Datum | Čas | Hřiště | Domácí - Hosté | Kolo | Výsledek |
---|---|---|---|---|---|
Ne 9.12.12 | 17:45 | STER1 | F3N FC B MoKo 2.FC | 11. | 1:1 |
Ne 9.12.12 | 17:45 | STER3 | Poštmistři A Periferie United | 11. | 1:2 |
Ne 9.12.12 | 17:30 | P2 | Vodka team FC Basta fidli B | 11. | 0:1 |
Ne 9.12.12 | 17:30 | TEMPO | Red Leads Budvarka B | 11. | 2:10 |
Ne 9.12.12 | 17:30 | BECH | Rychlí banáni Desítníci CH.C. | 11. | 1:1 |
Ne 9.12.12 | 17:30 | ZABEH | Jabadabadoo Prosek WTF | 11. | 1:5 |
Pořadí | Tým | Odehrané zápasy | Počet výher | Počet remíz | Počet proher | Skóre | Počet bodů |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Rychlí banáni | 11 | 8 | 1 | 2 | 25:13 | 17 |
2. | Poštmistři A | 11 | 8 | 0 | 3 | 25:15 | 16 |
3. | Desítníci CH.C. | 11 | 6 | 4 | 1 | 29:22 | 16 |
4. | WTF | 11 | 5 | 4 | 2 | 29:23 | 14 |
5. | Budvarka B | 11 | 6 | 1 | 4 | 44:31 | 13 |
6. | Periferie United | 11 | 6 | 0 | 5 | 37:23 | 12 |
7. | F3N FC B | 11 | 3 | 3 | 5 | 21:24 | 9 |
8. | MoKo 2.FC | 11 | 4 | 1 | 6 | 30:34 | 9 |
9. | Basta fidli B | 11 | 4 | 1 | 6 | 25:29 | 9 |
10. | Vodka team FC | 11 | 2 | 2 | 7 | 12:23 | 6 |
11. | Jabadabadoo Prosek | 11 | 2 | 1 | 8 | 13:29 | 5 |
12. | Red Leads | 11 | 2 | 2 | 7 | 22:46 | 4 |
Datum | Začátky | Hřiště | Tým |
---|---|---|---|
So 8.9.12 | 12:30, 13:45 | TEMPO | Desítníci CH.C. |
Ne 9.9.12 | 13:45, 15:00 | P3 | Periferie United |
Ne 16.9.12 | 15:00, 16:15 | TEMPO | Desítníci CH.C. |
So 22.9.12 | 08:45, 10:00 | P3 | Basta fidli B |
Ne 23.9.12 | 17:30, 18:45 | ZABEH | F3N FC B |
Ne 23.9.12 | 18:45, 20:00 | MIKU1 | Basta fidli B |
Ne 30.9.12 | 13:45, 15:00 | P2 | WTF |
Ne 30.9.12 | 18:45, 20:00 | MIKU2 | Red Leads |
So 6.10.12 | 10:00, 11:15 | ZABEH | Basta fidli B |
So 6.10.12 | 11:15, 12:30 | HANSP | MoKo 2.FC |
So 6.10.12 | 11:15, 12:30 | KBELY | Poštmistři A |
So 6.10.12 | 12:30, 13:45 | P3 | Budvarka B |
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||
|
||||||||||||||||
|
Pořadí | Jméno | Tým | Gólů |
---|---|---|---|
1. | Jan Regent | Budvarka B | 15 |
2. | Tomáš Šalplachta | Basta fidli B | 9 |
3. | Petr Dunda | Periferie United | 8 |
4. | Radek Holeš | Periferie United | 8 |
5. | Pavel Pátecký | MoKo 2.FC | 7 |
6. | Oliver Cuadra | Squadra Azzurra | 6 |
7. | Jakub Vaníček | Rychlí banáni | 6 |
8. | Filip Benedikt | Red Leads | 6 |
9. | Martin Horák | Poštmistři B | 6 |
10. | Richard Bláha | Poštmistři A | 6 |
11. | Jiří Ptáček | Sananim FC A | 6 |
12. | Josef Fiřt | Budvarka B | 6 |
13. | Marek Ulrich | Torpedo Cannabis | 6 |
14. | Jan Mirola | MoKo 2.FC | 5 |
15. | Matěj Plachý | F3N FC B | 5 |
16. | Martin Štěrba | Periferie United | 5 |
17. | Pavel Hradílek | Jabadabadoo Prosek | 5 |
18. | Milan Mráz | Vodka team FC | 5 |
19. | David Stránský | Red Leads | 5 |
20. | Antonín Beránek | Démoni | 5 |