Seznam týmů, 7. liga, skupina K

Tým Barvy dresů
Basta fidli B červeno-bílá, černo-červená
Budvarka B černo-bílá, vínová
Desítníci CH.C. šedo-oranžová, modrá
Periferie United žlutá, černá
MoKo 2.FC žluto-červená, zelená
Jabadabadoo Prosek žlutá, modrá
F3N FC B oranžová, černá
Poštmistři A černo-bílá
Rychlí banáni žlutá, červená
Red Leads rudo-černá
Vodka team FC žluto-černá, žlutá
WTF bílá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina K

Utkání Datum Čas Hřiště
Desítníci CH.C.Red Leads Ne 9.9. 14:45 BECH
MoKo 2.FCPoštmistři A Ne 9.9. 15:00 TEMPO
Basta fidli BWTF Ne 9.9. 16:15 ZABEH
Jabadabadoo ProsekF3N FC B Ne 9.9. 17:30 MIKU2
Budvarka BVodka team FC Ne 9.9. 17:30 TEMPO
Periferie UnitedRychlí banáni Ne 23.9. 15:00 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
Red LeadsPeriferie United Ne 16.9. 13:45 DEKAN
Rychlí banániMoKo 2.FC Ne 16.9. 13:45 TEMPO
Poštmistři AJabadabadoo Prosek Ne 16.9. 15:00 DEKAN
WTFF3N FC B Ne 16.9. 16:15 ZABEH
Basta fidli BBudvarka B Ne 16.9. 17:30 TEMPO
Vodka team FCDesítníci CH.C. Ne 23.9. 14:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
MoKo 2.FCRed Leads Ne 23.9. 13:45 TEMPO
Budvarka BWTF Ne 23.9. 17:30 TEMPO
Desítníci CH.C.Basta fidli B Ne 30.9. 14:45 BECH
Periferie UnitedVodka team FC Ne 30.9. 15:00 P1
F3N FC BPoštmistři A Ne 30.9. 18:45 MIKU4
Jabadabadoo ProsekRychlí banáni Ne 30.9. 20:00 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Basta fidli BPeriferie United Ne 7.10. 13:45 TEMPO
Vodka team FCMoKo 2.FC Ne 7.10. 15:00 P1
Red LeadsJabadabadoo Prosek Ne 7.10. 16:15 KBELY
WTFPoštmistři A Ne 7.10. 16:15 ZABEH
Budvarka BDesítníci CH.C. Ne 7.10. 17:30 TEMPO
Rychlí banániF3N FC B Ne 7.10. 17:30 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
MoKo 2.FCBasta fidli B Ne 14.10. 13:45 TEMPO
Desítníci CH.C.WTF Ne 14.10. 14:45 BECH
Poštmistři ARychlí banáni Ne 14.10. 15:00 MIKU4
Jabadabadoo ProsekVodka team FC Ne 14.10. 15:00 P1
F3N FC BRed Leads Ne 14.10. 17:30 MIKU3
Periferie UnitedBudvarka B Ne 14.10. 17:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Basta fidli BJabadabadoo Prosek Ne 21.10. 13:45 P3
Desítníci CH.C.Periferie United Ne 21.10. 14:45 BECH
Vodka team FCF3N FC B Ne 21.10. 15:00 P1
WTFRychlí banáni Ne 21.10. 16:15 ZABEH
Red LeadsPoštmistři A Ne 21.10. 16:15 NOVOB
Budvarka BMoKo 2.FC Ne 21.10. 17:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
MoKo 2.FCDesítníci CH.C. Ne 4.11. 13:45 TEMPO
Rychlí banániRed Leads Ne 4.11. 15:00 P3
Poštmistři AVodka team FC Ne 4.11. 15:00 P1
Periferie UnitedWTF Ne 4.11. 16:15 ZABEH
F3N FC BBasta fidli B Ne 4.11. 17:30 MIKU2
Jabadabadoo ProsekBudvarka B Ne 4.11. 17:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Periferie UnitedMoKo 2.FC Ne 11.11. 13:45 TEMPO
Desítníci CH.C.Jabadabadoo Prosek Ne 11.11. 14:45 BECH
Basta fidli BPoštmistři A Ne 11.11. 15:00 P3
Vodka team FCRychlí banáni Ne 11.11. 15:00 P1
WTFRed Leads Ne 11.11. 16:15 ZABEH
Budvarka BF3N FC B Ne 11.11. 17:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Jabadabadoo ProsekPeriferie United Ne 18.11. 10:00 P3
MoKo 2.FCWTF Ne 18.11. 13:45 TEMPO
Red LeadsVodka team FC Ne 18.11. 15:00 P1
Rychlí banániBasta fidli B Ne 18.11. 17:30 P3
F3N FC BDesítníci CH.C. Ne 18.11. 17:30 MIKU2
Poštmistři ABudvarka B Ne 18.11. 17:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
MoKo 2.FCJabadabadoo Prosek Ne 25.11. 13:45 TEMPO
Desítníci CH.C.Poštmistři A Ne 25.11. 14:45 BECH
Basta fidli BRed Leads Ne 25.11. 15:00 P2
WTFVodka team FC Ne 25.11. 16:15 ZABEH
Periferie UnitedF3N FC B Ne 25.11. 17:30 MIKU1
Budvarka BRychlí banáni Ne 25.11. 17:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Red LeadsBudvarka B Ne 9.12. 17:30 TEMPO
Vodka team FCBasta fidli B Ne 9.12. 17:30 P2
Rychlí banániDesítníci CH.C. Ne 9.12. 17:30 BECH
Jabadabadoo ProsekWTF Ne 9.12. 17:30 ZABEH
Poštmistři APeriferie United Ne 9.12. 17:45 STER3
F3N FC BMoKo 2.FC Ne 9.12. 17:45 STER1