Seznam týmů, 7. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
Barclays modrá, bílá
Bullets FC bílá, černá
Černý koně TMK černo-růžová, modrá
Druhá fáze růžová, černá
Eskadra smrti černá, bílá
Hell Avalanche zlatá, červená
Holešovice 1.FC modrá, černá
Kerata Chíjos oranžová, šedá
Pavana AK červená, modro-bílá
Rumburaci bílá, žlutá
Target FC modro-žlutá, oranžová
Yellow Dildos A žlutá, bílá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Hell AvalancheHolešovice 1.FC Po 3.9. 17:45 STER3
Bullets FCTarget FC Po 3.9. 18:15 NOVOB
Černý koně TMKRumburaci Po 3.9. 18:15 ZARUB
BarclaysYellow Dildos A Po 3.9. 18:45 TEMPO
Eskadra smrtiKerata Chíjos Po 3.9. 20:15 STER3
Druhá fázePavana AK Po 3.9. 20:15 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Target FCČerný koně TMK Po 10.9. 17:45 STER3
BarclaysBullets FC Po 10.9. 19:00 P3
Kerata ChíjosHell Avalanche Po 10.9. 19:00 STER3
Pavana AKEskadra smrti Po 10.9. 19:00 DABLI
RumburaciDruhá fáze Po 10.9. 20:15 STER3
Yellow Dildos AHolešovice 1.FC St 12.9. 18:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Černý koně TMKBarclays Po 17.9. 18:15 DEKAN
Holešovice 1.FCKerata Chíjos Po 17.9. 19:00 STER2
Druhá fázeTarget FC Po 17.9. 19:00 DABLI
Bullets FCYellow Dildos A Po 17.9. 19:30 NOVOB
Hell AvalanchePavana AK Po 17.9. 20:15 DABLI
Eskadra smrtiRumburaci St 19.9. 18:00 DOLME
Utkání Datum Čas Hřiště
Bullets FCČerný koně TMK Po 24.9. 18:30 HRAB2
Target FCEskadra smrti Po 24.9. 18:45 TEMPO
RumburaciHell Avalanche Po 24.9. 19:00 P2
BarclaysDruhá fáze Po 24.9. 19:30 MIKU3
Pavana AKHolešovice 1.FC Po 24.9. 20:15 DABLI
Yellow Dildos AKerata Chíjos Út 25.9. 19:30 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
Eskadra smrtiBarclays Po 1.10. 18:15 DEKAN
Černý koně TMKYellow Dildos A Po 1.10. 18:15 NOVOB
Hell AvalancheTarget FC Po 1.10. 18:15 MIKU4
Holešovice 1.FCRumburaci Po 1.10. 20:15 STER2
Kerata ChíjosPavana AK Po 1.10. 20:15 DABLI
Druhá fázeBullets FC Po 1.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Target FCHolešovice 1.FC Po 8.10. 17:45 STER2
BarclaysHell Avalanche Po 8.10. 18:15 DEKAN
Bullets FCEskadra smrti Po 8.10. 19:00 STER3
RumburaciKerata Chíjos Po 8.10. 19:00 ZABEH
Černý koně TMKDruhá fáze Po 8.10. 20:15 STER3
Yellow Dildos APavana AK Po 8.10. 20:15 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Holešovice 1.FCBarclays Po 22.10. 18:15 DEKAN
Hell AvalancheBullets FC Po 22.10. 18:15 MIKU3
Druhá fázeYellow Dildos A Po 22.10. 18:15 MIKU2
Eskadra smrtiČerný koně TMK Po 22.10. 19:30 MIKU3
Pavana AKRumburaci Po 22.10. 20:15 DABLI
Kerata ChíjosTarget FC Po 22.10. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Bullets FCHolešovice 1.FC Po 29.10. 18:00 SCBEC
Druhá fázeEskadra smrti Po 29.10. 19:00 STER3
Černý koně TMKHell Avalanche Po 29.10. 19:00 STOD
Target FCPavana AK Po 29.10. 20:15 DABLI
Yellow Dildos ARumburaci Po 29.10. 20:30 SCBEC
BarclaysKerata Chíjos Po 29.10. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Holešovice 1.FCČerný koně TMK Po 5.11. 17:45 STER2
Hell AvalancheDruhá fáze Po 5.11. 18:00 SCBEC
Kerata ChíjosBullets FC Po 5.11. 19:00 ZABEH
Eskadra smrtiYellow Dildos A Po 5.11. 19:15 DOLME
RumburaciTarget FC Po 5.11. 19:30 ARIT
Pavana AKBarclays Po 5.11. 20:15 DABLI
Utkání Datum Čas Hřiště
Yellow Dildos ATarget FC Po 12.11. 17:45 STER3
BarclaysRumburaci Po 12.11. 18:15 DEKAN
Bullets FCPavana AK Po 12.11. 20:15 DABLI
Druhá fázeHolešovice 1.FC St 14.11. 18:15 MIKU3
Eskadra smrtiHell Avalanche St 14.11. 18:30 HRAB1
Černý koně TMKKerata Chíjos Pa 16.11. 20:45 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Target FCBarclays Po 26.11. 18:15 DEKAN
RumburaciBullets FC Po 26.11. 18:15 MIKU3
Pavana AKČerný koně TMK Po 26.11. 19:00 DABLI
Kerata ChíjosDruhá fáze Po 26.11. 19:00 P3
Holešovice 1.FCEskadra smrti Po 26.11. 19:00 STER3
Hell AvalancheYellow Dildos A Po 26.11. 19:00 ZABEH