Rozpis pískání, 7. liga, skupina L

Mestek 97 FC

Út 11.9. 19:30 Běchovice 2 BECH
Út 11.9. 20:45 Běchovice 2 BECH
Ne 30.9. 13:45 Pražačka P1
Ne 30.9. 15:00 Pražačka P1
Pa 26.10. 18:15 Běchovice 2 BECH
Pa 26.10. 19:30 Běchovice 2 BECH

Potíže

Ne 25.11. 17:30 Mikulova MIKU1
Ne 25.11. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 25.11. 20:00 Mikulova MIKU1
So 1.12. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 1.12. 12:30 Hanspaulka HANSP
So 1.12. 13:45 Hanspaulka HANSP

Výlov 0.FC

So 20.10. 11:15 Hanspaulka HANSP
So 20.10. 12:30 Hanspaulka HANSP
So 10.11. 12:30 Novoborská CVČ NOVOB
So 10.11. 13:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 25.11. 13:45 Pražačka P1
Ne 25.11. 15:00 Pražačka P1

Ugandská ťava

So 8.9. 11:15 Pražačka P1
So 8.9. 12:30 Pražačka P1
So 17.11. 08:45 Kbely Spartak KBELY
So 17.11. 10:00 Kbely Spartak KBELY
Ne 9.12. 15:00 Děkanka DEKAN
Ne 9.12. 16:15 Děkanka DEKAN

Malvazinky 1.FC

So 22.9. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 22.9. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 25.11. 13:45 Pražačka P2
Ne 25.11. 15:00 Pražačka P2
Ne 9.12. 15:00 Hanspaulka HANSP
Ne 9.12. 16:15 Hanspaulka HANSP

Parukářka FC

Út 4.9. 19:00 Pražačka P1
Út 4.9. 20:15 Pražačka P1
Ne 30.9. 13:45 Pražačka P3
Ne 30.9. 15:00 Pražačka P3
Út 23.10. 19:00 Pražačka P3
Út 23.10. 20:15 Pražačka P3

Dropa FC

Ne 30.9. 16:15 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 30.9. 17:30 Novoborská CVČ NOVOB
So 6.10. 11:15 Zákostelní ZAK
So 6.10. 12:30 Zákostelní ZAK
Ne 9.12. 17:45 Štěrboholy STER3
Ne 9.12. 19:00 Štěrboholy STER3

Levá fuska

Ne 30.9. 18:45 Mikulova MIKU1
Ne 30.9. 20:00 Mikulova MIKU1
So 6.10. 11:15 Zárubova ZARUB
So 6.10. 12:30 Zárubova ZARUB
So 20.10. 12:30 Novoborská CVČ NOVOB
So 20.10. 13:45 Novoborská CVČ NOVOB

Klikaři FC

Ne 30.9. 18:45 Zákostelní ZAK
Ne 30.9. 20:00 Zákostelní ZAK
So 27.10. 08:45 Tempo FC TEMPO
So 27.10. 10:00 Tempo FC TEMPO
Ne 9.12. 17:30 Pražačka P2
Ne 9.12. 18:45 Pražačka P2

Modrý balet B

Ne 30.9. 18:45 Mikulova MIKU4
Ne 30.9. 20:00 Mikulova MIKU4
So 3.11. 11:15 Tempo FC TEMPO
So 3.11. 12:30 Tempo FC TEMPO
Ne 9.12. 17:30 Běchovice 2 BECH
Ne 9.12. 18:45 Běchovice 2 BECH

A.Č.A.B. FC

Po 5.11. 18:15 Mikulova MIKU1
Po 5.11. 19:30 Mikulova MIKU1
Po 5.11. 20:45 Mikulova MIKU1
So 17.11. 08:45 Pražačka P2
So 17.11. 10:00 Pražačka P2
So 17.11. 11:15 Pražačka P2

Ztracená varta

Ne 30.9. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 30.9. 17:15 Hostivař SK HOSTI
So 20.10. 13:45 Běchovice 2 BECH
So 20.10. 15:00 Běchovice 2 BECH
So 10.11. 13:45 Hanspaulka HANSP
So 10.11. 15:00 Hanspaulka HANSP