Seznam týmů, 7. liga, skupina L

Tým Barvy dresů
Dropa FC červená, modrá
Klikaři FC tmavě modrá, bílá
Levá fuska bílá
Malvazinky 1.FC oranžová, modrá
A.Č.A.B. FC žlutá, bílá
Mestek 97 FC modro-bílá
Modrý balet B modrá, bílá
Parukářka FC žluto-černá, černo-žlutá
Potíže žluto-černá, červená
Výlov 0.FC modrá, černá
Ztracená varta zelená
Ugandská ťava oranžová, černá

Rozpis zápasů, 7. liga, skupina L

Utkání Datum Čas Hřiště
Malvazinky 1.FCPotíže Ne 9.9. 17:15 HOSTI
Mestek 97 FCModrý balet B Ne 9.9. 17:30 HANSP
Levá fuskaVýlov 0.FC Ne 9.9. 18:45 MIKU4
Dropa FCUgandská ťava Ne 9.9. 19:15 BECH
A.Č.A.B. FCParukářka FC Ne 9.9. 19:45 HOSTI
Klikaři FCZtracená varta Ne 9.9. 20:00 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Ztracená vartaLevá fuska Ne 16.9. 12:30 P2
Výlov 0.FCMalvazinky 1.FC Ne 16.9. 17:15 HOSTI
PotížeA.Č.A.B. FC Ne 16.9. 17:30 P1
Parukářka FCMestek 97 FC Ne 16.9. 18:45 MIKU4
Dropa FCKlikaři FC Ne 16.9. 20:00 SCBEC
Ugandská ťavaModrý balet B Ne 16.9. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Malvazinky 1.FCZtracená varta Ne 23.9. 17:15 HOSTI
Mestek 97 FCPotíže Ne 23.9. 17:30 HANSP
A.Č.A.B. FCVýlov 0.FC Ne 23.9. 17:30 MIKU2
Modrý balet BParukářka FC Ne 23.9. 19:45 HOSTI
Levá fuskaDropa FC Ne 23.9. 20:00 SCBEC
Klikaři FCUgandská ťava Ne 23.9. 20:00 MIKU2
Utkání Datum Čas Hřiště
Výlov 0.FCMestek 97 FC Ne 7.10. 17:30 HANSP
Ztracená vartaA.Č.A.B. FC Ne 7.10. 17:30 NOVOB
PotížeModrý balet B Ne 7.10. 17:30 P1
Klikaři FCLevá fuska Ne 7.10. 20:00 MIKU1
Dropa FCMalvazinky 1.FC Ne 7.10. 20:00 SCBEC
Ugandská ťavaParukářka FC Ne 7.10. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Modrý balet BVýlov 0.FC Ne 14.10. 10:00 P3
Malvazinky 1.FCKlikaři FC Ne 14.10. 17:15 HOSTI
Mestek 97 FCZtracená varta Ne 14.10. 17:30 HANSP
Parukářka FCPotíže Ne 14.10. 18:30 HOSTI
A.Č.A.B. FCDropa FC Ne 14.10. 20:00 SCBEC
Levá fuskaUgandská ťava Ne 14.10. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Ztracená vartaModrý balet B Ne 21.10. 12:30 P3
Levá fuskaMalvazinky 1.FC Ne 21.10. 17:15 HOSTI
Výlov 0.FCParukářka FC Ne 21.10. 19:45 HOSTI
Klikaři FCA.Č.A.B. FC Ne 21.10. 20:00 MIKU1
Dropa FCMestek 97 FC Ne 21.10. 20:00 SCBEC
Ugandská ťavaPotíže Ne 21.10. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
A.Č.A.B. FCLevá fuska Ne 28.10. 12:30 TEMPO
Malvazinky 1.FCUgandská ťava Ne 28.10. 17:15 HOSTI
PotížeVýlov 0.FC Ne 28.10. 17:30 P1
Mestek 97 FCKlikaři FC Ne 28.10. 17:30 HANSP
Parukářka FCZtracená varta Ne 28.10. 19:45 HOSTI
Modrý balet BDropa FC Ne 28.10. 20:00 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Malvazinky 1.FCA.Č.A.B. FC Ne 4.11. 17:15 HOSTI
Levá fuskaMestek 97 FC Ne 4.11. 17:30 HANSP
Ztracená vartaPotíže Ne 4.11. 17:30 P1
Klikaři FCModrý balet B Ne 4.11. 20:00 MIKU3
Dropa FCParukářka FC Ne 4.11. 20:00 SCBEC
Ugandská ťavaVýlov 0.FC Ne 4.11. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Výlov 0.FCZtracená varta Ne 11.11. 12:30 P3
Modrý balet BLevá fuska Ne 11.11. 13:45 P3
PotížeDropa FC Ne 11.11. 17:30 P1
Mestek 97 FCMalvazinky 1.FC Ne 11.11. 17:30 HANSP
Parukářka FCKlikaři FC Ne 11.11. 19:45 HOSTI
A.Č.A.B. FCUgandská ťava Ne 11.11. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Malvazinky 1.FCModrý balet B Ne 18.11. 17:15 HOSTI
A.Č.A.B. FCMestek 97 FC Ne 18.11. 17:30 HANSP
Levá fuskaParukářka FC Ne 18.11. 19:45 HOSTI
Klikaři FCPotíže Ne 18.11. 20:00 MIKU2
Dropa FCVýlov 0.FC Ne 18.11. 20:00 SCBEC
Ugandská ťavaZtracená varta Ne 18.11. 20:00 HANSP
Utkání Datum Čas Hřiště
Parukářka FCMalvazinky 1.FC Ne 2.12. 17:15 HOSTI
Ztracená vartaDropa FC Ne 2.12. 17:30 ZAK
Výlov 0.FCKlikaři FC Ne 2.12. 17:30 MIKU2
PotížeLevá fuska Ne 2.12. 17:30 MIKU3
Modrý balet BA.Č.A.B. FC Ne 2.12. 17:30 P2
Mestek 97 FCUgandská ťava Ne 2.12. 17:30 HANSP