Pá 7.9.12 18:00 P3 Démoni Ústavan 01 KK   (HL4D)
Pá 7.9.12 19:15 P3 Fugas CF A Tramway FC   (HL4D)
Čt 13.9.12 19:30 DEKAN Banana Chiquíta Real TIDE XXL   (HL4C)
Čt 13.9.12 20:45 DEKAN Šajtle s.r.o. VET PFC Kodymka   (VL4B)
Út 23.10.12 19:30 DEKAN Traktor humus VET B Rychlé pípy VET   (VL4D)
Út 23.10.12 20:45 DEKAN MIFA Fighters FO Canary FC   (HL8D)

28. 11. 12 18:15 HOSTI Konvikt klub ZAK Praha 11. 4:1 (3:1)
Konvikt byl jasně lepším týmem a zaslouženě vyhrál. Emil Vitásek, Miroslav Šišák
Konvikt klub ZAK Praha
Michal Trojan – Tomáš Krejcar, Lukáš Kutal, Jakub Lulák, Tuan Nguyen Hoang, Karel Šafařík, Václav Schwengsbier, Tomáš Vodrážka vs Jiří Kašpar – Robert Juršťák, Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Václav Medřický, Petr Šimek, Martin Vodička, Oldřich Wimmer, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml.
3. OG
10. Václav Schwengsbier
24. Tomáš Vodrážka
44. Tuan Nguyen Hoang
28. Josef Mareš
14. 11. 12 19:45 HRAB2 ZAK Praha Bobika FC 10. 2:3 (2:2)
Normální zápas, bez karet. Lukáš Nebel
ZAK Praha Bobika FC
Jiří Kašpar – Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Josef Mareš, Václav Medřický, Martin Vodička, Oldřich Wimmer, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Patrik Janda – Matěj Grödl, Petr Jakeš, Jan Janoušek, Christian Müller, Mikoláš Ovesný, David Plevka
2. OG
29. Josef Mareš
18., 27. David Plevka
34. Mikoláš Ovesný
7. 11. 12 19:00 STER1 Kamberský pípy ZAK Praha 9. 0:6 k.
31. 10. 12 19:00 ZABEH ZAK Praha To mi stačí 8. 0:7 (0:1)
Hosté pomalu roztáčeli biliárovou hru alá Barcelona a za stavu 7:0 si řekli To mi stačí.
ZAK Praha To mi stačí
Michal Kluiber – Robert Juršťák, Jiří Kašpar, Milan Krejčí, Jakub Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Jan Škrabálek – Richard Frank, Roman Rampas, Petr Šídlo, Miroslav Vrtiška, Martin Vyhnal
27. Richard Frank
36., 44., 54. Roman Rampas
37. OG
42. Petr Šídlo
58. Miroslav Vrtiška
24. 10. 12 19:45 HRAB3 Netopýr TFC ZAK Praha 7. 2:2 (1:2)
V prvním poločasu měli domácí více ze hry, ale přesto ho prohráli. Přestože domácí v druhé půli okamžitě po rozhrání vyrovnali, na víc už to nestačilo i přes velký tlak. Václav Teller
Netopýr TFC ZAK Praha
Tomáš Kubr – Martin Hoskovec, Martin Kubr, Richard Smola, Jiří Vajnar, Lukáš Vajnar, Michal Zbořil vs Michal Kluiber – Robert Juršťák, Jiří Kašpar, Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Martin Vodička, Oldřich Wimmer, Jan Zavázal
14., 31. Lukáš Vajnar 3., 13. Josef Mareš
17. 10. 12 19:30 MIKU3 ZAK Praha Tazmánští čertíci 6. 5:0 (2:0)
Jasný zápas, který rozhodla fatální chyba Tazmánských čertů. Zak po celou dobu kontroloval zápas. Boubín, Vojtěch
ZAK Praha Tazmánští čertíci
Michal Kluiber – Robert Juršťák, Jiří Kašpar, Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Václav Medřický, Martin Vodička, Oldřich Wimmer, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Matěj Kohout – Jan Formánek, Karel Hampl, Ondřej Homolka, Ondřej Imlauf, Václav Novák, Jan Novotný, Matyáš Staněk
16. OG
24., 37. Robert Juršťák
33. Jan Králíček
50. Josef Mareš
16. Matěj Kohout
46. Ondřej Homolka
10. 10. 12 20:15 STER2 CCCP ZAK Praha 5. 2:0 (0:0)
Rychlé technické utkání, kde tým CCCP v posledních 10 minutách 2.poločasu vstřelil 2 góly a zaslouženě vyhrál. Zdeněk Liška, Alessio Scarano
CCCP ZAK Praha
Denis Kutovoy – Alexey Afanasyev, Issa Bekmurziyev, Vladimir Kail, Sanzhar Kairolla, Oleksandr Khovanskyy, Alnur Oskar, Vladyslav Populovskyy, Illya Sotnyk, Aldiyar Yeshmuratov vs Jiří Kašpar – Robert Juršťák, Jan Králíček, Václav Medřický, Martin Vodička, Oldřich Wimmer, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml.
