Rozpis pískání, 7. liga, skupina I

Balbín FC

Ne 16.9. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 16.9. 20:00 Hanspaulka HANSP
Ne 7.10. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 7.10. 10:00 Hanspaulka HANSP
Ne 4.11. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 4.11. 17:30 Záběhlice ZABEH

Homogen 1.FC A

Ne 16.9. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 16.9. 17:15 Hostivař SK HOSTI
Ne 23.9. 13:45 Pražačka P1
Ne 23.9. 15:00 Pražačka P1
Ne 4.11. 13:45 Pražačka P2
Ne 4.11. 15:00 Pražačka P2

Pivnice U Zpěváčků

Ne 23.9. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 23.9. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 7.10. 19:15 Běchovice 2 BECH
Ne 7.10. 20:30 Běchovice 2 BECH
Ne 4.11. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 4.11. 20:00 Mikulova MIKU2

Xichties FC

Ne 16.9. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 16.9. 20:00 Mikulova MIKU2
Ne 11.11. 16:15 Pražačka P3
Ne 11.11. 17:30 Pražačka P3
Ne 18.11. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 18.11. 20:00 Mikulova MIKU2

Lužinýýý Boys

Ne 18.11. 12:30 Hanspaulka HANSP
Ne 18.11. 13:45 Hanspaulka HANSP
Ne 18.11. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 25.11. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 25.11. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 25.11. 16:15 Tempo FC TEMPO

SG-II Butovice

Ne 16.9. 19:15 Běchovice 2 BECH
Ne 16.9. 20:30 Běchovice 2 BECH
Ne 21.10. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 21.10. 20:00 Mikulova MIKU3
Ne 11.11. 19:15 Běchovice 2 BECH
Ne 11.11. 20:30 Běchovice 2 BECH

1.FC Lehovec

Ne 18.11. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 18.11. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 18.11. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 25.11. 17:30 Mikulova MIKU4
Ne 25.11. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 25.11. 20:00 Mikulova MIKU4

Power Rangers

Ne 16.9. 13:45 Pražačka P1
Ne 16.9. 15:00 Pražačka P1
Ne 23.9. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 23.9. 17:30 Hanspaulka HANSP
Ne 4.11. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 4.11. 10:00 Hanspaulka HANSP

Unreal Students FC

Ne 18.11. 10:00 Pražačka P1
Ne 18.11. 11:15 Pražačka P1
Ne 18.11. 12:30 Pražačka P1
Ne 25.11. 17:30 Mikulova MIKU3
Ne 25.11. 18:45 Mikulova MIKU3
Ne 25.11. 20:00 Mikulova MIKU3

Notor Střešovice FC

Ne 16.9. 16:15 Záběhlice ZABEH
Ne 16.9. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 23.9. 16:15 Mikulova MIKU2
Ne 23.9. 17:30 Mikulova MIKU2
Ne 4.11. 19:15 Běchovice 2 BECH
Ne 4.11. 20:30 Běchovice 2 BECH

Bránický tank

Ne 7.10. 11:15 Zárubova ZARUB
Ne 7.10. 12:30 Zárubova ZARUB
Ne 7.10. 13:45 Zárubova ZARUB
Ne 14.10. 10:00 Děkanka DEKAN
Ne 14.10. 11:15 Děkanka DEKAN
Ne 14.10. 12:30 Děkanka DEKAN

B-Side Titans FC

So 13.10. 08:45 Pražačka P1
So 13.10. 10:00 Pražačka P1
So 13.10. 11:15 Pražačka P1
Ne 21.10. 17:30 Ďáblice SK DABLI
Ne 21.10. 18:45 Ďáblice SK DABLI
Ne 21.10. 20:00 Ďáblice SK DABLI