Ne 9.9.12 16:15 MIKU2 Komety FC A Laxní přístup   (HL6J)
Ne 9.9.12 17:30 MIKU2 Jabadabadoo Prosek F3N FC B   (HL7K)
So 3.11.12 12:30 P1 Notor Střešovice FC Balbín FC   (HL7I)
So 3.11.12 13:45 P1 Hosthunters MTPCH   (HL3D)
So 1.12.12 11:15 HOSTI Náhradníci Samson Žižkov 1.FC   (HL8K)
So 1.12.12 12:30 HOSTI SG-II Butovice Balbín FC   (HL7I)

9. 12. 12 15:00 TEMPO England Praha Bröndby codein IF 11. 4:2 (2:1)
Za stálého sněžení se hrálo slušné utkání. Domácí byli více efektivní v koncovce, proto zaslouženě vyhráli. Jiří Velebil, Daniel Mago
England Praha Bröndby codein IF
Radek Pubanc – Michal Borák, Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Jakub Teplý, Michael Zmeškal vs Jan Tóth – Robert Franěk, Marek Gallo, Martin Holzknecht, Jan Karlík, Jan Knobloch, Jakub Štěpán
14. Roman Pém
23. Josef Skořepa
36. Michael Zmeškal
37. Jakub Teplý
50 Roman Pém 13., 38. Marek Gallo
25. 11. 12 15:00 TEMPO Athletico Spořilov England Praha 10. 3:5 (2:2)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou hostí. Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský
Athletico Spořilov England Praha
Lukáš BartoňJan Bartoň, Andrej Hronec, Jiří Květoň, Jiří Vlach, Ondřej Žáček vs Radek Pubanc – Michal Borák, Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Jakub Teplý, Michael Zmeškal
4., 5., 56. Jiří Květoň 15. Jiří Smetana
21., 53. Josef Skořepa
36. Václav Krček
47. Michal Borák
18. 11. 12 15:00 TEMPO England Praha Sturm JM 9. 1:9 (1:3)
Naprosto zasloužené vítězství hostů, o čemž svědčí výsledek. Jorge Sebastian Riquelme Salinas, Vicente Paul Baez Mendez
England Praha Sturm JM
Radek Pubanc – Jiří Chmelík, Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Michael Zmeškal vs Petr Linx – Dušan Dřízhal, Martin Hyánek, Jan Hynek, Filip Kotek, Jiří Navrátil, Petr Ondrejec, Jiří Ouředník, Miloš Zapadlo
27. Josef Skořepa 3., 29., 37., 46., 53. Martin Hyánek
10., 40., 54. Jan Hynek
55. Miloš Zapadlo
11. 11. 12 15:00 TEMPO Vozovna Hloubětín B England Praha 8. 6:2 (1:1)
První poločas průměrného utkání byl vyrovnaný, ovšem v drudé půli hostům odešla kondice, o čemž svědčí i výsledek.
