Rozpis pískání, 7. liga, skupina F

Alténa ST

St 10.10. 17:45 Štěrboholy STER3
St 10.10. 19:00 Štěrboholy STER3
St 10.10. 20:15 Štěrboholy STER3
Po 12.11. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 12.11. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 12.11. 20:45 Novoborská CVČ NOVOB

Exact FC A

St 19.9. 17:45 Záběhlice ZABEH
St 19.9. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 19.9. 20:15 Záběhlice ZABEH
Po 12.11. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 12.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 12.11. 19:30 Hanspaulka HANSP

Ministerstvo obrany

Po 24.9. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 24.9. 19:45 Hrabákova HRAB2
Po 12.11. 17:00 Běchovice 2 BECH
Po 12.11. 18:15 Běchovice 2 BECH
Ne 25.11. 17:30 Tempo FC TEMPO
Ne 25.11. 18:45 Tempo FC TEMPO

Růžoví delfínci 97,2

St 31.10. 18:15 Mikulova MIKU4
St 31.10. 19:30 Mikulova MIKU4
St 31.10. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 19.11. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 19.11. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 19.11. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Suchdol sabres B

Út 13.11. 18:15 Mikulova MIKU4
Út 13.11. 19:30 Mikulova MIKU4
Út 13.11. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 26.11. 17:45 Záběhlice ZABEH
Po 26.11. 19:00 Záběhlice ZABEH
Po 26.11. 20:15 Záběhlice ZABEH

Hells Bells 1.FC

Po 3.9. 18:15 Novoborská CVČ NOVOB
Po 3.9. 19:30 Novoborská CVČ NOVOB
Po 22.10. 19:00 Štěrboholy STER3
Po 22.10. 20:15 Štěrboholy STER3
St 5.12. 19:00 Pražačka P3
St 5.12. 20:15 Pražačka P3

CK pánbu nás netrestej

Po 3.9. 19:30 Děkanka DEKAN
Po 3.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Út 4.9. 18:15 Slivenec AFK SLIVE
Út 4.9. 19:30 Slivenec AFK SLIVE
Po 22.10. 19:00 Pražačka P1
Po 22.10. 20:15 Pražačka P1

HNK Praha FC

Pa 28.9. 10:00 Tempo FC TEMPO
Pa 28.9. 11:15 Tempo FC TEMPO
Pa 28.9. 12:30 Tempo FC TEMPO
Po 29.10. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 29.10. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 29.10. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Opatoff A K

Út 4.9. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Út 4.9. 20:15 Stodůlky Sokol STOD
St 5.9. 17:00 Děkanka DEKAN
St 5.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 23.10. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 23.10. 20:45 Běchovice 2 BECH

Severní vítr je krutý!

Po 10.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Po 10.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
St 24.10. 19:30 Mikulova MIKU2
St 24.10. 20:45 Mikulova MIKU2
Po 5.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 5.11. 19:30 Hanspaulka HANSP

Tuscarora 03

St 31.10. 18:15 Mikulova MIKU3
St 31.10. 19:30 Mikulova MIKU3
St 31.10. 20:45 Mikulova MIKU3
Po 5.11. 17:45 Stodůlky Sokol STOD
Po 5.11. 19:00 Stodůlky Sokol STOD
Po 5.11. 20:15 Stodůlky Sokol STOD

Rival club FC A

St 12.9. 19:30 Děkanka DEKAN
St 12.9. 20:45 Děkanka DEKAN
Po 29.10. 19:00 Pražačka P2
Po 29.10. 20:15 Pražačka P2