Seznam týmů, 7. liga, skupina J

Tým Barvy dresů
Apači modrá, červená
Blizzard ZM modrá, červená
Corleone oranžová, zelená
Česlo bílo-černá, žluto-černá
Dinamo Praha bílá
Heliport SK oranžová
Horsis heads černá
Krabice modrá
Los Gigoalos bílo-modrá, zeleno-bílá
Velká Bučina FK žluto-černá, černá
Sací komando Modřany černá
Stodůlecký piráti červeno-bílá, modrá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina J

Utkání Datum Čas Hřiště
Dinamo PrahaKrabice Ne 9.9. 12:30 KBELY
ApačiStodůlecký piráti Ne 9.9. 12:30 STOD
Heliport SKHorsis heads Ne 9.9. 13:45 P2
CorleoneVelká Bučina FK Ne 9.9. 15:00 P2
Blizzard ZMSací komando Modřany Ne 9.9. 16:15 TEMPO
ČesloLos Gigoalos Ne 9.9. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Sací komando ModřanyCorleone Ne 16.9. 10:00 TEMPO
KrabiceHeliport SK Ne 16.9. 10:00 ZAK
Velká Bučina FKČeslo Ne 16.9. 11:15 ZAK
Stodůlecký pirátiHorsis heads Ne 16.9. 11:15 STOD
Los GigoalosDinamo Praha Ne 16.9. 12:30 KBELY
ApačiBlizzard ZM Ne 16.9. 20:00 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Blizzard ZMStodůlecký piráti Ne 23.9. 11:15 STOD
Horsis headsKrabice Ne 23.9. 12:30 ZAK
Heliport SKLos Gigoalos Ne 23.9. 15:00 P2
CorleoneApači Ne 23.9. 16:15 P2
ČesloSací komando Modřany Ne 23.9. 17:30 MIKU4
Dinamo PrahaVelká Bučina FK Ne 25.11. 15:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Velká Bučina FKHeliport SK Ne 7.10. 12:15 BECH
Sací komando ModřanyDinamo Praha Ne 7.10. 12:30 KBELY
Los GigoalosHorsis heads Ne 7.10. 12:30 P3
Stodůlecký pirátiKrabice Ne 7.10. 12:30 STOD
ApačiČeslo Ne 7.10. 14:45 BECH
Blizzard ZMCorleone Ne 7.10. 15:00 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceLos Gigoalos Ne 14.10. 10:00 ZAK
Dinamo PrahaApači Ne 14.10. 12:30 KBELY
CorleoneStodůlecký piráti Ne 14.10. 12:30 STOD
Heliport SKSací komando Modřany Ne 14.10. 16:15 MIKU4
ČesloBlizzard ZM Ne 14.10. 17:30 MIKU4
Horsis headsVelká Bučina FK Ne 14.10. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Velká Bučina FKKrabice Ne 21.10. 10:00 ZAK
CorleoneČeslo Ne 21.10. 11:15 ZARUB
Blizzard ZMDinamo Praha Ne 21.10. 12:30 KBELY
Sací komando ModřanyHorsis heads Ne 21.10. 12:30 TEMPO
Stodůlecký pirátiLos Gigoalos Ne 21.10. 12:30 STOD
ApačiHeliport SK Ne 21.10. 19:15 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceSací komando Modřany Ne 28.10. 10:00 ZAK
Los GigoalosVelká Bučina FK Ne 28.10. 11:15 KBELY
Horsis headsApači Ne 28.10. 11:15 P3
ČesloStodůlecký piráti Ne 28.10. 12:30 STOD
Dinamo PrahaCorleone Ne 28.10. 12:30 KBELY
Heliport SKBlizzard ZM Ne 28.10. 13:45 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
ApačiKrabice Ne 4.11. 10:00 ZAK
CorleoneHeliport SK Ne 4.11. 11:15 TEMPO
ČesloDinamo Praha Ne 4.11. 12:30 KBELY
Stodůlecký pirátiVelká Bučina FK Ne 4.11. 12:30 STOD
Sací komando ModřanyLos Gigoalos Ne 4.11. 16:15 P3
Blizzard ZMHorsis heads Ne 4.11. 17:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
KrabiceBlizzard ZM Ne 11.11. 10:00 ZAK
Heliport SKČeslo Ne 11.11. 12:15 BECH
Dinamo PrahaStodůlecký piráti Ne 11.11. 12:30 KBELY
Los GigoalosApači Ne 11.11. 13:45 KBELY
Velká Bučina FKSací komando Modřany Ne 11.11. 16:15 P3
Horsis headsCorleone Ne 11.11. 17:30 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
CorleoneKrabice Ne 18.11. 10:00 ZAK
ČesloHorsis heads Ne 18.11. 12:30 TEMPO
Dinamo PrahaHeliport SK Ne 18.11. 12:30 KBELY
Stodůlecký pirátiSací komando Modřany Ne 18.11. 12:30 STOD
ApačiVelká Bučina FK Ne 18.11. 16:15 NOVOB
Blizzard ZMLos Gigoalos Ne 18.11. 17:30 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Horsis headsDinamo Praha Ne 2.12. 09:45 BECH
Velká Bučina FKBlizzard ZM Ne 2.12. 10:00 P2
Sací komando ModřanyApači Ne 2.12. 10:00 P3
Los GigoalosCorleone Ne 2.12. 10:00 P1
KrabiceČeslo Ne 2.12. 10:00 ZAK
Heliport SKStodůlecký piráti Ne 2.12. 10:00 STOD