Rozpis pískání, 7. liga, skupina G

Pradox 1.FC

St 14.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 14.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 14.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC
Ne 18.11. 15:00 Mikulova MIKU2
Ne 18.11. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 18.11. 17:30 Mikulova MIKU2

Pyjavíce FK

Po 24.9. 19:30 Mikulova MIKU4
Po 24.9. 20:45 Mikulova MIKU4
Po 12.11. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 12.11. 20:15 Ďáblice SK DABLI

Sargas FC

Po 10.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 10.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 10.9. 19:30 Hanspaulka HANSP
Po 17.9. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 17.9. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 17.9. 19:30 Hanspaulka HANSP

Torpédo Hulín FC

Čt 6.9. 18:15 Mikulova MIKU3
Čt 6.9. 19:30 Mikulova MIKU3
Čt 6.9. 20:45 Mikulova MIKU3
St 24.10. 18:00 Zákostelní ZAK
St 24.10. 19:15 Zákostelní ZAK
St 24.10. 20:30 Zákostelní ZAK

Šejk Peterka

Po 3.9. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 3.9. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 22.10. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 22.10. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 14.11. 19:00 Pražačka P3
St 14.11. 20:15 Pražačka P3

Co je?

Po 3.9. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 3.9. 19:45 Hrabákova HRAB2
Út 4.9. 17:00 Děkanka DEKAN
Út 4.9. 18:15 Děkanka DEKAN
Út 23.10. 17:00 Běchovice 2 BECH
Út 23.10. 18:15 Běchovice 2 BECH

ALT 1.AK

Po 17.9. 17:45 Štěrboholy STER2
Po 17.9. 19:00 Štěrboholy STER2
Po 17.9. 20:15 Štěrboholy STER2
Po 29.10. 17:00 Hanspaulka HANSP
Po 29.10. 18:15 Hanspaulka HANSP
Po 29.10. 19:30 Hanspaulka HANSP

Defect Praha

Ne 14.10. 15:00 Mikulova MIKU2
Ne 14.10. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 14.10. 17:30 Mikulova MIKU2
Po 29.10. 17:45 Štěrboholy STER1
Po 29.10. 19:00 Štěrboholy STER1
Po 29.10. 20:15 Štěrboholy STER1

Gólostroje FC

Ne 9.9. 13:45 Pražačka P2
Ne 9.9. 15:00 Pražačka P2
Ne 21.10. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 21.10. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 11.11. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 11.11. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Rosengart FC

Ne 21.10. 16:15 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 21.10. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 18.11. 17:30 Aritma ARIT
Ne 18.11. 18:45 Aritma ARIT
Ne 9.12. 10:00 Pražačka P3
Ne 9.12. 11:15 Pražačka P3

Real Hagrid CF

St 7.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 7.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 7.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC
So 17.11. 08:45 Novoborská CVČ NOVOB
So 17.11. 10:00 Novoborská CVČ NOVOB
So 17.11. 11:15 Novoborská CVČ NOVOB

Kamikaze AbyDal LC

Ne 16.9. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 16.9. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 23.9. 13:45 Pražačka P2
Ne 23.9. 15:00 Pražačka P2