Ne 9.9.12 15:00 TEMPO MoKo 2.FC Poštmistři A   (HL7K)
Ne 9.9.12 16:15 TEMPO Blizzard ZM Sací komando Modřany   (HL7J)
Pá 14.9.12 18:15 zzNOVOB Real Prd Los Bimbananos   (HL5E)
Pá 14.9.12 19:30 zzNOVOB K.F.C. FC VET Podolka FC VET   (VL4C)
Čt 1.11.12 19:00 P1 Fugas CF A Reds FC   (HL4D)
Čt 1.11.12 20:15 P1 Ecotoner Kehar club VET   (VL4B)

5. 12. 12 19:30 MIKU1 Metro AFK Youngsters FC 11. 3:9 (0:7)
V první půli jednoznačné utkání pro hosty, ve druhé půli domácí dokázali snížit, ale na body to zdaleka nestačilo. Leoš Knap, Martin Veselý
Metro AFK Youngsters FC
Jaroslav Lukeš – Jan Dryk, Stanislav Kopinec, Jan Kubát, Jiří Vácha vs Jan Nováček – Jiří Bukai, Denis Duga, Patrik Duga, Michal Král, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Miloslav Pavelka, Michal Šaněk, Miroslav Verner
60. Lukáš Mihula
22. 11. 12 18:45 STER1 Youngsters FC The Wall 10. 3:6 (1:1)
Oba týmy nastoupili do utkání v počtu 4+1. Utkání tak v počátku bylo vyrovnané s mírnou převahou Youngsters. Příchod 5.hráče do pole týmu The Wall pak utkání rozhodlo. Jindřich Fornůsek, Lukáš Huňa
Youngsters FC The Wall
Jan Nováček – Patrik Duga, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Miloslav Pavelka, Michal Šaněk vs Pavel Knob – Jakub Havlíček, Petr Jindřich, Tomáš Smetana, Jan Topinka, Petr Vonka, Jakub Zamazal
2. Jakub Maršoun
40. Lukáš Mihula
47. Patrik Duga
20., 36., 36., 59. Petr Jindřich
38. Petr Vonka
42. Jakub Zamazal
11. 11. 12 18:45 P3 Les Miserables Youngsters FC 9. 2:5 (1:1)
Utkání  bylo naprosto vyrovnané, hosté byli důraznější v koncovce.
Les Miserables Youngsters FC
Michal Richter – Pavel Kasal, David Kopka, Petr Krajsa, Vladimir Molodchenko, Petr Prosek, Stanislav Řádek, Jiří Švec vs Jan Nováček – Jiří Bukai, Patrik Duga, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Miloslav Pavelka, Michal Šaněk, Miroslav Verner
24. David Kopka
31. Pavel Kasal
21., 48. Miroslav Verner
40., 46. Jakub Maršoun
51. Dominik Letko
4. 11. 12 18:45 ARIT Youngsters FC Suchá dáseň AC 8. 2:4 (2:2)
Zasloužené vítězství hostů. Lubomír Pompa, Miroslav Michálek
Youngsters FC Suchá dáseň AC
Lukáš Mihula – Jiří Bukai, Jakub Býček, Patrik Duga, Michal Král, Jakub Maršoun, Michal Šaněk, Miroslav Verner vs Tomáš Kunz – Tomáš Filous, Daniel Kulich, Martin Kunz, Jindřich Lukavský, Tomáš Pytl, Martin Šašek, Milan Velhuda
14. Jakub Maršoun
22. Jakub Býček
3. Tomáš Kunz
13., 42. Martin Šašek
46. Daniel Kulich
21. 10. 12 18:45 ZABEH Koloušci AK Youngsters FC 7. 0:6 (0:1)
Na 7. ligu pěkné fotbalové utkání rozhodla větší fotbalovost a střelecká potence Vernera. Jaromír Hajn, Zdeněk Vondrát
Koloušci AK Youngsters FC
Vojtěch Dvořák – František Barták, Libor Basík, Marek Buchta, Tomáš Fišer, Vladislav Kašpar, Radovan Klučka, Quang Minh Nguyen, Jiří Růžička, Michal Šíma, Štěpán Šiška, Václav Slunka vs Jan Nováček – Jiří Bukai, Jakub Býček, Denis Duga, Patrik Duga, Michal Král, Dominik Letko, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Miloslav Pavelka, Michal Šaněk, Miroslav Verner
11., 34. Jakub Býček
35., 55., 56. Miroslav Verner
53. Michal Král
14. 10. 12 15:00 P2 Youngsters FC Slovan Amatéři 6. 7:1 (3:1)
Utkání hrané v režii domácího mužstva. Hosté ztráceli koncentraci tím, že ke všemu měli zbytečné komentáře.
