Ne 30.9.12 18:45 MIKU1 Kolomajzna TJ Strážci Pomeranče   (HL6K)
Ne 30.9.12 20:00 MIKU1 R.I.P. A Řežem to United   (HL4F)
So 6.10.12 11:15 zzZARUB Unreal Students FC Lužinýýý Boys   (HL7I)
So 6.10.12 12:30 zzZARUB Epic Fail Fifty-two faders   (HL6I)
So 20.10.12 12:30 zzNOVOB All Blacks Nulová šance   (HL8L)
So 20.10.12 13:45 zzNOVOB Sme moc Los Niňos M.B.   (HL8M)

2. 12. 12 17:30 MIKU3 Potíže Levá fuska 11. 1:2 (0:1)
V poklidně hraném utkání byli fotbalovější hráči z týmu Levá Fuska, hráči soupeře ve druhém poločase vyrovnali hru, ale bohužel nevyužili šance, nastřelili dvakrát tyč a i proto odešli poraženi. Lubomír Brychta, Ludvík Stoulil
Potíže Levá fuska
Robert Bertien Fencl – Tomáš Anděl, Martin Bálek, Jiří Cipra, Jaroslav Hloušek, Richard Klimek, Jan Nykodým, Ondřej Nykodým, Jakub Sluka vs Jan Fiala – Tomáš Hes, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Petr Urban, Lukáš Valenta, Jan Vencour
56. Jakub Sluka 15. Martin Menšík
49. Pavel Mejstřík
18. 11. 12 19:45 HOSTI Levá fuska Parukářka FC 10. 4:5 (0:3)
Zajímavé utkání, ve kterém domácí dokázali smazat ztrátu z první půle, ale v závěru inkasovali a nakonec prohráli. Malý,Jeník
Levá fuska Parukářka FC
Jan Fiala – Tomáš Hes, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Petr Urban, Jan Vencour vs Jan Šimek – Petr Čada, Radim Fischer, Martin Hodboď, Jiří Janoušek, Aleš Jirásek, Jiří Ornst, Stanislav Pýcha, Daniel Vaca
33. Martin Menšík
42. Petr Urban
45., 47. Pavel Mejstřík
4., 8. Stanislav Pýcha
15., 58. Aleš Jirásek
39. Petr Čada
11. 11. 12 13:45 P3 Modrý balet B Levá fuska 9. 4:1 (3:0)
Domácí byli lepším týmem a zcela zaslouženě vyhráli. Klail
Modrý balet B Levá fuska
Martin Vlnas – Tomáš Dittrich, Jan Drobný, Jan Gregor, Milan Hulcr, Petr Klajl, Marcel Marcin, Ondřej Vecko vs Lukáš Horváth – Jan Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Petr Urban, Lukáš Valenta, Jan Vencour
3. OG
20., 25., 36. Jan Gregor
51 Ondřej Vecko
58 Jan Drobný
55. Jan Vencour 45. Petr Hulán
48. Petr Hulán
4. 11. 12 17:30 HANSP Levá fuska Mestek 97 FC 8. 4:5 (1:3)
Aktivnější domácí šlo do vedení, ale Mestek ještě do půle otočil skóre. Ve druhém poločase hosté dobře bránili, závěr ale příliš nezvládli a v oslabení byli nakonec rádi, že ubránili těsnou výhru. Kamil Kohout
Levá fuska Mestek 97 FC
Jan Fiala – Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Lukáš Valenta vs Lubomír Brychta – Ondřej Beran, Jan Chlumský, Jakub Hradil, Vojtěch Kišš, Oldřich Šára, Lubomír Vidman
55. Lubomír Brychta
28. 10. 12 12:30 TEMPO A.Č.A.B. FC Levá fuska 7. 3:1 (2:0)
A.Č.A.B. FC Levá fuska
Sebastian Šuba – Jiří Bůžek, Josef Černý, Lukáš Ditrich, Marek Mikeš, Adam Nohavica, Jiří Princ, Martin Sklenář, Petr Šveněk vs Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Petr Urban, Jan Vencour
3., 40. Josef Černý
27. Martin Sklenář
