Seznam týmů, 7. liga, skupina E

Tým Barvy dresů
1.W.C. černá, žlutá
Blok D oranžová, černá
CCCP červená, bílá
Netopýr TFC tmavě modrá
Kamberský pípy modro-bílá, bílá
Konvikt klub modro-červená, zelená
Krabí výměšky FC žluto-černá, bílá
Shooters Morava FC modrá, oranžová
Tazmánští čertíci černo-žlutá, červená
To mi stačí světle modrá
Bobika FC růžová, černá
ZAK Praha žlutá, červená

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina E

Utkání Datum Čas Hřiště
1.W.C.ZAK Praha St 5.9. 17:45 STER2
Kamberský pípyShooters Morava FC St 5.9. 19:00 STER1
Konvikt klubKrabí výměšky FC St 5.9. 19:00 P2
CCCPTo mi stačí St 5.9. 19:00 ZABEH
Netopýr TFCTazmánští čertíci St 5.9. 19:30 MIKU2
Blok DBobika FC Ne 30.9. 13:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
ZAK PrahaKrabí výměšky FC St 12.9. 18:30 HRAB3
To mi stačíNetopýr TFC St 12.9. 19:00 ZABEH
Shooters Morava FCKonvikt klub St 12.9. 19:00 P1
Tazmánští čertíciKamberský pípy St 12.9. 19:30 MIKU2
1.W.C.Blok D St 12.9. 20:45 MIKU3
Bobika FCCCCP Ne 16.9. 18:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Krabí výměšky FCShooters Morava FC Út 18.9. 19:30 MIKU4
Konvikt klubTazmánští čertíci St 19.9. 19:00 P1
Kamberský pípyTo mi stačí St 19.9. 19:00 STER1
Blok DZAK Praha St 19.9. 19:00 STOD
CCCP1.W.C. St 19.9. 20:15 STER2
Netopýr TFCBobika FC St 19.9. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Blok DCCCP St 3.10. 19:00 P2
To mi stačíKonvikt klub St 3.10. 19:00 ZABEH
Bobika FCKamberský pípy St 3.10. 19:00 STER1
Tazmánští čertíciKrabí výměšky FC St 3.10. 19:30 MIKU2
1.W.C.Netopýr TFC St 3.10. 19:45 HRAB2
ZAK PrahaShooters Morava FC St 3.10. 19:45 HRAB1
Utkání Datum Čas Hřiště
Krabí výměšky FCTo mi stačí St 10.10. 19:00 ZABEH
Konvikt klubBobika FC St 10.10. 19:00 P2
Kamberský pípy1.W.C. St 10.10. 19:00 STER1
Shooters Morava FCTazmánští čertíci St 10.10. 19:30 MIKU2
Netopýr TFCBlok D St 10.10. 20:00 ARIT
CCCPZAK Praha St 10.10. 20:15 STER2
Utkání Datum Čas Hřiště
1.W.C.Konvikt klub St 17.10. 19:00 P1
Blok DKamberský pípy St 17.10. 19:00 STER1
To mi stačíShooters Morava FC St 17.10. 19:00 ZABEH
ZAK PrahaTazmánští čertíci St 17.10. 19:30 MIKU3
CCCPNetopýr TFC St 17.10. 19:45 HRAB3
Bobika FCKrabí výměšky FC Ne 21.10. 15:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Konvikt klubBlok D St 24.10. 19:00 P2
Kamberský pípyCCCP St 24.10. 19:00 STER1
Tazmánští čertíciTo mi stačí St 24.10. 19:30 MIKU2
Netopýr TFCZAK Praha St 24.10. 19:45 HRAB3
Shooters Morava FCBobika FC So 27.10. 10:00 ZARUB
Krabí výměšky FC1.W.C. Ne 28.10. 17:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Blok DKrabí výměšky FC St 31.10. 18:15 MIKU3
Netopýr TFCKamberský pípy St 31.10. 19:00 STER1
CCCPKonvikt klub St 31.10. 19:00 P1
ZAK PrahaTo mi stačí St 31.10. 19:00 ZABEH
Bobika FCTazmánští čertíci St 31.10. 19:30 MIKU2
1.W.C.Shooters Morava FC St 31.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
To mi stačíBobika FC St 7.11. 19:00 ZABEH
Konvikt klubNetopýr TFC St 7.11. 19:00 P1
Kamberský pípyZAK Praha St 7.11. 19:00 STER1
Tazmánští čertíci1.W.C. St 7.11. 19:30 MIKU2
Shooters Morava FCBlok D St 7.11. 19:45 HRAB3
Krabí výměšky FCCCCP St 7.11. 19:45 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
Kamberský pípyKonvikt klub St 14.11. 19:00 STER1
1.W.C.To mi stačí St 14.11. 19:00 ZABEH
Blok DTazmánští čertíci St 14.11. 19:30 MIKU3
ZAK PrahaBobika FC St 14.11. 19:45 HRAB2
Netopýr TFCKrabí výměšky FC Čt 15.11. 19:30 DEKAN
CCCPShooters Morava FC So 17.11. 12:30 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
To mi stačíBlok D St 28.11. 17:45 ZABEH
Shooters Morava FCNetopýr TFC St 28.11. 17:45 STER3
Krabí výměšky FCKamberský pípy St 28.11. 17:45 STER1
Bobika FC1.W.C. St 28.11. 18:15 MIKU3
Tazmánští čertíciCCCP St 28.11. 18:15 MIKU2
Konvikt klubZAK Praha St 28.11. 18:15 HOSTI