Seznam týmů, 7. liga, skupina I

Tým Barvy dresů
1.FC Lehovec bílá, zeleno-černá
Balbín FC červená, černá
B-Side Titans FC bílá, oranžová
Homogen 1.FC A červeno-černá, modro-černá
Lužinýýý Boys černá, červená
Notor Střešovice FC žlutá, červená
Pivnice U Zpěváčků modrá, žlutá
Power Rangers zlato-černá, žluto-černá
Bránický tank červená
SG-II Butovice oranžovo-černá, zelená
Unreal Students FC fialová
Xichties FC zeleno-bílá, černá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina I

Utkání Datum Čas Hřiště
Lužinýýý BoysPower Rangers So 8.9. 08:45 TEMPO
Balbín FCUnreal Students FC So 8.9. 10:00 ZAK
Notor Střešovice FCPivnice U Zpěváčků So 8.9. 12:30 P1
B-Side Titans FCSG-II Butovice So 8.9. 12:30 P2
1.FC LehovecXichties FC So 8.9. 12:30 ZAK
Homogen 1.FC ABránický tank So 8.9. 13:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Bránický tankLužinýýý Boys So 15.9. 13:45 TEMPO
Unreal Students FCB-Side Titans FC So 22.9. 10:00 ZARUB
1.FC LehovecBalbín FC So 22.9. 12:30 ZAK
SG-II ButoviceHomogen 1.FC A So 22.9. 12:30 P2
Power RangersNotor Střešovice FC So 22.9. 12:30 P1
Xichties FCPivnice U Zpěváčků So 22.9. 12:30 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
Balbín FCXichties FC Pa 28.9. 10:00 TEMPO
Pivnice U ZpěváčkůPower Rangers Pa 28.9. 11:15 TEMPO
Homogen 1.FC AUnreal Students FC Pa 28.9. 11:15 KBELY
Notor Střešovice FCBránický tank Pa 28.9. 12:30 TEMPO
B-Side Titans FC1.FC Lehovec Pa 28.9. 12:30 ZAK
Lužinýýý BoysSG-II Butovice Pa 28.9. 13:45 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Balbín FCB-Side Titans FC So 6.10. 08:45 P3
Xichties FCPower Rangers So 6.10. 10:00 ZARUB
Unreal Students FCLužinýýý Boys So 6.10. 11:15 ZARUB
1.FC LehovecHomogen 1.FC A So 6.10. 12:30 ZAK
SG-II ButoviceNotor Střešovice FC So 6.10. 12:30 P1
Bránický tankPivnice U Zpěváčků So 6.10. 13:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Homogen 1.FC ABalbín FC So 20.10. 10:00 ZAK
Pivnice U ZpěváčkůSG-II Butovice So 20.10. 12:30 P3
Notor Střešovice FCUnreal Students FC So 20.10. 12:30 P1
Lužinýýý Boys1.FC Lehovec So 20.10. 12:30 ZAK
Power RangersBránický tank So 20.10. 13:45 TEMPO
B-Side Titans FCXichties FC So 20.10. 13:45 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Unreal Students FCPivnice U Zpěváčků So 27.10. 10:00 ZAK
SG-II ButovicePower Rangers So 27.10. 10:00 P2
Balbín FCLužinýýý Boys So 27.10. 11:15 P2
B-Side Titans FCHomogen 1.FC A So 27.10. 12:30 P3
1.FC LehovecNotor Střešovice FC So 27.10. 12:30 ZAK
Xichties FCBránický tank So 27.10. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Lužinýýý BoysB-Side Titans FC So 3.11. 08:45 TEMPO
Power RangersUnreal Students FC So 3.11. 10:00 TEMPO
Homogen 1.FC AXichties FC So 3.11. 10:00 P2
Pivnice U Zpěváčků1.FC Lehovec So 3.11. 12:30 ZAK
Notor Střešovice FCBalbín FC So 3.11. 12:30 P1
Bránický tankSG-II Butovice So 3.11. 13:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Homogen 1.FC ALužinýýý Boys So 10.11. 08:45 P3
Xichties FCSG-II Butovice So 10.11. 11:15 ZARUB
Balbín FCPivnice U Zpěváčků So 10.11. 12:30 P3
B-Side Titans FCNotor Střešovice FC So 10.11. 12:30 P1
1.FC LehovecPower Rangers So 10.11. 12:30 ZAK
Unreal Students FCBránický tank So 10.11. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Lužinýýý BoysXichties FC So 17.11. 08:45 ZARUB
SG-II ButoviceUnreal Students FC So 17.11. 11:15 ZARUB
Pivnice U ZpěváčkůB-Side Titans FC So 17.11. 11:15 P3
Notor Střešovice FCHomogen 1.FC A So 17.11. 12:30 P1
Bránický tank1.FC Lehovec So 17.11. 13:45 TEMPO
Power RangersBalbín FC So 17.11. 13:45 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Xichties FCUnreal Students FC So 24.11. 08:45 TEMPO
Homogen 1.FC APivnice U Zpěváčků So 24.11. 11:15 ZAK
B-Side Titans FCPower Rangers So 24.11. 11:15 P2
Lužinýýý BoysNotor Střešovice FC So 24.11. 12:30 P1
1.FC LehovecSG-II Butovice So 24.11. 12:30 ZAK
Balbín FCBránický tank So 24.11. 13:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Unreal Students FC1.FC Lehovec So 1.12. 12:30 ZAK
Bránický tankB-Side Titans FC So 1.12. 12:30 TEMPO
SG-II ButoviceBalbín FC So 1.12. 12:30 HOSTI
Power RangersHomogen 1.FC A So 1.12. 12:30 BECH
Pivnice U ZpěváčkůLužinýýý Boys So 1.12. 12:30 DEKAN
Notor Střešovice FCXichties FC So 1.12. 12:30 HANSP