Seznam týmů, 7. liga, skupina G

Tým Barvy dresů
Defect Praha rudá, žlutá
Gólostroje FC červená
ALT 1.AK bílá, modrá
Kamikaze AbyDal LC černo-bílá
Pradox 1.FC oranžová
Pyjavíce FK červeno-černá
Real Hagrid CF bílá
Rosengart FC bílá
Sargas FC černá, černo-zelená
Šejk Peterka bílo-červená
Torpédo Hulín FC černo-žlutá, žlutá
Co je? bílá, modrá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina G

Utkání Datum Čas Hřiště
Kamikaze AbyDal LCSargas FC Pa 7.9. 17:45 STOD
Defect PrahaCo je? Pa 7.9. 19:30 BECH
Pradox 1.FCRosengart FC Pa 7.9. 20:30 ZAK
Pyjavíce FKReal Hagrid CF Pa 7.9. 20:45 DEKAN
Gólostroje FCTorpédo Hulín FC Pa 7.9. 20:45 HANSP
ALT 1.AKŠejk Peterka Pa 23.11. 18:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Defect PrahaGólostroje FC Pa 14.9. 17:45 STER1
Šejk PeterkaKamikaze AbyDal LC Pa 14.9. 18:15 BECH
Rosengart FCPyjavíce FK Pa 14.9. 18:15 HOSTI
Co je?Real Hagrid CF Pa 14.9. 19:15 SCBEC
Sargas FCPradox 1.FC Pa 14.9. 20:30 ZAK
Torpédo Hulín FCALT 1.AK Pa 14.9. 20:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Hagrid CFRosengart FC Pa 21.9. 17:45 STER1
Kamikaze AbyDal LCTorpédo Hulín FC Pa 21.9. 17:45 STOD
Pyjavíce FKSargas FC Pa 21.9. 19:00 STER3
Gólostroje FCCo je? Pa 21.9. 19:15 SCBEC
Pradox 1.FCŠejk Peterka Pa 21.9. 20:30 ZAK
ALT 1.AKDefect Praha Pa 21.9. 20:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Defect PrahaKamikaze AbyDal LC Pa 5.10. 18:00 P3
Šejk PeterkaPyjavíce FK Pa 5.10. 18:15 BECH
Co je?Rosengart FC Pa 5.10. 19:15 SCBEC
Sargas FCReal Hagrid CF Pa 5.10. 19:30 PRKOP
Torpédo Hulín FCPradox 1.FC Pa 5.10. 20:30 ZAK
Gólostroje FCALT 1.AK Pa 5.10. 20:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Pyjavíce FKTorpédo Hulín FC Pa 12.10. 18:00 P3
Real Hagrid CFŠejk Peterka Pa 12.10. 18:15 BECH
Pradox 1.FCDefect Praha Pa 12.10. 19:15 ZAK
ALT 1.AKCo je? Pa 12.10. 20:45 HANSP
Rosengart FCSargas FC Ne 14.10. 11:15 P3
Kamikaze AbyDal LCGólostroje FC Ne 14.10. 11:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpédo Hulín FCReal Hagrid CF Pa 19.10. 18:00 P3
Šejk PeterkaRosengart FC Pa 19.10. 18:15 BECH
Gólostroje FCPradox 1.FC Pa 19.10. 20:30 ZAK
ALT 1.AKKamikaze AbyDal LC Pa 19.10. 20:45 HANSP
Co je?Sargas FC Pa 19.10. 20:45 BECH
Defect PrahaPyjavíce FK Ne 21.10. 15:00 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Sargas FCŠejk Peterka Pa 26.10. 18:15 BECH
Kamikaze AbyDal LCCo je? Pa 26.10. 19:15 P3
Rosengart FCTorpédo Hulín FC Pa 26.10. 19:30 HOSTI
Pradox 1.FCALT 1.AK Pa 26.10. 20:30 ZAK
Pyjavíce FKGólostroje FC Pa 26.10. 20:45 DEKAN
Real Hagrid CFDefect Praha Pa 23.11. 18:15 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Torpédo Hulín FCSargas FC Pa 2.11. 18:00 P3
Co je?Šejk Peterka Pa 2.11. 18:15 BECH
Gólostroje FCReal Hagrid CF Pa 2.11. 19:30 HANSP
Kamikaze AbyDal LCPradox 1.FC Pa 2.11. 20:30 ZAK
ALT 1.AKPyjavíce FK Pa 2.11. 20:45 HANSP
Defect PrahaRosengart FC Ne 4.11. 15:00 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Šejk PeterkaTorpédo Hulín FC Pa 9.11. 18:15 BECH
Rosengart FCGólostroje FC Pa 9.11. 18:15 DEKAN
Pradox 1.FCCo je? Pa 9.11. 20:30 ZAK
Real Hagrid CFALT 1.AK Pa 9.11. 20:45 HANSP
Sargas FCDefect Praha Ne 11.11. 10:00 P3
Pyjavíce FKKamikaze AbyDal LC Ne 11.11. 12:30 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
Kamikaze AbyDal LCReal Hagrid CF Pa 16.11. 17:45 STOD
Defect PrahaŠejk Peterka Pa 16.11. 18:15 BECH
Co je?Torpédo Hulín FC Pa 16.11. 19:15 SCBEC
Pradox 1.FCPyjavíce FK Pa 16.11. 20:30 ZAK
ALT 1.AKRosengart FC Pa 16.11. 20:45 HANSP
Gólostroje FCSargas FC Ne 18.11. 11:15 STOD
Utkání Datum Čas Hřiště
Real Hagrid CFPradox 1.FC Pa 30.11. 18:00 ZAK
Pyjavíce FKCo je? Pa 30.11. 18:00 SCBEC
Torpédo Hulín FCDefect Praha Pa 30.11. 18:15 DEKAN
Sargas FCALT 1.AK Pa 30.11. 18:15 HANSP
Šejk PeterkaGólostroje FC Pa 30.11. 18:15 BECH
Rosengart FCKamikaze AbyDal LC Pa 30.11. 18:15 HOSTI