Seznam týmů, 8. liga, skupina A

Tým Barvy dresů
Admira 97 černá, červená
Digi Prague FC bílo-červená, modrá
Dynamit Vršovice zeleno-bílá, černo-červená
Le Jardin černá
Miminka AC modrá, červená
Prtzalona C.F. bílá, černá
Rošambo červená
s.Oliver B zelená
Tak dort jo růžová, černá
V.S.P.S.V.S. černo-bílá
Viktoria Bítovská A červená
Zelení študáci zelená, červená

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina A

Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamit VršoviceV.S.P.S.V.S. Po 3.9. 18:15 DEKAN
Miminka ACs.Oliver B Po 3.9. 19:00 ZABEH
Le JardinTak dort jo Po 3.9. 19:15 STRE
Prtzalona C.F.Rošambo Po 3.9. 20:15 ZABEH
Digi Prague FCViktoria Bítovská A Po 3.9. 20:45 ARIT
Admira 97Zelení študáci Po 3.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelení študáciRošambo Po 10.9. 17:00 HANSP
Tak dort joMiminka AC Po 10.9. 18:00 STRE
Viktoria Bítovská ADynamit Vršovice Po 10.9. 18:15 DEKAN
V.S.P.S.V.S.Le Jardin Po 10.9. 19:30 MIKU2
Admira 97Digi Prague FC Po 10.9. 20:45 BECH
s.Oliver BPrtzalona C.F. Út 11.9. 20:45 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Digi Prague FCZelení študáci Po 17.9. 17:00 HANSP
Prtzalona C.F.Tak dort jo Po 17.9. 18:00 STRE
Le JardinViktoria Bítovská A Po 17.9. 19:15 STRE
Miminka ACV.S.P.S.V.S. Po 17.9. 19:30 MIKU2
Rošambos.Oliver B Po 17.9. 20:15 STER2
Dynamit VršoviceAdmira 97 Po 17.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelení študácis.Oliver B Po 24.9. 17:00 HANSP
Digi Prague FCDynamit Vršovice Po 24.9. 18:15 DEKAN
Tak dort joRošambo Po 24.9. 18:15 ARIT
Viktoria Bítovská AMiminka AC Po 24.9. 19:00 P3
V.S.P.S.V.S.Prtzalona C.F. Po 24.9. 19:30 MIKU1
Admira 97Le Jardin Po 24.9. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Dynamit VršoviceZelení študáci Po 1.10. 17:00 HANSP
s.Oliver BTak dort jo Po 1.10. 18:00 STRE
Prtzalona C.F.Viktoria Bítovská A Po 1.10. 19:15 DOLME
Le JardinDigi Prague FC Po 1.10. 19:15 STRE
RošamboV.S.P.S.V.S. Po 1.10. 19:30 MIKU2
Miminka ACAdmira 97 Po 1.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelení študáciTak dort jo Po 8.10. 17:00 HANSP
Viktoria Bítovská ARošambo Po 8.10. 17:45 STER3
Dynamit VršoviceLe Jardin Po 8.10. 19:15 STRE
V.S.P.S.V.S.s.Oliver B Po 8.10. 19:30 MIKU1
Digi Prague FCMiminka AC Po 8.10. 20:15 ZABEH
Admira 97Prtzalona C.F. Po 8.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Tak dort joV.S.P.S.V.S. Po 15.10. 18:00 STRE
Miminka ACDynamit Vršovice Po 15.10. 18:15 DEKAN
Le JardinZelení študáci Po 15.10. 19:15 STRE
RošamboAdmira 97 Po 15.10. 20:45 BECH
Prtzalona C.F.Digi Prague FC So 20.10. 08:45 P3
s.Oliver BViktoria Bítovská A So 20.10. 13:45 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Zelení študáciV.S.P.S.V.S. Po 29.10. 17:00 HANSP
Digi Prague FCRošambo Po 29.10. 17:45 STOD
Viktoria Bítovská ATak dort jo Po 29.10. 18:00 STRE
Dynamit VršovicePrtzalona C.F. Po 29.10. 18:15 DEKAN
Le JardinMiminka AC Po 29.10. 19:15 STRE
Admira 97s.Oliver B Po 29.10. 20:45 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Miminka ACZelení študáci Po 5.11. 17:00 HANSP
Tak dort joAdmira 97 Po 5.11. 18:00 STRE
RošamboDynamit Vršovice Po 5.11. 18:15 DEKAN
s.Oliver BDigi Prague FC Po 5.11. 19:00 STER3
Prtzalona C.F.Le Jardin Po 5.11. 19:15 STRE
V.S.P.S.V.S.Viktoria Bítovská A Po 5.11. 19:30 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Digi Prague FCTak dort jo Po 19.11. 18:00 STRE
Dynamit Vršovices.Oliver B Po 19.11. 18:15 DEKAN
Zelení študáciViktoria Bítovská A Po 19.11. 19:00 P3
Le JardinRošambo Po 19.11. 19:15 STRE
Admira 97V.S.P.S.V.S. Po 19.11. 20:45 BECH
Miminka ACPrtzalona C.F. So 24.11. 08:45 HOSTI
Utkání Datum Čas Hřiště
RošamboMiminka AC Po 26.11. 19:15 ZAK
Viktoria Bítovská AAdmira 97 Po 26.11. 19:30 BECH
V.S.P.S.V.S.Digi Prague FC Po 26.11. 20:45 MIKU2
Tak dort joDynamit Vršovice Po 26.11. 20:45 DEKAN
s.Oliver BLe Jardin Po 26.11. 20:45 MIKU3
Prtzalona C.F.Zelení študáci Po 26.11. 20:45 ARIT