Út 4.9.12 18:00 zzDOLME Batalion Vinohrady FC Šajtle s.r.o. VET   (VL4B)
Út 4.9.12 19:15 zzDOLME D.G.Team Síla vůle   (HL6C)
Čt 6.9.12 17:30 zzSTRE Daltonové VET Válcovna plechu VET   (VL4B)
Čt 6.9.12 18:45 zzSTRE Dejvický expres VET MVS Recycled   (VL4B)
Út 23.10.12 19:00 P1 Deportivo Estudiantil FC A TBC Lachtan A   (HL4B)
Út 23.10.12 20:15 P1 Rychlí hroši APK Veget FC   (HL4B)

28. 11. 12 17:45 STER3 Shooters Morava FC Netopýr TFC 11. 1:1 (1:0)
Zápas velmi slušné úrovně byl velice vyrovnaný. Petr Seidel, Petr Pícha
Shooters Morava FC Netopýr TFC
Pavel Kubiš – Jaroslav Chmelař, Miroslav Husařík, Miroslav Mrákota, Antonín Novák, Roman Skála, Lukáš Špaček, Pavel Střelecký, Lukáš Uher, Lukáš Valeš, Tomáš Vitásek vs Tomáš Kubr – Petr Hlůžek, Martin Hoskovec, Petr Hoskovec, Martin Kubr, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Lukáš Vajnar, Michal Zbořil
3. Tomáš Vitásek 31. Martin Kubr
15. 11. 12 19:30 DEKAN Netopýr TFC Krabí výměšky FC 10. 3:1 (2:1)
Zápas plný šancí a oplácení na obou stranách. Když pánové více hráli než mluvili, přicházely i fotbalové okamžiky. Martin Kamarýt, David Světlík
Netopýr TFC Krabí výměšky FC
Petr Hlůžek – Petr Exler, Martin Kubr, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Jiří Vajnar vs Ivan Matola – Tomáš Fojtek, Tomáš Förster, Jan Liška, Ondřej Liška, Petr Liška, Václav Machálek, Pavel Němeček, Tomáš Valeš
9. Daniel Novák
20. Martin Kubr
39. Petr Exler
54 Petr Exler 25. Tomáš Valeš 44. Tomáš Fojtek
7. 11. 12 19:00 P1 Konvikt klub Netopýr TFC 9. 2:2 (1:0)
Spravedlivá remíza. Voldán
Konvikt klub Netopýr TFC
Michal Trojan – Lukáš Bezděk, Evžen Dostál, Petr Fabián, Tomáš Krejcar, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Tuan Nguyen Hoang, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Tomáš Vodrážka vs František Masař – Petr Exler, Petr Hlůžek, Martin Hoskovec, Martin Kubr, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Lukáš Vajnar, Michal Zbořil
25. Václav Schwengsbier
32. Tomáš Krejcar
36. Martin Hoskovec
59. Petr Exler
31. 10. 12 19:00 STER1 Netopýr TFC Kamberský pípy 8. 6:0 k.
