Rozpis pískání, 7. liga, skupina K

Budvarka B

So 6.10. 12:30 Pražačka P3
So 6.10. 13:45 Pražačka P3
Po 22.10. 19:00 Štěrboholy STER1
Po 22.10. 20:15 Štěrboholy STER1
Ne 28.10. 16:15 Zákostelní ZAK
Ne 28.10. 17:30 Zákostelní ZAK

MoKo 2.FC

So 6.10. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 6.10. 12:30 Hanspaulka HANSP
So 27.10. 08:45 Hostivař SK HOSTI
So 27.10. 10:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 28.10. 16:15 Hanspaulka HANSP
Ne 28.10. 17:30 Hanspaulka HANSP

Jabadabadoo Prosek

So 13.10. 08:45 Zárubova ZARUB
So 13.10. 10:00 Zárubova ZARUB
Ne 28.10. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 28.10. 20:00 Hanspaulka HANSP
So 3.11. 08:45 Pražačka P3
So 3.11. 10:00 Pražačka P3

Poštmistři A

So 6.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 6.10. 12:30 Kbely Spartak KBELY
So 13.10. 11:15 Zárubova ZARUB
So 13.10. 12:30 Zárubova ZARUB
Ne 28.10. 13:45 Pražačka P3
Ne 28.10. 15:00 Pražačka P3

Desítníci CH.C.

So 8.9. 12:30 Tempo FC TEMPO
So 8.9. 13:45 Tempo FC TEMPO
Ne 16.9. 15:00 Tempo FC TEMPO
Ne 16.9. 16:15 Tempo FC TEMPO
Ne 28.10. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 28.10. 20:00 Zákostelní ZAK

Rychlí banáni

So 13.10. 13:45 Běchovice 2 BECH
So 13.10. 15:00 Běchovice 2 BECH
So 27.10. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 27.10. 11:15 Záběhlice ZABEH
Ne 28.10. 18:45 Děkanka DEKAN
Ne 28.10. 20:00 Děkanka DEKAN

Basta fidli B

So 22.9. 08:45 Pražačka P3
So 22.9. 10:00 Pražačka P3
Ne 23.9. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 23.9. 20:00 Mikulova MIKU1
So 6.10. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 6.10. 11:15 Záběhlice ZABEH

Vodka team FC

So 6.10. 13:45 Hanspaulka HANSP
So 6.10. 15:00 Hanspaulka HANSP
So 13.10. 08:45 Pražačka P3
So 13.10. 10:00 Pražačka P3
Ne 28.10. 11:15 Zárubova ZARUB
Ne 28.10. 12:30 Zárubova ZARUB

Red Leads

Ne 30.9. 18:45 Mikulova MIKU2
Ne 30.9. 20:00 Mikulova MIKU2
So 13.10. 11:15 Pražačka P3
So 13.10. 12:30 Pražačka P3
So 20.10. 13:45 Zákostelní ZAK
So 20.10. 15:00 Zákostelní ZAK

F3N FC B

Ne 23.9. 17:30 Záběhlice ZABEH
Ne 23.9. 18:45 Záběhlice ZABEH
So 6.10. 13:45 Tempo FC TEMPO
So 6.10. 15:00 Tempo FC TEMPO
So 20.10. 10:00 Záběhlice ZABEH
So 20.10. 11:15 Záběhlice ZABEH

Periferie United

Ne 9.9. 13:45 Pražačka P3
Ne 9.9. 15:00 Pražačka P3
So 13.10. 11:15 Kbely Spartak KBELY
So 13.10. 12:30 Kbely Spartak KBELY
So 3.11. 12:30 Pražačka P2
So 3.11. 13:45 Pražačka P2

WTF

Ne 30.9. 13:45 Pražačka P2
Ne 30.9. 15:00 Pražačka P2
So 6.10. 13:45 Běchovice 2 BECH
So 6.10. 15:00 Běchovice 2 BECH
Ne 28.10. 08:45 Hanspaulka HANSP
Ne 28.10. 10:00 Hanspaulka HANSP