Út 11.9.12 19:30, 20:45 BECH Mestek 97 FC
So 22.9.12 08:45, 10:00 TEMPO Malvazinky 1.FC
Ne 30.9.12 16:00, 17:15 HOSTI Ztracená varta
Ne 30.9.12 16:15, 17:30 zzNOVOB Dropa FC A
Ne 30.9.12 18:45, 20:00 MIKU4 Modrý balet B
Ne 30.9.12 18:45, 20:00 MIKU1 Levá fuska
Ne 30.9.12 18:45, 20:00 ZAK Klikaři FC
So 6.10.12 11:15, 12:30 zzZARUB Levá fuska
Další pískání Kompletní rozpis pískání

Komentář

V této skupině už je dohráno, připomeňme si tedy jen základní fakta. Do šesté ligy postupují z prvního místa Malvazinky, které za celou sezónu jen jednou prohrály. O tři body za nimi zaostali Klikaři a o patro výš putuje také Dropa, která si postup vybojovala až v posledním kole. Sestupuje Levá fuska, Potíže a jako nejhorší ze tří týmů s osmi body také Ztracená varta. Korunu krále střelců si za 26 gólů nasadil Jančovič z Dropy, brankářům vévodil Povolný z Klikařů.

2. 12. 12 17:30 ZAK Ztracená varta Dropa FC A 11. 1:5 (1:1)
Pohledné utkání, téměř bez faulů, se zaslouženou výhrou hostí. Rozhodla přesnost v koncovce. Rosenberger
Ztracená varta Dropa FC A
David Hořánek – Miroslav Flieger, Josef Hudeček, Jakub Jelínek, Tomáš Jelínek, Karel Kohlíček, Stanislav Krejčík, Marek Shánil, Michal Spěvák, David Tondl vs Martin Vávra – Martin Babička, Jiří Blažek, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Jan Horn, Pavel Jančovič
5. Stanislav Krejčík 7. Miroslav Horák
38. Jan Horák
39., 53., 54. Pavel Jančovič
2. 12. 12 17:30 MIKU3 Potíže Levá fuska 11. 1:2 (0:1)
V poklidně hraném utkání byli fotbalovější hráči z týmu Levá Fuska, hráči soupeře ve druhém poločase vyrovnali hru, ale bohužel nevyužili šance, nastřelili dvakrát tyč a i proto odešli poraženi. Lubomír Brychta, Ludvík Stoulil
Potíže Levá fuska
Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jiří Cipra, Jaroslav Hloušek, Richard Klimek, Jan Nykodým, Ondřej Nykodým, Jakub Sluka vs Jan Fiala – Tomáš Hes, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Petr Urban, Lukáš Valenta, Jan Vencour
56. Jakub Sluka 15. Martin Menšík
49. Pavel Mejstřík
2. 12. 12 17:30 HANSP Mestek 97 FC Ugandská ťava 11. 5:2 (0:0)
První půle vyrovnaná, ve druhé půli dali domácí 5 gólů v rozmezí 8 minut a bylo hotovo.
Mestek 97 FC Ugandská ťava
Jan Chlumský – Milan Bauštein, Ondřej Beran, Jiří Čížek, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Lubomír Vidman vs Martin Havlíček – Tomáš Burian, Josef Dušek, Petr Hanzal, Josef Juhász, Lukáš Křeček, Zdeněk Kubíček, Jakub Sedlák, Jiří Tůma
39., 42., 44. Vojtěch Kišš
45., 47. Ondřej Beran
35. Jakub Sedlák
50. Zdeněk Kubíček
2. 12. 12 17:30 P2 Modrý balet B A.Č.A.B. FC 11. 1:5 (0:3)
Milan Procházka, Igor Sládek
Modrý balet B A.Č.A.B. FC
Martin Vlnas – Tomáš Dittrich, Jan Drobný, Jan Gregor, Milan Hulcr, Tomáš Kadlec, Petr Klajl, Petr Klajl, Marcel Marcin, David Michal, Jan Rosenheim, Ondřej Vecko vs Sebastian Šuba – Jiří Bůžek, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Marek Mikeš, Jiří Princ, Martin Sklenář, Petr Šveněk
40. Marcel Marcin 3. Jiří Princ
5. Jiří Bůžek
25., 52. Martin Sklenář
58. Marek Mikeš
2. 12. 12 17:30 MIKU2 Výlov 0.FC Klikaři FC 11. 5:2 (3:0)
Hosté byli techničtější, ale Výlov dával branky. Ve druhém poločase už Klikaři nedokázali vývoj zvrátit. Tomáš Caizl, Petr Babický
Výlov 0.FC Klikaři FC
Vojtěch Hála – Dimitrij Cír, Filip Jerhot, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Roman Škrach, Pavel Svoboda, Martin Vegricht vs Jiří Povolný – Jan Klenka, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera, Jakub Stejskal, Petr Sýkora
5., 25. Dimitrij Cír
17. Martin Vegricht
36. Petr Mičánek
53. Pavel Mičánek
33., 40. Petr Malina
2. 12. 12 17:15 HOSTI Parukářka FC Malvazinky 1.FC 11. 4:4 (2:1)
Ani tříbrankové vedení nestačilo domácím k zisku dvou bodů, remíza byla spravedlivá. Robert Hlinák, Martin Matulka
Parukářka FC Malvazinky 1.FC
Jindřich Ornst – Radim Fischer, Jiří Janoušek, Aleš Jirásek, Jiří Ornst, Stanislav Pýcha, Jan Šimek vs Tomáš Houdek – David Adamec, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník, Jiří Šesták, Jan Zeman