Youngsters FC Slovan Amatéři
Dominik Letko – Jiří Bukai, Jakub Býček, Denis Duga, Patrik Duga, Jakub Maršoun, Lukáš Mihula, Jan Nováček, Miroslav Verner vs Jan Schauta – David Cajthaml, Jan Hořejší, Tomáš Konečný, Jiří Navrátil, Leoš Navrátil, Jan Včelák
9. Miroslav Verner
30. Denis Duga
42., 55. Patrik Duga
43. Jan Nováček
47. Jiří Bukai
24. Tomáš Konečný 50. Jan Včelák
7. 10. 12 15:00 P3 Credit Praha FC Youngsters FC 5. 2:7 (0:4)
Jednoznačný průběh zápas, hosté byli celou dobu lepším týmem.
Credit Praha FC Youngsters FC
Filip Bouřil – Radomír Grünspan, Robin Jiránek, Petr Malysz, Petr Secký, Dalibor Tužinčin, Ladislav Vašek vs Dominik Letko – Jiří Bukai, Jakub Býček, Michal Král, Lukáš Mihula, Miloslav Pavelka, Miroslav Verner
50., 58. Radomír Grünspan 5. Miroslav Verner
15. Lukáš Mihula
26., 38., 54. Miloslav Pavelka
30., 37. Michal Král
26. 9. 12 20:15 ZABEH Youngsters FC Pneuservis-Bartoušek 4. 6:6 (3:4)
Potkaly se dva velmi silné týmy a bylo se na co dívat. Ondřej Kolanda, Martin Troup
Youngsters FC Pneuservis-Bartoušek
Lukáš Mihula – Jiří Bukai, Denis Duga, Patrik Duga, Michal Král, Jakub Maršoun, Jan Nováček, Miroslav Verner vs Vladimír Grešnjakov – Jan Dvořák, Michal Geleta, Sergey Greshnyakov, Jakub Jindra, Petr Opočenský, Jiří Pavlištík, Libor Řebíček
36., 60. Jakub Jindra
20. 9. 12 19:30 ARIT Black mamba IBD Youngsters FC 3. 1:6 (1:1)
Kvalitní utkání, kde hosté o své výhře rozhodli během druhé půle. Peter Giertli, Václav Tejml
Black mamba IBD Youngsters FC
Tomáš Mašek – Jan Bernard, Jiří Bláha, Jan Dörfl, Milan Lukáš, Radek Lukáš, Miroslav Nečas vs Lukáš Mihula – Jiří Bukai, Jakub Býček, Denis Duga, Patrik Duga, Michal Král, Jakub Maršoun, Jan Nováček, Miloslav Pavelka, Michal Šaněk, Miroslav Verner
17. Miroslav Nečas 10. Denis Duga
42. Jakub Maršoun
48. Miroslav Verner
50. Patrik Duga
57., 59. Michal Král
11. 9. 12 19:00 P2 Youngsters FC Modrá vopice TJ 2. 3:1 (0:1)
Vyrovnaný zápas s plno šancemi a skvělými akcemi. Oba gólmani měli plné ruce práce. Ke konci unavení domácí dali tři góly z brejků a vyhráli. Petr Vinš, Lukáš Krupička
Youngsters FC Modrá vopice TJ
Dominik Letko – Jiří Bukai, Jakub Býček, Denis Duga, Michal Král, Jakub Maršoun, Michal Šaněk, Miroslav Verner vs Jakub Skála – Jan Hanzlík, Michal Hlavatý, Roman Jakubec, Marek Jaroš, Viktor Klečar, Martin Kmoch, Michal Krpálek, Daniel Navrátil, Jan Růžička, Lukáš Vítek, František Vyskočil
33. Jakub Maršoun
39., 42. Michal Král
21. Roman Jakubec
6. 9. 12 18:15 MIKU2 !nBev Tigers Youngsters FC 1. 1:10 (0:3)
Poté, co hosté ještě v první půli odskočili na tříbrankový rozdíl, nebylo co řešit. Druhý poločas byla víceméně exhibice vítězů. Procházka
!nBev Tigers Youngsters FC
Remigiusz Nowak – Rutmer Klarus, Yoann Kollner, Niels Lambrix, Paulo Machado, Johannes Pollmann, Hugo Staman vs Lukáš Mihula – Jiří Bukai, Jakub Býček, Denis Duga, Patrik Duga, Michal Král, Jakub Maršoun, Jan Nováček, Michal Šaněk, Miroslav Verner