Ne 30.9.12 18:45 P2 Atomový veverky B Letňany BD   (HL8R)
Ne 30.9.12 20:00 P2 FC Praha 07 Guinness AC   (HL8O)
So 13.10.12 11:15 TEMPO ABCOM Torpedo Cannabis   (HL6H)
So 13.10.12 12:30 TEMPO M16 AC FC Šnek FC A   (HL6I)
So 3.11.12 13:45 HANSP Dejvický expres VET Šajtle s.r.o. VET   (VL4B)
So 3.11.12 15:00 HANSP Dejvický expres Tycho de Brahe FC A   (HL4E)

2. 12. 12 10:00 ZAK Krabice Česlo 11. 4:0 (1:0)
Nervózní zápas plný rozmíšek a konfliktů, ale i pěkného fotbalu. Jan Karlík, Lukáš Weber
Krabice Česlo
Radek Bachar – Serhiy Demkiv, Marek Fišer, Jakub Forejt, Michal Šeda, Jan Sedláček, Petr Zikmunda vs Petr Pšenička – Milan Bezděk, Vladimír Černák, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Tomáš Staněk, Michal Vohánka, Michal Zajíček
7. Jan Sedláček
47., 60. Michal Šeda
51. OG
43. Michal Vohánka
18. 11. 12 12:30 TEMPO Česlo Horsis heads 10. 6:2 (1:2)
Utkání dvou rozdílných poločasů, v tom druhém nečekaně převzali otěže domácí. Jiří Mařan, Lukáš Novisedlák
Česlo Horsis heads
Petr Pšenička – Milan Bezděk, Vladimír Černák, Peter Rusňák, Tomáš Staněk, Michal Vohánka, Michal Zajíček vs David Hynek – Jan Burda, Jan Havelka, Zdeněk Kricner, David Lenský, Jiří Medlín, Vladimír Němeček, Ondřej Sýkora
20. Tomáš Staněk
37., 42., 48. Michal Zajíček
38., 43. Michal Vohánka
22., 25. Jan Burda
11. 11. 12 12:15 BECH Heliport SK Česlo 9. 1:0 (0:0)
Utkání průměrné úrovně se zaslouženou výhrou domácích. Rosenberger
Heliport SK Česlo
Ondřej Prejzek – Marek Foglar, Libor Jedlička, Michal Kolář, Viktor Kulíšek, Jan Libus, Daniel Mago, Alan Mašláni, Aleš Pelikán, Jiří Velebil vs Petr Pšenička – Milan Bezděk, Vladimír Černák, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Michal Vohánka, Michal Zajíček
59. Libor Jedlička
4. 11. 12 12:30 KBELY Česlo Dinamo Praha 8. 6:0 k.
28. 10. 12 12:30 STOD Česlo Stodůlecký piráti 7. 1:2 (1:1)
V první půli zajímavé utkání, po změně stran se hra trochu přiostřila, vyhrál lepší tým. Klail
Česlo Stodůlecký piráti
Petr Pšenička – Milan Bezděk, Vladimír Černák, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Tomáš Staněk, Michal Vohánka, Michal Zajíček vs Evgeny Lemaykin – Jiří Archmann, Tomáš Archmann, Ondřej Baleka, František Konečný, Martin Malina, Stanislav Malina, Miroslav Pánek, Vadym Petrychenko, Tomáš Směták, Matěj Spálenka
26. Michal Zajíček 36 Tomáš Staněk
42 Petr Pšenička
15., 50. Tomáš Směták 36. Vadym Petrychenko
39. Stanislav Malina
21. 10. 12 11:15 zzZARUB Corleone Česlo 6. 2:1 (0:0)
Zápas začal velmi opatrně z obou stran. V první půli se vůbec nic nestalo. V druhé toho bylo k vidění víc. Jako lepší tým se ukázali domácí, kteří vyhráli 2:1.
Corleone Česlo
Marcel Zanusso – Martin Klasna, Jaroslav Kolanda, Zdeněk Kozarec, Milan Kupsa, Miroslav Sajfert, Daniel Sokolíček, Jan Turek vs Petr Pšenička – Milan Bezděk, Vladimír Černák, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Michal Vohánka, Michal Zajíček
37. Zdeněk Kozarec
48. Daniel Sokolíček
59. Michal Vohánka
14. 10. 12 17:30 MIKU4 Česlo Blizzard ZM 5. 3:2 (2:0)
Zápas byl vyrovnaný, bez problému a hrálo se nahoru dolů. Domácí lépe využily poslední minuty zápasu a zaslouženě vyhráli.
Česlo Blizzard ZM
Petr Pšenička – Milan Bezděk, Vladimír Černák, Miroslav Plešo, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Michal Vohánka, Michal Zajíček vs Vít Antoš – Milan Haramule, Zdeněk Holakovský, Zdeněk Holakovský, Václav Holenda, Jozef Holiač, Jiří Vítek
17. Michal Vohánka
24., 57. Miroslav Plešo
44. Václav Holenda
59. Milan Haramule
7. 10. 12 14:45 BECH Apači Česlo 4. 11:2 (4:0)
V utkání rozhodla běhavost domácích. Pravoslav Liška, David Kučera
Apači Česlo
Štěpán Peterka – Tomáš Běhavý, Martin Máčal, David Michálek, Šimon Peterka, Vojtěch Peterka vs Petr Pšenička – Milan Bezděk, Jiří Pivoňka, Peter Rusňák, Michal Vohánka, Michal Zajíček
7., 10., 14., 35., 43., 57. David Michálek
16., 37., 52. Tomáš Běhavý
33. Štěpán Peterka
50. Martin Máčal
45., 59. Milan Bezděk
23. 9. 12 17:30 MIKU4 Česlo Sací komando Modřany 3. 1:6 (0:2)
Zbytečně vyhecované utkání s jasnou převahou hostů.
Česlo Sací komando Modřany
Petr Pšenička – Vladimír Černák, Jiří Pučálka, Peter Rusňák, Tomáš Staněk, Michal Vohánka, Michal Zajíček vs Michal Kalbáč – Karel Bříza, Jakub Krucký, Martin Kupka, Petr Lukáč, Tomáš Růžička, Tomáš Strnad, Ladislav Švábenický ml., Tomáš Veselý, Miroslav Ženíšek