Seznam týmů, 7. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
4 TD Ala Bundy B červeno-žlutá, černo-červená
K.K.K. černo-bílá, černá
Kovárna PC žlutá
Kulva PVC zeleno-žlutá
Mindží Lhota SK modro-žlutá, bílá
Serval KPKS žluto-černá
Tajfun AC bílá, modrá
Tamu Pua 1.FC zeleno-bílá, oranžovo-černá
Taurin 1.FC černá
TJ Bohemia Chips 1980 modrá
Trenhos modrá
Tsunami 99 oranžovo-bílo-černá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Serval KPKSTajfun AC Út 4.9. 18:15 KBELY
Mindží Lhota SKTamu Pua 1.FC Út 4.9. 18:15 DEKAN
4 TD Ala Bundy BTsunami 99 Út 4.9. 19:00 MET8
K.K.K.Trenhos Út 4.9. 19:30 HOSTI
Kulva PVCTaurin 1.FC Út 4.9. 20:15 P3
Kovárna PCTJ Bohemia Chips 1980 St 5.9. 18:00 DOLME
Utkání Datum Čas Hřiště
Tsunami 99Tajfun AC Út 11.9. 19:00 MET8
TrenhosKovárna PC Út 11.9. 19:30 HOSTI
TJ Bohemia Chips 1980Kulva PVC Út 11.9. 19:30 MIKU4
Tamu Pua 1.FCServal KPKS Út 11.9. 19:30 HANSP
Taurin 1.FCMindží Lhota SK Út 11.9. 20:15 ZABEH
4 TD Ala Bundy BK.K.K. Út 11.9. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
K.K.K.Tsunami 99 Út 18.9. 19:00 MET8
Kulva PVCTrenhos Út 18.9. 19:30 HOSTI
Kovárna PC4 TD Ala Bundy B Út 18.9. 20:45 NOVOB
Serval KPKSTaurin 1.FC Út 25.9. 19:30 MIKU4
Mindží Lhota SKTJ Bohemia Chips 1980 Út 25.9. 19:30 MIKU3
Tajfun ACTamu Pua 1.FC Út 25.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
TJ Bohemia Chips 1980Serval KPKS Út 2.10. 18:15 MIKU2
Taurin 1.FCTajfun AC Út 2.10. 18:15 MIKU4
Tsunami 99Tamu Pua 1.FC Út 2.10. 19:00 MET8
K.K.K.Kovárna PC Út 2.10. 19:30 ARIT
TrenhosMindží Lhota SK Út 2.10. 19:30 HOSTI
4 TD Ala Bundy BKulva PVC Út 2.10. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Kulva PVCK.K.K. Út 9.10. 18:15 MIKU4
Tamu Pua 1.FCTaurin 1.FC Út 9.10. 18:30 HRAB3
Kovárna PCTsunami 99 Út 9.10. 19:00 MET8
Serval KPKSTrenhos Út 9.10. 19:30 HOSTI
Mindží Lhota SK4 TD Ala Bundy B Út 9.10. 20:45 NOVOB
Tajfun ACTJ Bohemia Chips 1980 Ne 14.10. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Kovárna PCKulva PVC Út 16.10. 18:15 MIKU4
Tsunami 99Taurin 1.FC Út 16.10. 19:00 MET8
TrenhosTajfun AC Út 16.10. 19:30 HOSTI
4 TD Ala Bundy BServal KPKS Út 16.10. 20:45 NOVOB
K.K.K.Mindží Lhota SK Ne 21.10. 16:15 P3
TJ Bohemia Chips 1980Tamu Pua 1.FC Ne 21.10. 20:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Taurin 1.FCTJ Bohemia Chips 1980 Út 23.10. 18:15 MIKU3
Serval KPKSK.K.K. Út 23.10. 19:00 P3
Kulva PVCTsunami 99 Út 23.10. 19:00 MET8
Tamu Pua 1.FCTrenhos Út 23.10. 19:30 HOSTI
Tajfun AC4 TD Ala Bundy B Út 23.10. 20:45 NOVOB
Mindží Lhota SKKovárna PC Ne 28.10. 10:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Kovárna PCServal KPKS Út 30.10. 18:15 MIKU3
Tsunami 99TJ Bohemia Chips 1980 Út 30.10. 19:00 MET8
Kulva PVCMindží Lhota SK Út 30.10. 19:30 MIKU4
TrenhosTaurin 1.FC Út 30.10. 19:30 HOSTI
K.K.K.Tajfun AC Út 30.10. 20:45 MIKU3
4 TD Ala Bundy BTamu Pua 1.FC Út 30.10. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Tamu Pua 1.FCK.K.K. Út 6.11. 18:00 DOLME
Mindží Lhota SKTsunami 99 Út 6.11. 19:00 MET8
Serval KPKSKulva PVC Út 6.11. 19:15 SCBEC
TJ Bohemia Chips 1980Trenhos Út 6.11. 19:30 HOSTI
Taurin 1.FC4 TD Ala Bundy B Út 6.11. 20:45 NOVOB
Tajfun ACKovárna PC Ne 11.11. 16:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
K.K.K.Taurin 1.FC Út 13.11. 18:15 ARIT
Tsunami 99Trenhos Út 13.11. 19:00 MET8
Mindží Lhota SKServal KPKS Út 13.11. 20:45 MIKU3
4 TD Ala Bundy BTJ Bohemia Chips 1980 Út 13.11. 20:45 NOVOB
Kulva PVCTajfun AC Ne 18.11. 16:15 MIKU4
Kovárna PCTamu Pua 1.FC Ne 18.11. 17:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Trenhos4 TD Ala Bundy B Út 27.11. 18:15 HOSTI
TJ Bohemia Chips 1980K.K.K. Út 27.11. 18:15 MIKU3
Tamu Pua 1.FCKulva PVC Út 27.11. 19:00 STOD
Tajfun ACMindží Lhota SK Út 27.11. 19:00 STER1
Serval KPKSTsunami 99 Út 27.11. 19:00 MET8
Taurin 1.FCKovárna PC Út 27.11. 19:30 DEKAN