52 Jiří Princ 48. Petr Urban 52. Petr Hulán
52. Lukáš Fiala
52. Tomáš Hes
21. 10. 12 17:15 HOSTI Levá fuska Malvazinky 1.FC 6. 0:8 (0:2)
Jasná dominance Malvazinek. Fusce chyběla rozvaha v zakončení. Pavel Fabini
Levá fuska Malvazinky 1.FC
Lukáš Horváth – Jan Fiala, Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Lukáš Valenta, Jan Vencour vs Tomáš Houdek – David Adamec, Jiří Balzer, Filip Novotný, Daniel Pulchart, Pavel Rákosník, Jiří Šesták, Jan Zeman
8. Pavel Rákosník
20. David Adamec
47., 50., 55. Jiří Šesták
49., 53. Daniel Pulchart
54. Filip Novotný
14. 10. 12 20:00 HANSP Levá fuska Ugandská ťava 5. 2:2 (1:1)
Vyrovnané utkání. Hrálo se čistě, ale chyběla trocha přesnosti. Martin Košut, Viktor Santarius
Levá fuska Ugandská ťava
Jan Fiala – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Petr Urban, Jan Vencour vs Milan Černý – Tomáš Burian, Josef Dušek, Petr Hanzal, Josef Juhász, Lukáš Křeček, Zdeněk Kubíček, Jiří Tůma
11. Petr Urban
57. Jan Vencour
19. Josef Dušek
51. Jiří Tůma
7. 10. 12 20:00 MIKU1 Klikaři FC Levá fuska 4. 6:1 (2:1)
Klikaři byli jasně lepší. Petr Jeník
Klikaři FC Levá fuska
Adam Čásenský – Jan Beneš, David Cholenský, Jan Klenka, Šimon Kopsa, Vojtěch Kounovský, Petr Malina, David Šimera, Petr Sýkora vs Lukáš Horváth – Jan Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Lukáš Valenta
16., 59. David Šimera
18., 59. Petr Malina
52., 58. Petr Sýkora
11. Lukáš Valenta
23. 9. 12 20:00 SCBEC Levá fuska Dropa FC A 3. 7:0 (2:0)
Tým Levé fusky zaslouženě vyhrál poměrem 7:0, jasné utkání na jednu bránu. Jiří Klain, Lubomír Pompa
Levá fuska Dropa FC A
Lukáš Horváth – Lukáš Fiala, Tomáš Hes, Petr Hulán, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Petr Urban, Lukáš Valenta, Jan Vencour vs Jan Horn – Martin Babička, Jiří Blažek, Milan Gapko, Patrik Gregor, Jan Horák, Miroslav Horák, Pavel Jančovič, Martin Vávra
7., 52. Petr Urban
8., 46. Martin Menšík
33., 44. Pavel Mejstřík
57. Petr Hulán
16. 9. 12 12:30 P2 Ztracená varta Levá fuska 2. 6:3 (1:2)
Ztracená varta se rozehrávala pomalu ale jistě, o čemž svědčí i průběh zápasu. Martin Kuba, Tomáš Rálek
Ztracená varta Levá fuska
Zdeněk Jirák – Miroslav Flieger, Josef Hudeček, Karel Kohlíček, Stanislav Krejčík, Michal Spěvák, David Tondl vs Lukáš Horváth – Tomáš Hes, Pavel Mejstřík, Martin Menšík, Lukáš Valenta, Jan Vencour
10., 33., 45., 57. Michal Spěvák
47., 49. Stanislav Krejčík
15., 51. Lukáš Valenta
23. Tomáš Hes
9. 9. 12 18:45 MIKU4 Levá fuska Výlov 0.FC 1. 2:9 (1:5)
Domácí byli odsouzeni k porážce už před zápasem, protože se sešli pouze ve čtyřech, proti kvalitnímu soupeři neměli šanci. Procházka
Levá fuska Výlov 0.FC
Jan Vencour – Milan Doležal, Tomáš Hes, Lukáš Horváth, Pavel Mejstřík vs Vojtěch Hála – Filip Jerhot, Pavel Mičánek, Petr Mičánek, Karel Mrvík, Roman Škrach, Martin Vegricht