědi BSokol V.-Notorax A Ne 7.10. 15:00 ZAK
Free teamAthletico Spořilov Ne 7.10. 16:15 MIKU4
Bröndby codein IFVozovna Hloubětín B Ne 7.10. 16:15 TEMPO
Gang of Jan PalachSturm JM Ne 7.10. 17:15 HOSTI
Rumové pralinky FCSocial Members FC Ne 7.10. 18:45 SCBEC
Pragochmel Blšany AEngland Praha Ne 7.10. 20:00 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Sturm JMPragochmel Blšany A Ne 30.9. 15:00 KBELY
Sokol V.-Notorax ARumové pralinky FC Ne 14.10. 15:00 ZAK
England PrahaMedvědi B Ne 14.10. 15:00 TEMPO
Bröndby codein IFFree team Ne 14.10. 16:15 TEMPO
Athletico SpořilovGang of Jan Palach Ne 14.10. 16:15 ZABEH
Vozovna Hloubětín BSocial Members FC Ne 14.10. 16:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Medvědi BSturm JM Ne 21.10. 10:00 P3
Social Members FCSokol V.-Notorax A Ne 21.10. 15:00 ZAK
Gang of Jan PalachBröndby codein IF Ne 21.10. 16:15 TEMPO
Rumové pralinky FCEngland Praha Ne 21.10. 18:45 SCBEC
Free teamVozovna Hloubětín B Ne 21.10. 18:45 P3
Pragochmel Blšany AAthletico Spořilov Ne 21.10. 20:00 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
England PrahaSocial Members FC Ne 28.10. 15:00 TEMPO
Vozovna Hloubětín BSokol V.-Notorax A Ne 28.10. 15:00 ZAK
Free teamGang of Jan Palach Ne 28.10. 16:15 MIKU4
Bröndby codein IFPragochmel Blšany A Ne 28.10. 16:15 TEMPO
Athletico SpořilovMedvědi B Ne 28.10. 17:30 MIKU4
Sturm JMRumové pralinky FC Ne 28.10. 18:45 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Sokol V.-Notorax AEngland Praha Ne 4.11. 15:00 ZAK
Medvědi BBröndby codein IF Ne 4.11. 16:15 TEMPO
Gang of Jan PalachVozovna Hloubětín B Ne 4.11. 16:15 NOVOB
Social Members FCSturm JM Ne 4.11. 17:30 P3
Rumové pralinky FCAthletico Spořilov Ne 4.11. 18:45 SCBEC
Pragochmel Blšany AFree team Ne 4.11. 20:00 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Sturm JMSokol V.-Notorax A Ne 11.11. 15:00 ZAK
Vozovna Hloubětín BEngland Praha Ne 11.11. 15:00 TEMPO
Bröndby codein IFRumové pralinky FC Ne 11.11. 16:15 TEMPO
Athletico SpořilovSocial Members FC Ne 11.11. 17:30 MIKU4
Gang of Jan PalachPragochmel Blšany A Ne 11.11. 20:00 DABLI
Free teamMedvědi B Ne 11.11. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Medvědi BGang of Jan Palach Ne 18.11. 14:45 BECH
England PrahaSturm JM Ne 18.11. 15:00 TEMPO
Sokol V.-Notorax AAthletico Spořilov Ne 18.11. 15:00 ZAK
Social Members FCBröndby codein IF Ne 18.11. 16:15 TEMPO
Rumové pralinky FCFree team Ne 18.11. 18:45 SCBEC
Pragochmel Blšany AVozovna Hloubětín B Ne 18.11. 20:00 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Athletico SpořilovEngland Praha Ne 25.11. 15:00 TEMPO
Gang of Jan PalachRumové pralinky FC Ne 25.11. 16:00 BECH
Free teamSocial Members FC Ne 25.11. 16:15 P2
Bröndby codein IFSokol V.-Notorax A Ne 25.11. 16:15 TEMPO
Vozovna Hloubětín BSturm JM Ne 25.11. 17:30 P2
Pragochmel Blšany AMedvědi B Ne 25.11. 20:00 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Medvědi BVozovna Hloubětín B Ne 9.12. 14:45 HOSTI
Sturm JMAthletico Spořilov Ne 9.12. 15:00 DEKAN
England PrahaBröndby codein IF Ne 9.12. 15:00 TEMPO
Sokol V.-Notorax AFree team Ne 9.12. 15:00 ZAK
Social Members FCGang of Jan Palach Ne 9.12. 15:00 HANSP
Rumové pralinky FCPragochmel Blšany A Ne 9.12. 15:00 BECH