So 20.10.12 15:00 ZAK Vozovna Hloubětín A Šílené veverky   (HL8L)

9. 12. 12 17:30 TEMPO Red Leads Budvarka B 11. 2:10 (2:4)
Rozhodčí se nedostavil, utkání řídili sami hráči.
Kryštof Černovský – Oliver Cuadra, Vojtěch Kadlec, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Tomáš Karbula – Pavel Drahovzal, Josef Fiřt, Jan Regent, Vladimír Sršeň, Jiří Velenský
10., 20., 45., 55. Jan Regent
50. Jiří Velenský
57., 59. Pavel Drahovzal
25. 11. 12 15:00 P2 Basta fidli B Red Leads 10. 6:0 (1:3)
Utkání bylo kontumováno ve prospěch Basta fidli pro start hráčů načerno v týmu Red Leads. Procházka
Basta fidli B Red Leads
Michal Vráblík – Ondřej Dub, Tomáš Hájek, Martin Kejmar, Tomáš Šalplachta, Jan Ungerman, Daniel Waňka vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, David Stránský, Richard Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel
25., 55. Tomáš Šalplachta 6., 11., 58. Vojtěch Kadlec
10., 41. David Stránský
33. OG
47. Filip Benedikt
18. 11. 12 15:00 P1 Red Leads Vodka team FC 9. 1:1 (1:1)
Velice nudné a nepřesné utkání kde se téměř nic nedělo. Snad jen krom zbytečného vyloučení za řeči. Žádný tým si nezasloužil dva body. Rosenberger
Red Leads Vodka team FC
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Petr Pachovský, Richard Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs David Veselý – Tomáš Dvořák, Pavel Eder, Jan Foukner, Václav Jirka, Milan Mráz, Lukáš Prymus, Ervín Schün, Michal Stárek, Karel Šukovský
13. Petr Pachovský 19. Lukáš Prymus 40. Tomáš Dvořák
40. Tomáš Dvořák
11. 11. 12 16:15 ZABEH WTF Red Leads 8. 4:4 (1:1)
Svižné a napínavé utkání, jehož děj vygradoval v posledních šesti minutách a skončil dělbou bodů. Voldán
WTF Red Leads
Tomáš Michálek – Josef Bartoš, Antonín Beránek, Minh Duc Do, Pavol Neupauer, Michal Průša, Jiří Ptáček vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Petr Pachovský, Jonathan Ton, Jiří Vorel
15. Minh Duc Do
46., 59. Antonín Beránek
55. Jiří Ptáček
13., 54., 60. Filip Benedikt
56. Jakub Gottfried
4. 11. 12 15:00 P3 Rychlí banáni Red Leads 7. 6:3 (1:1)
Utkání proběhlo bez problémů. Oba týmy hodně kombinovali, Banáni však byli lepší v koncovce. Ondřej Blažka, David Svoboda
Rychlí banáni Red Leads
Jan Mrázek – Petr Český, David Havlíček, Ondřej Křivánek, Martin Kružík, Daniel Manda, Petr Pohlodko, Alexander Šafařík Pštrosz, Lukáš Vaníček, Miloš Vaníček vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Michal Horký, Petr Pachovský, Richard Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel
11., 52. David Havlíček
34., 45., 55. Lukáš Vaníček
58. Alexander Šafařík Pštrosz
30. Jonathan Ton
38. Filip Benedikt
56. Petr Pachovský
21. 10. 12 16:15 zzNOVOB Red Leads Poštmistři A 6. 1:3 (0:2)
Slušně odehraný vyrovnaný zápas, zasloužená výhra hostů. David Planka, Adam Vošvrda
Red Leads Poštmistři A
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Oliver Cuadra, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Richard Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Tomáš Moravec – Dominik Benda, Richard Bláha, Karel Brousil, Martin Horák, Petr Nedbal, Petr Škvor
56. Vojtěch Kadlec 23., 60. Richard Bláha
26. Dominik Benda
14. 10. 12 17:30 MIKU3 F3N FC B Red Leads 5. 2:5 (1:3)
Domácí tahali za kratší konec provazu od úvodních minut hry. Ve 49. minutě bylo rozhodnuto a za stavu 1:5 utkání skončilo. Josef Stříbrský
F3N FC B Red Leads
Petr Kratochvíl – Martin Kratochvíl, Martin Landa, Adam Pažout, Matěj Plachý, Lukáš Polák, Marek Teller, Tomáš Urbánek vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Oliver Cuadra, Jakub Gottfried, Vojtěch Kadlec, Petr Pachovský, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel
21. Lukáš Polák
50. Matěj Plachý
6., 8., 18. David Stránský
37., 49. Oliver Cuadra
7. 10. 12 16:15 KBELY Red Leads Jabadabadoo Prosek 4. 1:2 (0:0)
Relativně pohledný zápas. Vyrovnané týmy, hosté zaskočili soupeře dvěma slepenými góly krátce po poločase a byli efektivnější v koncovce. Daniel Sander, Filip Houška
Red Leads Jabadabadoo Prosek
Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Oliver Cuadra, Vojtěch Kadlec, Petr Pachovský, David Stránský, Richard Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel vs Martin Pašek – Roman Guttenberg, Robert Himer, Michal Karaman, Tomáš Kučera, Jan Machynka, Zdeněk Podlipný, Vojtěch Vundrlich, Jan Weigl
60. Jiří Vorel 34. Robert Himer
35. Tomáš Kučera
23. 9. 12 13:45 TEMPO MoKo 2.FC Red Leads 3. 8:2 (2:1)
Klasika sedmé ligy. Hodně nadšení a nasazení. Ani v jednom týmu nikdo výrazně nezaujal, Moko mělo větší lavičku a dobře jí využívalo. Jiří Chytil, František Hubr
MoKo 2.FC Red Leads
Václav Beneš – Jan Hanžl, Vladimír Horálek, Tomáš Jakubek, Aleš Josefus, Ivo Josefus, Jan Mirola, Pavel Pátecký, Tomáš Stejskal, Pavel Švarc vs Kryštof Černovský – Filip Benedikt, Oliver Cuadra, Petr Pachovský, David Stránský, Jonathan Ton, Jiří Vorel