Seznam týmů, 7. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
!nBev Tigers červená
Black mamba IBD žlutá, bílá
Credit Praha FC červeno-bílá, žluto-modrá
Koloušci AK žlutá, bílá
Les Miserables bílá
Metro AFK modro-žlutá, modro-černá
Modrá vopice TJ modrá, žluto-modrá
Pneuservis-Bartoušek černá, oranžová
Slovan Amatéři bílá, modro-bílá
Suchá dáseň AC oranžová
The Wall bílá
Youngsters FC bílá, červená

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
Metro AFKModrá vopice TJ Út 4.9. 19:00 P2
Les MiserablesPneuservis-Bartoušek St 5.9. 20:15 ZABEH
Koloušci AKSlovan Amatéři St 5.9. 20:15 STER2
!nBev TigersYoungsters FC Čt 6.9. 18:15 MIKU2
Black mamba IBDThe Wall Čt 6.9. 19:30 MIKU3
Credit Praha FCSuchá dáseň AC Čt 6.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Youngsters FCModrá vopice TJ Út 11.9. 19:00 P2
Slovan AmatéřiLes Miserables St 12.9. 20:15 STOD
Pneuservis-BartoušekMetro AFK St 12.9. 20:15 ZABEH
The WallCredit Praha FC Čt 13.9. 18:15 HANSP
!nBev TigersBlack mamba IBD Čt 13.9. 18:45 STRE
Suchá dáseň ACKoloušci AK Čt 13.9. 19:30 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJPneuservis-Bartoušek Út 18.9. 19:00 P1
Les MiserablesSuchá dáseň AC St 19.9. 17:45 STER1
Metro AFKSlovan Amatéři St 19.9. 19:30 NOVOB
Credit Praha FC!nBev Tigers Čt 20.9. 17:30 STRE
Black mamba IBDYoungsters FC Čt 20.9. 19:30 ARIT
Koloušci AKThe Wall Čt 20.9. 20:30 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Slovan AmatéřiModrá vopice TJ St 26.9. 19:30 MIKU3
Youngsters FCPneuservis-Bartoušek St 26.9. 20:15 ZABEH
The WallLes Miserables Čt 27.9. 18:15 DEKAN
Black mamba IBDCredit Praha FC Čt 27.9. 19:00 P3
!nBev TigersKoloušci AK Čt 27.9. 19:30 MIKU2
Suchá dáseň ACMetro AFK Čt 27.9. 19:30 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJSuchá dáseň AC Út 2.10. 19:00 P2
Pneuservis-BartoušekSlovan Amatéři St 3.10. 20:15 ZABEH
Les Miserables!nBev Tigers Čt 4.10. 19:30 MIKU4
Metro AFKThe Wall Čt 4.10. 20:45 MIKU4
Credit Praha FCYoungsters FC Ne 7.10. 15:00 P3
Koloušci AKBlack mamba IBD Ne 7.10. 15:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
The WallModrá vopice TJ Út 9.10. 19:00 P1
Suchá dáseň ACPneuservis-Bartoušek St 10.10. 20:15 ZABEH
!nBev TigersMetro AFK Čt 11.10. 18:15 MIKU2
Black mamba IBDLes Miserables Čt 11.10. 19:30 MIKU3
Youngsters FCSlovan Amatéři Ne 14.10. 15:00 P2
Credit Praha FCKoloušci AK Ne 14.10. 18:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJ!nBev Tigers Út 16.10. 19:00 P2
Pneuservis-BartoušekThe Wall St 17.10. 20:15 ZABEH
Les MiserablesCredit Praha FC Čt 18.10. 19:15 ZAK
Slovan AmatéřiSuchá dáseň AC Ne 21.10. 16:15 MIKU4
Metro AFKBlack mamba IBD Ne 21.10. 17:30 MIKU4
Koloušci AKYoungsters FC Ne 21.10. 18:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Black mamba IBDModrá vopice TJ Út 30.10. 19:00 P2
Koloušci AKLes Miserables Út 30.10. 19:15 DOLME
The WallSlovan Amatéři St 31.10. 18:15 MIKU2
!nBev TigersPneuservis-Bartoušek St 31.10. 20:15 ZABEH
Credit Praha FCMetro AFK Ne 4.11. 16:15 MIKU3
Youngsters FCSuchá dáseň AC Ne 4.11. 18:45 ARIT
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrá vopice TJCredit Praha FC Út 6.11. 19:00 P2
Suchá dáseň ACThe Wall St 7.11. 17:45 STER3
Pneuservis-BartoušekBlack mamba IBD St 7.11. 20:15 ZABEH
Metro AFKKoloušci AK Ne 11.11. 11:15 ZARUB
Slovan Amatéři!nBev Tigers Ne 11.11. 13:45 ZARUB
Les MiserablesYoungsters FC Ne 11.11. 18:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Koloušci AKModrá vopice TJ Út 20.11. 19:00 P1
Les MiserablesMetro AFK Út 20.11. 19:15 DOLME
Credit Praha FCPneuservis-Bartoušek St 21.11. 20:15 ZABEH
Youngsters FCThe Wall Čt 22.11. 18:45 STER1
!nBev TigersSuchá dáseň AC Čt 22.11. 20:45 MIKU2
Black mamba IBDSlovan Amatéři Ne 25.11. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Slovan AmatéřiCredit Praha FC St 5.12. 19:30 MIKU4
Metro AFKYoungsters FC St 5.12. 19:30 MIKU1
Suchá dáseň ACBlack mamba IBD St 5.12. 19:45 HRAB2
The Wall!nBev Tigers St 5.12. 20:15 STER3
Pneuservis-BartoušekKoloušci AK St 5.12. 20:15 ZABEH
Modrá vopice TJLes Miserables St 5.12. 20:15 P2