Vozovna Hloubětín B England Praha
Martin Filipovič – Jiří Belšán, Jiří Brychta, Pavel Brychta, Filip Hladík, Václav Huček, Robert Kopřiva, Jan Přibyl, Jiří Váša vs Radek Pubanc – Michal Borák, Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana
10., 53. Filip Hladík
45., 50. Jan Přibyl
56. Jiří Brychta
59. OG
18. Josef Skořepa
57. Václav Krček
4. 11. 12 15:00 ZAK Sokol V.-Notorax A England Praha 7. 7:1 (4:1)
Fotbalovější domácí dominovali. Z obou stran pohledné a klidné utkání. Michal Nehasil, Jan Záhlava
Sokol V.-Notorax A England Praha
Roman Janda – Roman Artemuk, Ladislav Brázda, Marek Grundza, Petr Jambor, Roman Janda, Michal Kazda, Martin Kříž, Tomáš Symon vs Radek Pubanc – Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Jakub Teplý, Michael Zmeškal
11., 27. Roman Janda
14., 15., 36. Roman Artemuk
36. Ladislav Brázda
41. Martin Kříž
17. Michael Zmeškal
28. 10. 12 15:00 TEMPO England Praha Social Members FC 6. 2:1 (2:0)
England Praha Social Members FC
Radek Pubanc – Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Roman Pém, Josef Skořepa, Jakub Teplý, Michael Zmeškal vs Martin Holub – Pavel Balihar, Jiří Beran, Michal Beran, Jan Havlík, Petr Komárek, Tomáš Novák, Igor Suchý, Filip Svoboda, Tomáš Vaněk
16., 19. Josef Skořepa 54. Jan Havlík
21. 10. 12 18:45 SCBEC Rumové pralinky FC England Praha 5. 2:2 (1:1)
Domácí hráli technicky, hosté z úsporných důvodů hráli dlouhé balóny na vysunuté hroty. Tomáš Chudáček, Michal Hradil
Rumové pralinky FC England Praha
Pavel Kohout – Dušan Cendelín, Radim Chmelka, Farid Hanafi, David Horváth, Petr Kraus, Sergiu Miron, Michal Moučka, Michael Predikant, Martin Svoboda, Robert Václavík vs Roman Pém – Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Michael Zmeškal
4., 54. David Horváth 26. Josef Skořepa
60. Roman Pém
14. 10. 12 15:00 TEMPO England Praha Medvědi B 4. 3:5 (3:3)
Medvědi hráli trpělivě a kombinačně, díky čemuž se jim povedlo utkání otočit. Pavel Fiala, Jan Bozděch
England Praha Medvědi B
Radek Pubanc – Michal Borák, Jiří Chmelík, Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Jakub Teplý, Michael Zmeškal vs Leoš RotterRobert Hlubuček, Luboš Kašpar, Jan Kreuzer, Ivan Němec, Pavol Štofej, Jan Zachar
4. Roman Pém
14., 21. Josef Skořepa
13., 30. Pavol Štofej
22., 57. Luboš Kašpar
46. Robert Hlubuček
7. 10. 12 20:00 DABLI Pragochmel Blšany A England Praha 3. 3:1 (1:1)
Zprvu vyrovnané utkání. V druhé půli měli domácí více ze hry a dvěma góly potvrdili svou převahu. Pavel Veverka, Leonard Siegfried
Pragochmel Blšany A England Praha
Lukáš Vencel – Daniel Chrastil, Karel Gruščík, Petr Jahoda, Pavel Jiřičko, Martin Kupec, Libor Leitner, Jan Ludvík, Patrik Mališ, Jiří Svoboda, Michal Vodička vs Radek Pubanc – Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Michael Zmeškal
9., 46. Martin Kupec
44. Michal Vodička
12. Michael Zmeškal 18. Václav Krček
23. 9. 12 15:00 TEMPO England Praha Gang of Jan Palach 2. 2:2 (2:2)
Vyrovnané utkání, v němž oba týmy byly fotbalové a které přineslo krásné góly. Jan Dus, Michal Hulala
England Praha Gang of Jan Palach
Radek Pubanc – Jiří Chmelík, Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Jakub Teplý, Michael Zmeškal vs Radek Dán – Pavel Doleček, Petr Ješeta, Petr Kačírek, Jan Kubíček, Samed Sentürk
7., 10. Michael Zmeškal 9. Petr Ješeta
30. Samed Sentürk
16. 9. 12 15:00 TEMPO Free team England Praha 1. 5:1 (3:1)
Hostům vyšel úvod zápasu a rychle šli do vedení. Domácí ale zápas do poločasu otočili, ve druhé půli se pak vyznamenávali oba brankáři.
Free team England Praha
Ondřej Frýba – Robert Apolín, Václav Frýba, Tomáš Kopp, Petr Malknecht, Petr Meckel, Martin Olišar vs Radek Pubanc – Zdeněk Hopjan, Václav Krček, Roman Pém, Josef Skořepa, Jiří Smetana, Jakub Teplý