Čt 8.11.12 18:00 ZAK Ya Basta! A Prase FC   (HL6F)
Čt 8.11.12 19:15 ZAK Sokol Vysočany VET Bílý lev CF VET   (VL3C)
Čt 8.11.12 20:30 ZAK Horno Porno Kolíci   (HL8G)
Ne 18.11.12 10:00 P3 Jabadabadoo Prosek Periferie United   (HL7K)
Ne 18.11.12 11:15 P3 Junior Motol Tutto bene A   (HL6G)
Ne 18.11.12 12:30 P3 Fernet team Říčany ZAHR 1.FC   (HL8M)

28. 11. 12 18:15 MIKU3 Bobika FC 1.W.C. 11. 0:1 (0:0)
Utkání vyrovnané až do konce, kdy rozhodl o výhře svého týmu Vávra. Jan Brakenhoff, Filip Sedliský
Bobika FC 1.W.C.
Jan Janoušek – Jakub Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Michael Kabát, Christian Müller, Mikoláš Ovesný, David Plevka, Jan Stach vs Petr Koloničný – Lubomír Bareš, Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna, Jan Růžek, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Antonín Vávra, Jan Vítek
57. Antonín Vávra
14. 11. 12 19:45 HRAB2 ZAK Praha Bobika FC 10. 2:3 (2:2)
Normální zápas, bez karet. Lukáš Nebel
ZAK Praha Bobika FC
Jiří Kašpar – Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Josef Mareš, Václav Medřický, Martin Vodička, Oldřich Wimmer, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Patrik Janda – Matěj Grödl, Petr Jakeš, Jan Janoušek, Christian Müller, Mikoláš Ovesný, David Plevka
2. OG
29. Josef Mareš
18., 27. David Plevka
34. Mikoláš Ovesný
7. 11. 12 19:00 ZABEH To mi stačí Bobika FC 9. 9:2 (3:1)
Pohledné a svižné utkání, ve kterém zaslouženě zvítězili domácí. Jan Popelka, Marian Košutek
To mi stačí Bobika FC
Jan Škrabálek – Richard Frank, Martin Pauer, Roman Rampas, Petr Šídlo, Jindřich Vedral, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal vs Patrik Janda – Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Jan Janoušek, Christian Müller, Mikoláš Ovesný, David Plevka, Jan Stach
60. Petr Chytil
31. 10. 12 19:30 MIKU2 Bobika FC Tazmánští čertíci 8. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání, ve ktrerém se hrálo od vápna k vápnu a bylo zřejmé, že rozhodne jedna trefa. Hostům se podařilo skórovat a při kvalitách brankáře Formánka se zdálo, že je rozhodnuto, s čímž nesouhlasil Janoušek a vyrovnal.
Bobika FC Tazmánští čertíci
Patrik Janda – Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Jan Janoušek, Christian Müller, Mikoláš Ovesný, Jan Stach vs Jan FormánekKarel Hampl, Ondřej Homolka, Aleksandar Idrizovič, Ondřej Imlauf, Matěj Kohout, Václav Novák, Jan Novotný, Vladimír Šíma, Matyáš Staněk
60. Jan Janoušek 48. Matyáš Staněk
27. 10. 12 10:00 zzZARUB Shooters Morava FC Bobika FC 7. 2:4 (1:3)
Kvalita obou týmů převyšovala úroveň 7.ligy. Pěkné utkání bez zbytečných faulů. Hosté zaslouženě vyhráli. Jan Vacek, Petr Skalický
Shooters Morava FC Bobika FC
Pavel Kubiš – Jaroslav Chmelař, Miroslav Husařík, Antonín Novák, Roman Skála, Lukáš Špaček, Pavel Střelecký, Lukáš Uher, Lukáš Valeš vs Patrik Janda – Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Jan Janoušek, Christian Müller, Mikoláš Ovesný, David Plevka
25. Jaroslav Chmelař
54. Pavel Střelecký
3., 33. Petr Chytil
13. Mikoláš Ovesný
21. Jan Janoušek
21. 10. 12 15:00 P3 Bobika FC Krabí výměšky FC 6. 4:3 (0:3)
Napínavé utkání s dvěma naprosto rozlišnými poločasy rozhodl gól v poslední minutě ve prospěch domácích. Jakub Kučera, Marek Vávra
Bobika FC Krabí výměšky FC
Patrik Janda – Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Christian Müller, Mikoláš Ovesný, David Plevka vs Ivan Matola – Jakub Chochola, Tomáš Fojtek, Jan Liška, Ondřej Liška, Petr Liška, Václav Machálek, Pavel Němeček, Tomáš Valeš
39. Matěj Grödl
45., 50. Petr Chytil
59. David Plevka
5. Tomáš Valeš
13. Jan Liška
25. Tomáš Fojtek
10. 10. 12 19:00 P2 Konvikt klub Bobika FC 5. 3:4 (1:3)
Kvalitní utkání s nervózním koncem vyhráli sehranější borci z Bobika FC. Matyáš Král, Tomáš Pernis
Konvikt klub Bobika FC
Michal Trojan – Lukáš Bezděk, Petr Fabián, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Mihai Moisei, Tuan Nguyen Hoang, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier vs Patrik Janda – Petr Chytil, Matěj Grödl, Petr Jakeš, Jan Janoušek, Christian Müller, Mikoláš Ovesný, David Plevka