Rozpis pískání, 7. liga, skupina D

Metro AFK

Po 24.9. 17:00 Běchovice 2 BECH
Po 24.9. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 9.11. 18:00 Pražačka P1
Pa 9.11. 19:15 Pražačka P1

Slovan Amatéři

Út 20.11. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 20.11. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 20.11. 20:45 Děkanka DEKAN
So 8.12. 10:00 Tempo FC TEMPO
So 8.12. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 8.12. 12:30 Tempo FC TEMPO

Suchá dáseň AC

St 26.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
St 26.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 12.11. 19:00 Pražačka P2
Po 12.11. 20:15 Pražačka P2

Modrá vopice TJ

Po 10.9. 17:45 Štěrboholy STER3
Po 10.9. 19:00 Štěrboholy STER3
Po 10.9. 20:15 Štěrboholy STER3
Po 22.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Po 22.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 22.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Credit Praha FC

Út 18.9. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 18.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 18.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 29.10. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Po 29.10. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Po 29.10. 20:30 Střešovice Tatran STRE

!nBev Tigers

Po 8.10. 17:45 Štěrboholy STER3
Po 8.10. 19:00 Štěrboholy STER3
Po 8.10. 20:15 Štěrboholy STER3
Čt 1.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 1.11. 19:15 Zákostelní ZAK

The Wall

Po 3.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 3.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 3.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Čt 1.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Čt 1.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Čt 1.11. 20:45 Mikulova MIKU4

Black mamba IBD

St 5.9. 18:30 Hrabákova HRAB3
St 5.9. 19:45 Hrabákova HRAB3
Po 10.9. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 10.9. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 29.10. 17:00 Běchovice 2 BECH
Po 29.10. 18:15 Běchovice 2 BECH

Les Miserables

Po 1.10. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Po 1.10. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Po 1.10. 20:30 Střešovice Tatran STRE
Po 5.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Po 5.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Po 5.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Pneuservis-Bartoušek

Út 11.9. 19:00 Pražačka P1
Út 11.9. 20:15 Pražačka P1
Út 30.10. 18:30 Hrabákova HRAB2
Út 30.10. 19:45 Hrabákova HRAB2

Youngsters FC

Ne 9.9. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 9.9. 16:15 Tempo FC TEMPO
Pa 14.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Pa 14.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Čt 1.11. 19:00 Pražačka P1
Čt 1.11. 20:15 Pražačka P1

Koloušci AK

Po 17.9. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 17.9. 19:45 Hrabákova HRAB2
Pa 2.11. 18:00 Pražačka P1
Pa 2.11. 19:15 Pražačka P1