Čt 6.9.12 18:15 MIKU3 Alténa ST Ministerstvo obrany   (HL7F)
Čt 6.9.12 19:30 MIKU3 Black mamba IBD The Wall   (HL7D)
Čt 6.9.12 20:45 MIKU3 Credit Praha FC Suchá dáseň AC   (HL7D)
St 24.10.12 18:00 ZAK Hlavonožci na niti FC Bába FC   (HL5D)
St 24.10.12 19:15 ZAK Nova LFC A GFC Regent A   (HL3B)
St 24.10.12 20:30 ZAK Roosevelt boys 1.FC Sorbino   (HL8F)

30. 11. 12 18:15 DEKAN Torpédo Hulín FC Defect Praha 11. 1:4 (1:2)
Utkání začalo nevídaně- z prvního útoku hosté skórovali. Ke konci první půle hosté šli do vedení o dva góly, ale domácí se neustále snažili trefit branku hostů, což se jim v závěru první půle podařilo. Ve druhé půli se domácí snažili o obrat, ale hosté už nic nepřipustili. Zasloužené vítězství.
Torpédo Hulín FC Defect Praha
Martin Fujáček – František David, Daniel Forman, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Petr Levora, Jan Pucherna, Petr Valenta vs Jan Korostenski – Filip Čech, Marek Plojhar, Václav Skopový, Jaroslav Slavík, Jan Smetana, Ján Somora, Václav Soukup, Martin Štoncner
29. Daniel Forman 1., 21. Filip Čech
44. Ján Somora
57. Marek Plojhar
16. 11. 12 19:15 SCBEC Co je? Torpédo Hulín FC 10. 0:4 (0:2)
Jednoznačné utkání.
Co je? Torpédo Hulín FC
Jaromír John – Pavel Hornsteiner, Tomáš Horský, Jaroslav Kašpárek, Jiří Klůna, Karel Krčil, Karel Šimek, Jiří Štechmüller, Pavel Tomášek, Jiří Tůma, Petr Vorm vs Daniel Forman – František David, Jan Fujáček, Martin Fujáček, Michal Kodr, Petr Levora, Jan Pucherna, Petr Valenta
15., 17. Petr Valenta
35., 47. Jan Fujáček
9. 11. 12 18:15 BECH Šejk Peterka Torpédo Hulín FC 9. 3:3 (2:2)
Solidní zápas se zasloženou dělbou bodů.
Šejk Peterka Torpédo Hulín FC
Michal Srnec – Petr Chmelař, Karel Ejem, Petr Hach, Javier Marroquin, Lukáš Šalamoun, Jan Tlášek, Michal Urbančík vs Martin Fujáček – František David, Daniel Forman, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Petr Levora, Jan Pucherna, Petr Valenta
14., 15., 39. Lukáš Šalamoun 10. Petr Jahn
28. Petr Valenta
31. Michal Kodr
53. Michal Kodr
2. 11. 12 18:00 P3 Torpédo Hulín FC Sargas FC 8. 2:3 (2:2)
Upovídané utkání s množstvím zbytečných faulů, vyhrál šťastnější tým. Martin Javor, Jan Lehejček
Torpédo Hulín FC Sargas FC
Martin Fujáček – František David, Jan Fujáček, Michal Kodr, Petr Levora, Petr Valenta, Libor Zeman vs Jan Navrátil – Miroslav Čáslavka, Josef Hora, Daniel Hylas, David Hylas, Luděk Litera, Tomáš Ouřada, František Synovec
9. František David
22. Libor Zeman
7. Miroslav Čáslavka
26. Josef Hora
34. František Synovec
26. 10. 12 19:30 HOSTI Rosengart FC Torpédo Hulín FC 7. 4:3 (2:2)
Domácí za nepříznivého počasí a bez možnosti střídat dokázali v této přestřelce hosty udolat. Marek Petrásek, Daniel Trumpich
Rosengart FC Torpédo Hulín FC
Michal Petrov – Michal Petrov, David Planka, Milan Reljič, Adam Vošvrda, Martin Winter vs Martin Fujáček – František David, Daniel Forman, Jan Fujáček, Petr Jahn, Michal Kodr, Petr Levora, Jan Pucherna, Petr Valenta
4., 7., 38. David Planka
55. Martin Winter
18. Michal Kodr
25. Petr Valenta
58. František David