24. 10. 12 19:45 HRAB3 Netopýr TFC ZAK Praha 7. 2:2 (1:2)
V prvním poločasu měli domácí více ze hry, ale přesto ho prohráli. Přestože domácí v druhé půli okamžitě po rozhrání vyrovnali, na víc už to nestačilo i přes velký tlak. Václav Teller
Netopýr TFC ZAK Praha
Tomáš Kubr – Martin Hoskovec, Martin Kubr, Richard Smola, Jiří Vajnar, Lukáš Vajnar, Michal Zbořil vs Michal Kluiber – Robert Juršťák, Jiří Kašpar, Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Martin Vodička, Oldřich Wimmer, Jan Zavázal
14., 31. Lukáš Vajnar 3., 13. Josef Mareš
17. 10. 12 19:45 HRAB3 CCCP Netopýr TFC 6. 2:7 (2:4)
Zápas rozhodovali osobnosti na stranách obou týmů. V týmu CCCP vynikal Ahmadov, zatímco Netopýr těžil ze spolupráce bratří Hoskovců- ti rozhodli o zápase již v 1.poločase a dominovali i v druhé půli. Rozhodli tak o jasném vítězství svého týmu v místy zbytečně nervózním utkání. Jakub Novák, Pavel Vozka
CCCP Netopýr TFC
Denis Kutovoy – Javidan Ahmadov, Issa Bekmurziyev, Vladimir Kail, Oleksandr Khovanskyy, Alnur Oskar, Vladyslav Populovskyy, Illya Sotnyk, Aldiyar Yeshmuratov vs Petr Hlůžek – Martin Hoskovec, Petr Hoskovec, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Michal Zbořil
13., 22. Javidan Ahmadov 55 Alnur Oskar 9., 29. Martin Hoskovec
25., 27., 35. Petr Hoskovec
36. Petr Hlůžek
45. Daniel Novák
10. 10. 12 20:00 ARIT Netopýr TFC Blok D 5. 1:0 (1:0)
Bojovné utkání, Netopýr byl o malinko lepším a šťastnějším týmem. Peterčík
Netopýr TFC Blok D
Petr Hlůžek – Martin Hoskovec, Petr Hoskovec, Martin Kubr, Tomáš Kubr, Daniel Novák vs Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, David Sopouch, Michal Sosna, Nikos Timiopulos, Jakub Trnka
24. Petr Hoskovec
3. 10. 12 19:45 HRAB2 1.W.C. Netopýr TFC 4. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání plné pěkných akcí a bojovnosti. Kohout
1.W.C. Netopýr TFC
Josef Stříbrský – Jaroslaw Chustecki, Tomáš Klejna, Petr Koloničný, Michal Šimůnek, Antonín Vávra, Jan Vítek, Roman Vokroj, Petr Zíka vs Richard Smola – Petr Hlůžek, Martin Hoskovec, Petr Hoskovec, Martin Kubr, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Michal Zbořil
1. Antonín Vávra
54. Petr Zíka
28. Martin Kubr
54. Petr Hoskovec
58. Martin Kubr
19. 9. 12 20:45 zzNOVOB Netopýr TFC Bobika FC 3. 1:3 (0:3)
Střelec hostů Plevka už v prvním poločase rozhodl, Netopýr ve druhé půli alespoň snížil. Smetana
Netopýr TFC Bobika FC
Michal Zbořil – Petr Hlůžek, Martin Kubr, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Jiří Vajnar vs Patrik Janda – Petr Chytil, Petr Jakeš, Jan Janoušek, František Lehanka, Christian Müller, David Plevka
52. Daniel Novák 8., 17., 19. David Plevka
12. 9. 12 19:00 ZABEH To mi stačí Netopýr TFC 2. 4:2 (2:2)
Velice vyrovnaný a rychlý fotbal, Netopýři šli dvakrát do vedení, domácí to vždy dokázali srovnat a 2. poločas přidat ještě dva góly. Husák
To mi stačí Netopýr TFC
Jan Škrabálek – Richard Frank, Martin Pauer, Roman Rampas, David Šídlo, Petr Šídlo, Jindřich Vedral, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal vs Petr Hlůžek – Martin Hoskovec, Petr Hoskovec, Martin Kubr, Tomáš Kubr, Daniel Novák, Jiří Vajnar, Michal Zbořil
16. Miroslav Vrtiška
29., 45. Richard Frank
56. Petr Šídlo
2. Martin Hoskovec
5. 9. 12 19:30 MIKU2 Netopýr TFC Tazmánští čertíci 1. 5:5 (3:2)
Zápas rozhodly vlastní góly Netopýrů. Výborný výkon Hoskovců.
Netopýr TFC Tazmánští čertíci
Petr Hlůžek – Martin Hoskovec, Petr Hoskovec, Martin Kubr, Tomáš Kubr, Daniel Novák, František Řezáč, Jiří Vajnar, Michal Zbořil vs Karel Hampl – Jan Formánek, Ondřej Homolka, Aleksandar Idrizovič, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Jan Novotný, Matyáš Staněk