Rozpis pískání, 7. liga, skupina H

Blesk VK B

Ne 4.11. 15:00 Mikulova MIKU3
Ne 4.11. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 4.11. 17:30 Mikulova MIKU3
Po 5.11. 18:00 Běchovice SC SCBEC
Po 5.11. 19:15 Běchovice SC SCBEC
Po 5.11. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Cosmo Hagibor FC

Ne 21.10. 14:00 Štěrboholy STER3
Ne 21.10. 15:15 Štěrboholy STER3
Ne 21.10. 16:30 Štěrboholy STER3
Ne 18.11. 11:15 Zárubova ZARUB
Ne 18.11. 12:30 Zárubova ZARUB
Ne 18.11. 13:45 Zárubova ZARUB

Profesoři

Ne 21.10. 10:00 Děkanka DEKAN
Ne 21.10. 11:15 Děkanka DEKAN
Ne 21.10. 12:30 Děkanka DEKAN
Ne 18.11. 10:00 Děkanka DEKAN
Ne 18.11. 11:15 Děkanka DEKAN
Ne 18.11. 12:30 Děkanka DEKAN

Torpedo Praclub

Ne 16.9. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 16.9. 20:00 Mikulova MIKU4
Ne 7.10. 13:45 Pražačka P1
Ne 7.10. 15:00 Pražačka P1
Ne 11.11. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 11.11. 10:00 Hanspaulka HANSP

New Jersey Devils B

Ne 7.10. 15:00 Mikulova MIKU4
Ne 7.10. 16:15 Mikulova MIKU4
Ne 7.10. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 21.10. 15:00 Mikulova MIKU3
Ne 21.10. 16:15 Mikulova MIKU3
Ne 21.10. 17:30 Mikulova MIKU3

K.F.C. Praha

Ne 7.10. 17:45 Štěrboholy STER3
Ne 7.10. 19:00 Štěrboholy STER3
Ne 21.10. 13:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 21.10. 15:00 Novoborská CVČ NOVOB

Alej FK B

Ne 4.11. 10:00 Pražačka P2
Ne 4.11. 11:15 Pražačka P2
Ne 4.11. 12:30 Pražačka P2
Ne 11.11. 10:00 Pražačka P3
Ne 11.11. 11:15 Pražačka P3
Ne 11.11. 12:30 Pražačka P3

Emergency

Ne 14.10. 17:30 Aritma ARIT
Ne 14.10. 18:45 Aritma ARIT
Ne 21.10. 09:45 Běchovice 2 BECH
Ne 21.10. 11:00 Běchovice 2 BECH
Ne 18.11. 18:45 Běchovice SC SCBEC
Ne 18.11. 20:00 Běchovice SC SCBEC

Catchers SC

Ne 16.9. 09:45 Běchovice 2 BECH
Ne 16.9. 11:00 Běchovice 2 BECH
Ne 21.10. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 21.10. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 28.10. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 28.10. 20:00 Mikulova MIKU3

Partizan Praha

Ne 14.10. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 14.10. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 21.10. 17:45 Štěrboholy STER1
Ne 21.10. 19:00 Štěrboholy STER1
Ne 18.11. 13:45 Stodůlky Sokol STOD
Ne 18.11. 15:00 Stodůlky Sokol STOD

Hyens United

Ne 21.10. 10:00 Pražačka P3
Ne 21.10. 11:15 Pražačka P3
Ne 21.10. 12:30 Pražačka P3
St 31.10. 18:00 Běchovice SC SCBEC
St 31.10. 19:15 Běchovice SC SCBEC
St 31.10. 20:30 Běchovice SC SCBEC

Černý pumy

Ne 21.10. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 21.10. 17:30 Zákostelní ZAK
Ne 18.11. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 18.11. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 9.12. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 9.12. 11:15 Tempo FC TEMPO