Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Čt 29.11.12 | 19:30 | MIKU2 | Opatoff A K Ministerstvo obrany | 11. | 4:5 |
Čt 22.11.12 | 17:00 | ARIT | Ministerstvo obrany Suchdol sabres B | 10. | 1:8 |
Ne 18.11.12 | 15:00 | MIKU4 | Tuscarora 03 Ministerstvo obrany | 9. | 0:1 |
Čt 1.11.12 | 18:45 | STER1 | Ministerstvo obrany Severní vítr je krutý! | 8. | 2:3 |
Ne 28.10.12 | 11:15 | STOD | Hells Bells 1.FC Ministerstvo obrany | 7. | 5:2 |
Út 9.10.12 | 18:00 | zzDOLME | Ministerstvo obrany Růžoví delfínci 97,2 | 6. | 1:5 |
Ne 7.10.12 | 13:45 | P3 | Exact FC A Ministerstvo obrany | 5. | 2:0 |
Čt 27.9.12 | 20:15 | P3 | Ministerstvo obrany Rival club FC A | 4. | 3:4 |
Út 18.9.12 | 20:45 | MIKU4 | CK pánbu nás netrestej Ministerstvo obrany | 3. | 0:1 |
Čt 13.9.12 | 17:30 | zzSTRE | Ministerstvo obrany HNK Praha FC | 2. | 2:3 |
Čt 6.9.12 | 18:15 | MIKU3 | Alténa ST Ministerstvo obrany | 1. | 3:0 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Suchdol sabres B | 11 | 9 | 0 | 2 | 55:20 | 18 |
2. | Opatoff A K | 11 | 8 | 0 | 3 | 62:33 | 16 |
3. | Severní vítr je krutý! | 11 | 8 | 0 | 3 | 34:23 | 16 |
4. | Hells Bells 1.FC | 11 | 7 | 0 | 4 | 36:33 | 14 |
5. | Alténa ST | 11 | 6 | 1 | 4 | 38:25 | 13 |
6. | Růžoví delfínci 97,2 | 11 | 5 | 1 | 5 | 43:45 | 11 |
7. | Exact FC A | 11 | 4 | 2 | 5 | 28:50 | 10 |
8. | Rival club FC A | 11 | 4 | 1 | 6 | 43:37 | 9 |
9. | HNK Praha FC | 11 | 3 | 2 | 6 | 25:39 | 8 |
10. | Ministerstvo obrany | 11 | 3 | 0 | 8 | 18:37 | 6 |
11. | CK pánbu nás netrestej | 11 | 2 | 1 | 8 | 17:47 | 5 |
12. | Tuscarora 03 | 11 | 3 | 0 | 8 | 25:35 | 0 |
Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté |
---|---|---|---|
Po 24.9.12 | 18:30 | HRAB2 | Bullets FC Černý koně TMK (HL7B) |
Po 24.9.12 | 19:45 | HRAB2 | Inter Bubeneč Pozdní sběr II (HL4C) |
Po 12.11.12 | 17:00 | BECH | Greenhorns FC Rachot (HL6B) |
Po 12.11.12 | 18:15 | BECH | Tatran Válec Suchdol sabres A (HL4A) |
Ne 25.11.12 | 17:30 | TEMPO | Budvarka B Rychlí banáni (HL7K) |
Ne 25.11.12 | 18:45 | TEMPO | TBC Lachtan B Pragsterdamn (HL8J) |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Hráč | Zápasů | Gólů |
---|---|---|
Baloun Miroslav | 6 | 1 |
Černota Radim | 6 | 6 |
Chotaš Pavel | 2 | 2 |
Fuňka Tomáš | 10 | 2 |
Hendrych Karel | 8 | 0 |
Hendrych Martin | 8 | 1 |
Poláček Pavel | 7 | 0 |
Pour Jan | 10 | 4 |
Premus Dalibor | 1 | 0 |
Sobota Marek | 8 | 1 |
Tajbl Jan | 10 | 1 |