50. Alexey Afanasyev
58. Issa Bekmurziyev
3. 10. 12 19:45 HRAB1 ZAK Praha Shooters Morava FC 4. 1:1 (1:1)
Shooters začínali v početní nevýhodě. Ke konci poločasu doplnili mužstvo a zápas skončil remízou. Malena,Trousil
ZAK Praha Shooters Morava FC
Jiří Kašpar – Jan Králíček, Milan Krejčí, Josef Mareš, Josef Mareš, Václav Medřický, Martin Vodička, Oldřich Wimmer, Matěj Zavázal vs Pavel Kubiš – Jaroslav Chmelař, Antonín Hráček, Miroslav Mrákota, Antonín Novák, Roman Skála, Lukáš Špaček, Pavel Střelecký, Lukáš Uher
21. OG 18. Antonín Hráček
19. 9. 12 19:00 STOD Blok D ZAK Praha 3. 3:3 (3:0)
Když už se zdálo, že ze zápasu bude exhibice, ZAK mocným finišem sahal po obou bodech.
Blok D ZAK Praha
Jakub Lejnar – Petr Burian, Martin Dušek, Václav Hlavatý, Václav Hnízdil, Gabriel Jačman ml., Martin Kubát, David Sopouch, Nikos Timiopulos, Jakub Trnka vs Jiří Kašpar – Jan Králíček, Milan Krejčí, Václav Medřický, Martin Vodička, Oldřich Wimmer, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml.
2. Gabriel Jačman ml.
15. Martin Kubát
21. Václav Hnízdil
34. Martin Vodička
46., 48. Oldřich Wimmer
12. 9. 12 18:30 HRAB3 ZAK Praha Krabí výměšky FC 2. 1:5 (0:3)
Hosté se prosazovali silovou hrou před brankou dlouhými nakopávanými míči, ze kterých překonávali brankáře domácích. Zdeněk Buřič, Pavel Harašta
ZAK Praha Krabí výměšky FC
Jiří Kašpar – Jan Králíček, Václav Medřický, Oldřich Wimmer, Jakub Zavázal, Jan Zavázal, Matěj Zavázal, Jan Zavázal ml. vs Ivan Matola – Jakub Chochola, Tomáš Fojtek, Ondřej Liška, Pavel Němeček, Tomáš Valeš
60. Jan Zavázal ml. 5. OG
14., 27. Ondřej Liška
38., 56. Tomáš Fojtek
5. 9. 12 17:45 STER2 1.W.C. ZAK Praha 1. 5:1 (3:0)
Rozhodčí se nedostavil. Domácí měli od úvodního výkopu navrch a o svém vítězství rozhodli dvěma góly před koncem prvního poločasu.
1.W.C. ZAK Praha
Jaroslav Vaníček – Lubomír Bareš, Tomáš Klejna, Petr Koloničný, Jan Růžek, Michal Šimůnek, Josef Stříbrský, Václav Stříbrský, Jan Vítek, Petr Zíka vs Jiří Kašpar – Jan Králíček, Milan Krejčí, Václav Medřický, Jakub Zavázal, Jan Zavázal ml.