Rozpis pískání, 7. liga, skupina E

Konvikt klub

Ne 16.9. 13:45 Děkanka DEKAN
Ne 16.9. 15:00 Děkanka DEKAN
Čt 20.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 20.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Ne 4.11. 16:15 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 4.11. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB

Netopýr TFC

Út 4.9. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Út 4.9. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Čt 6.9. 17:30 Střešovice Tatran STRE
Čt 6.9. 18:45 Střešovice Tatran STRE
Út 23.10. 19:00 Pražačka P1
Út 23.10. 20:15 Pražačka P1

Tazmánští čertíci

Po 1.10. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 1.10. 19:30 Hostivař SK HOSTI
Po 26.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Po 26.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 26.11. 20:45 Mikulova MIKU4

1.W.C.

Ne 14.10. 15:00 Mikulova MIKU3
Ne 14.10. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 14.10. 17:30 Mikulova MIKU3
Po 29.10. 18:15 Mikulova MIKU2
Po 29.10. 19:30 Mikulova MIKU2
Po 29.10. 20:45 Mikulova MIKU2

Krabí výměšky FC

Pa 14.9. 17:45 Štěrboholy STER2
Pa 14.9. 19:00 Štěrboholy STER2
Pa 14.9. 20:15 Štěrboholy STER2
Čt 1.11. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 1.11. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 1.11. 20:45 Mikulova MIKU3

Kamberský pípy

Po 17.9. 18:00 Střešovice Tatran STRE
Po 17.9. 19:15 Střešovice Tatran STRE
Po 17.9. 20:30 Střešovice Tatran STRE

ZAK Praha

Pa 7.9. 18:00 Pražačka P3
Pa 7.9. 19:15 Pražačka P3
Čt 13.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Čt 13.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 23.10. 19:30 Děkanka DEKAN
Út 23.10. 20:45 Děkanka DEKAN

Bobika FC

Čt 8.11. 18:00 Zákostelní ZAK
Čt 8.11. 19:15 Zákostelní ZAK
Čt 8.11. 20:30 Zákostelní ZAK
Ne 18.11. 10:00 Pražačka P3
Ne 18.11. 11:15 Pražačka P3
Ne 18.11. 12:30 Pražačka P3

CCCP

Po 12.11. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 12.11. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 12.11. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
Ne 18.11. 15:00 Mikulova MIKU3
Ne 18.11. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 18.11. 17:30 Mikulova MIKU3

Shooters Morava FC

Pa 14.9. 18:00 Pražačka P3
Pa 14.9. 19:15 Pražačka P3
Út 30.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 30.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

To mi stačí

Pa 14.9. 18:00 Pražačka P1
Pa 14.9. 19:15 Pražačka P1
Ne 21.10. 16:15 Pražačka P3
Ne 21.10. 17:30 Pražačka P3
Ne 9.12. 10:00 Pražačka P2
Ne 9.12. 11:15 Pražačka P2

Blok D

Po 17.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 17.9. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB
Po 5.11. 19:00 Pražačka P2
Po 5.11. 20:15 Pražačka P2