Ne 28.10.12 20:00 HANSP Internazionale AC Bohemia AFK   (HL4E)
So 3.11.12 08:45 P3 Děravý gumy Vozovna Hloubětín A   (HL8L)
So 3.11.12 10:00 P3 Nulová šance Real Rapids SC   (HL8L)

9. 12. 12 17:30 ZABEH Jabadabadoo Prosek WTF 11. 1:5 (0:2)
Průměrné utkání odpovídající 7.lize s mírnou převahou hostů.
Martin Pašek – Pavel Hradílek, Michal Karaman, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl vs Tomáš Michálek – Josef Bartoš, Antonín Beránek, Minh Duc Do, Martin Hakl, Peter Neupauer, Jiří Ptáček, Marek Ulrich
22. Martin Hakl
43. Marek Ulrich
58. Jiří Ptáček
25. 11. 12 13:45 TEMPO MoKo 2.FC Jabadabadoo Prosek 10. 4:2 (1:1)
Velmi nekvalitní utkání hrané v duchu fairplay. Šťastnější byli domácí. Jan Gerschon, Pavel Hořeňovský
MoKo 2.FC Jabadabadoo Prosek
Václav Beneš – Miroslav Dotzauer, Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Jan Mirola, Pavel Pátecký, Tomáš Stejskal, Pavel Švarc vs Roman Guttenberg – Pavel Hradílek, Michal Karaman, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl
19., 43. Jan Mirola
44. Tomáš Jakubek
56. Vladimír Horálek
9., 59. Tomáš Kučera
18. 11. 12 10:00 P3 Jabadabadoo Prosek Periferie United 9. 0:2 (0:1)
Průměrné utkání 7. ligy vyhrálo techničtější mužstvo hostí.
Jabadabadoo Prosek Periferie United
Martin Pašek – Roman Guttenberg, Pavel Hradílek, Michal Karaman, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl vs Vojtěch Buřič – Petr Dunda, Marek Holeš, Radek Holeš, Kryštof Kratochvíl, Ondřej Netuka, Daniel Ochman, Martin Štěrba, Michal Trnka, Jan Zídek
3. Kryštof Kratochvíl
50. Radek Holeš
11. 11. 12 14:45 BECH Desítníci CH.C. Jabadabadoo Prosek 8. 4:4 (2:4)
Pohledné utkání se zaslouženou remízou. Slušně vedený zápas. Rosenberger
Desítníci CH.C. Jabadabadoo Prosek
Zdeněk Turyna – Jiří Bauer, Ondřej Horčic, Tomáš Kirbl, Michal Pelc, David Skoumal, Martin Vavrek vs Martin Pašek – Roman Guttenberg, Pavel Hradílek, Michal Karaman, Jan Machynka, Zdeněk Podlipný, Jan Weigl
27. Jan Weigl
4. 11. 12 17:30 TEMPO Jabadabadoo Prosek Budvarka B 7. 2:5 (2:4)
Budvarka byla lepší a vyhrála zaslouženě. Nevyužila navíc několika dobrých šancí. Jiří Kadlec, Zdeněk Trkovský
Jabadabadoo Prosek Budvarka B
Martin Pašek – Roman Guttenberg, Pavel Hradílek, Michal Karaman, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl vs Petr Kadlec – Josef Fiřt, Tomáš Hatala, Tomáš Karbula, Jan Regent, Martin Šimáček, Vladimír Sršeň, Jiří Velenský, Štěpán Velenský
18. Pavel Hradílek
24. Tomáš Kučera
4., 20. Jan Regent
9. Tomáš Hatala
15. Martin Šimáček
45. Vladimír Sršeň
21. 10. 12 13:45 P3 Basta fidli B Jabadabadoo Prosek 6. 3:1 (1:1)
Vyrovnané utkání s minimem šancí rozhodla větší efetivita útoku Basta Fidli "B". Marek Vávra, Jakub Kučera
Basta fidli B Jabadabadoo Prosek
Michal Vráblík – Tomáš Hájek, Tomáš Šalplachta, Jan Ungerman, Miroslav Vytiska, Daniel Waňka vs Martin Pašek – Roman Guttenberg, Pavel Hradílek, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl
8. Jan Ungerman
40., 48. Tomáš Šalplachta
13. Pavel Hradílek
14. 10. 12 15:00 P1 Jabadabadoo Prosek Vodka team FC 5. 0:1 (0:1)
Drama až do poslední minuty, když utkání rozhodl jediný gól v poslední minutě prvního poločasu. Celkově byli hosté lepší a nebezpečnější, a proto zaslouženě vyhráli.
Jabadabadoo Prosek Vodka team FC
Martin Pašek – Roman Guttenberg, Pavel Hradílek, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich vs Jiří Souček – Tomáš Dvořák, Jan Foukner, Milan Mráz, Lukáš Prymus, Ervín Schün, Michal Stárek, Karel Šukovský, David Veselý
30. Karel Šukovský
7. 10. 12 16:15 KBELY Red Leads Jabadabadoo Prosek 4. 1:2 (0:0)
Relativně pohledný zápas. Vyrovnané týmy, hosté zaskočili soupeře dvěma slepenými góly krátce po poločase a byli efektivnější v koncovce. Daniel Sander, Filip Houška
Red Leads Jabadabadoo Prosek
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Oliver Cuadra, Vojtěch Kadlec, Petr Pachovský, David Stránský, Richard Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Martin Pašek – Roman Guttenberg, Robert Himer, Michal Karaman, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl
60. Jiří Vorel 34. Robert Himer
35. Tomáš Kučera
30. 9. 12 20:00 ZAK Jabadabadoo Prosek Rychlí banáni 3. 0:2 (0:2)
Jakub Lekeš, Jan Beneš
Jabadabadoo Prosek Rychlí banáni
Martin Pašek – Roman Guttenberg, Robert Himer, Michal Karaman, Jan Machynka, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl vs Jan Mrázek – Petr Český, David Havlíček, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Daniel Manda, Petr Pohlodko, Alexander Šafařík Pštrosz, Jakub Vaníček, Miloš Vaníček, Tomáš Větrovec
23. Jakub Vaníček
30. Tomáš Větrovec
16. 9. 12 15:00 DEKAN Poštmistři A Jabadabadoo Prosek 2. 0:1 (0:0)
Poměrně zajímavé utkání, ve kterém vynikali oba brankáři. Závěr byl zbytečně nervózní. Karel Šafařík, Lukáš Kutal
Poštmistři A Jabadabadoo Prosek
Tomáš Moravec – Dominik Benda, Richard Bláha, Jan Frydlewicz, Martin Horák, Petr Nedbal, Tomáš Rejfek, Petr Škvor, Michal Turjanica vs Martin Pašek – Pavel Hradílek, Michal Karaman, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl
51. Pavel Hradílek 60. Pavel Hradílek
9. 9. 12 17:30 MIKU2 Jabadabadoo Prosek F3N FC B 1. 0:2 (0:1)
Vyrovnaný zápas, kde hosté byli produktivnější a přežili i závěrečný tlak domácích. Roman Pém, Václav Krček
Jabadabadoo Prosek F3N FC B
Martin Pašek – Roman Guttenberg, Pavel Hradílek, Michal Karaman, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl vs Petr Kratochvíl – Tomáš Klička, Libor Koleček, Martin Kratochvíl, Martin Landa, Adam Pažout, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Marek Teller, Tomáš Urbánek