Seznam týmů, 7. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Demínka A bílá, červená
Dynamo R.U.M. A žlutá, fialová
Emperators červeno-modrá, modro-bílá
Fukeři F.C. bílá, červená
PFC Kodymka B bílo-modrá, žlutá
Pigs FC červená
Senioři Praha A tmavě modrá
Sorry FC červená, fialová
Tatarský biftek bílá
Viktorčin smích modro-červená, červená
H.K. 12 červeno-bílá, světle modrá
Hulla hulla FC žlutá, červená

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamo R.U.M. AH.K. 12 Po 3.9. 18:15 MIKU2
Pigs FCSenioři Praha A Po 3.9. 18:30 HRAB2
Demínka AHulla hulla FC Po 3.9. 19:30 MIKU1
PFC Kodymka BSorry FC Po 3.9. 19:45 HRAB1
Fukeři F.C.Tatarský biftek Po 3.9. 20:00 TEMPO
EmperatorsViktorčin smích St 5.9. 17:00 KBELY
Utkání Datum Čas Hřiště
Viktorčin smíchFukeři F.C. Po 10.9. 18:00 SCBEC
H.K. 12Emperators Po 10.9. 18:15 MIKU2
Hulla hulla FCSenioři Praha A Po 10.9. 18:30 HRAB2
Demínka ADynamo R.U.M. A Po 10.9. 19:30 MIKU1
Tatarský biftekPFC Kodymka B Po 10.9. 19:45 HRAB1
Sorry FCPigs FC Po 10.9. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Pigs FCTatarský biftek Po 17.9. 17:45 STER1
Dynamo R.U.M. AHulla hulla FC Po 17.9. 17:45 STER3
Fukeři F.C.H.K. 12 Po 17.9. 18:15 MIKU2
Senioři Praha ASorry FC Po 17.9. 18:30 HRAB2
EmperatorsDemínka A Po 17.9. 19:30 MIKU1
PFC Kodymka BViktorčin smích Po 17.9. 19:45 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
H.K. 12PFC Kodymka B Po 1.10. 18:15 MIKU1
Dynamo R.U.M. AEmperators Po 1.10. 18:30 HRAB3
Tatarský biftekSenioři Praha A Po 1.10. 18:30 HRAB1
Demínka AFukeři F.C. Po 1.10. 19:30 MIKU1
Hulla hulla FCSorry FC Po 1.10. 20:45 MIKU3
Viktorčin smíchPigs FC So 6.10. 08:45 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
EmperatorsHulla hulla FC Po 8.10. 17:45 STER1
Pigs FCH.K. 12 Po 8.10. 18:15 MIKU2
Senioři Praha AViktorčin smích Po 8.10. 18:30 HRAB1
PFC Kodymka BDemínka A Po 8.10. 19:45 HRAB1
Fukeři F.C.Dynamo R.U.M. A Po 8.10. 20:15 STER2
Sorry FCTatarský biftek St 10.10. 20:30 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
H.K. 12Senioři Praha A Po 15.10. 18:15 MIKU2
Demínka APigs FC Po 15.10. 19:30 MIKU2
Dynamo R.U.M. APFC Kodymka B Po 15.10. 19:45 HRAB1
Viktorčin smíchSorry FC St 17.10. 19:15 ZAK
Hulla hulla FCTatarský biftek Čt 18.10. 19:30 MIKU4
EmperatorsFukeři F.C. So 20.10. 15:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Sorry FCH.K. 12 Po 22.10. 18:15 MIKU1
Senioři Praha ADemínka A Po 22.10. 18:30 HRAB1
Pigs FCDynamo R.U.M. A Po 22.10. 18:30 HRAB3
Fukeři F.C.Hulla hulla FC Po 22.10. 19:45 HRAB3
PFC Kodymka BEmperators Po 22.10. 19:45 HRAB1
Tatarský biftekViktorčin smích Čt 25.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
H.K. 12Tatarský biftek Po 29.10. 18:15 MIKU2
Dynamo R.U.M. ASenioři Praha A Po 29.10. 18:30 HRAB2
Demínka ASorry FC Po 29.10. 19:30 MIKU1
Fukeři F.C.PFC Kodymka B Po 29.10. 19:45 HRAB1
Hulla hulla FCViktorčin smích Čt 1.11. 20:45 MIKU4
EmperatorsPigs FC So 3.11. 12:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Sorry FCDynamo R.U.M. A Po 12.11. 18:00 SCBEC
Viktorčin smíchH.K. 12 Po 12.11. 18:15 MIKU2
Senioři Praha AEmperators Po 12.11. 18:30 HRAB1
Tatarský biftekDemínka A Po 12.11. 19:30 MIKU1
PFC Kodymka BHulla hulla FC Po 12.11. 19:45 HRAB1
Pigs FCFukeři F.C. Po 12.11. 20:15 STER3
Utkání Datum Čas Hřiště
EmperatorsSorry FC Po 19.11. 17:45 STOD
Hulla hulla FCH.K. 12 Po 19.11. 18:15 MIKU2
Fukeři F.C.Senioři Praha A Po 19.11. 18:30 HRAB2
Demínka AViktorčin smích Po 19.11. 19:30 MIKU1
PFC Kodymka BPigs FC Po 19.11. 19:45 HRAB1
Dynamo R.U.M. ATatarský biftek Po 19.11. 19:45 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
Viktorčin smíchDynamo R.U.M. A Po 3.12. 20:15 STER3
Tatarský biftekEmperators Po 3.12. 20:15 P3
Pigs FCHulla hulla FC Po 3.12. 20:15 STER1
H.K. 12Demínka A Po 3.12. 20:45 MIKU1
Sorry FCFukeři F.C. Po 3.12. 20:45 DEKAN
Senioři Praha APFC Kodymka B Po 3.12. 20:45 MIKU4