19. 10. 12 18:00 P3 Torpédo Hulín FC Real Hagrid CF 6. 4:3 (3:1)
Pohledné utkání, mnoho akcí. David Lojek, Vítězslav Rákosník
Torpédo Hulín FC Real Hagrid CF
Martin Fujáček – Daniel Forman, Miroslav Forman, Petr Jahn, Michal Kodr, Petr Levora, Jan Pucherna, Petr Valenta vs Dominik Herman – Richard Bandžak, František Fiala, Jakub Heřmánek, Jakub Kurnas, Lukáš Matera, Josef Matys, Jakub Šimsa, Petr Šimsa
19., 32. Miroslav Forman
24. Petr Jahn
11. Richard Bandžak
34., 51. Jakub Šimsa
12. 10. 12 18:00 P3 Pyjavíce FK Torpédo Hulín FC 5. 2:2 (2:2)
Pohledné utkání plné gólových šancí. Torpédo bylo o kousek lepším týmem na hřišti, bohužel se jim nepodvedlo dotáhnout zápas do vítězného konce. Ondřej Samohýl, Daniel Nouzák
Pyjavíce FK Torpédo Hulín FC
Lubomír Kraus – Marcel Franěk, Jan Jedlička, Martin Matějček, Jan Obrtel, Pavel Pazdýrka, Karel Roubíček, Michal Slabý vs Martin Fujáček – František David, Daniel Forman, Miroslav Forman, Petr Jahn, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Valenta
20. Michal Slabý
29. Marcel Franěk
2. Petr Valenta
13. Miroslav Forman
5. 10. 12 20:30 ZAK Torpédo Hulín FC Pradox 1.FC 4. 2:3 (1:1)
Jakub Čihák, Václav Bellada
Torpédo Hulín FC Pradox 1.FC
Petr Levora – Daniel Forman, Miroslav Forman, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Valenta vs Radek Sahula – Ondřej Hatina, Marek Hettner, Tomáš Hettner, Ladislav Houžvička, Martin Kolínek, Josef Melen, Michal Roháč, Daniel Růžička, Roman Sahula
9. Miroslav Forman
57. Michal Kodr
25. Roman Sahula
39. Daniel Růžička
52. Josef Melen
21. 9. 12 17:45 STOD Kamikaze AbyDal LC Torpédo Hulín FC 3. 5:2 (3:0)
Tým domácích zaslouženě vyhrál. Hosté bojovali, ale na zvrat to nestačilo. Jan Wintr, Michal Hacaperka
Kamikaze AbyDal LC Torpédo Hulín FC
Pavel Rams – Lukáš Bílý, David Brož, Pavel Brychta, Martin Čejka, Martin Mráz, Karel Pavlišín, Zdeněk Pešta, Jan Petrák, Jan Žigmond, Pavel Zita vs Martin Fujáček – František David, Daniel Forman, Jan Fujáček, Michal Kodr, Jan Pucherna, Petr Valenta, Libor Zeman
16. Karel Pavlišín
17., 51. Jan Petrák
20. Pavel Zita
54. OG
33., 52. Michal Kodr
14. 9. 12 20:45 HANSP Torpédo Hulín FC ALT 1.AK 2. 4:8 (3:3)
Domácí skvěle vstoupili do zápasu, vedení o tři branky ale rychle ztratili. Ve druhém poločase rozhodli hosté o svém vysokém vítězství. Husák
Torpédo Hulín FC ALT 1.AK
Martin Fujáček – František David, Daniel Forman, Jan Fujáček, Petr Jahn, Petr Levora, Petr Valenta vs Miroslav Bílek – Jiří Bejček, Jaroslav Čejka, Michal Čejka, Jiří Fábera, Tomáš Hála, Petr Höfner, Michal Peikert, Július Šaróka, Ondřej Sirko
3., 17. Petr Valenta
20., 34. Petr Levora
22., 50. Jiří Fábera
23., 46. Ondřej Sirko
25., 32., 58. Jiří Bejček
54. Michal Čejka
7. 9. 12 20:45 HANSP Gólostroje FC Torpédo Hulín FC 1. 2:4 (1:1)
Bojovné, vyrovnané utkání, převyšující kvalitou 7. ligu.
Gólostroje FC Torpédo Hulín FC
Jiří Stuchlík – Jan Fiedler, Jan Herych, Vojtěch Krobot, Jan Mádr, Jakub Noha, Vojtěch Noha, Vít Nohejl vs Martin Fujáček – František David, Jan Fujáček, Petr Jahn, Petr Levora, Petr Valenta