Út 23.10.12 18:00 zzDOLME Namo FC Czech line   (HL6D)
Út 23.10.12 19:15 zzDOLME Medicína D.G.Team   (HL6C)
St 24.10.12 18:30 HRAB3 Merck stars Kojots United   (HL5D)
St 24.10.12 19:45 HRAB3 Netopýr TFC ZAK Praha   (HL7E)

26. 11. 12 19:30 BECH Viktoria Bítovská A Admira 97 11. 0:2 (0:1)
Pohledné utkání s výhrou Admiry. Patrik Kostyo, Lukáš Kurimský
Viktoria Bítovská A Admira 97
Marek Šoman – Jaroslav Heinitz, Jan Hrivnák, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec, Adam Vilčko vs Pavel Nový – Jiří Capil, Václav Krejčí, Martin Novák, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller
21., 39. Jiří Capil
19. 11. 12 20:45 BECH Admira 97 V.S.P.S.V.S. 10. 6:7 (3:2)
Korektně hrané utkání se zaslouženým vítězstvím hostů, kteří v druhé půli byli přímočařejší a hbitější v koncovce.
Admira 97 V.S.P.S.V.S.
Pavel Nový – Jiří Capil, Zdeněk Hampl, Václav Krejčí, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, František Vosecký vs Miroslav Benda – Petr Dejnožka, Jan Hrubeš, Stanislav Lipták, Jaroslav Řezníček, Čestmír Šimůnek
43. Jaroslav Řezníček
5. 11. 12 18:00 zzSTRE Tak dort jo Admira 97 9. 1:6 (0:1)
Nadšení pro hru domácích nemohlo konkurovat zkušenosti hostů. Petr Kňap
Tak dort jo Admira 97
Jan Vagaday – Jakub Harapát, František Hašpl, Josef Marx, Jakub Němeček, Tomáš Pudil, Jakub Slavík, Jakub Švejkovský vs Pavel Nový – Jan Kratochvíl, Václav Krejčí, Martin Novák, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, František Vosecký
51. Josef Marx 14., 38., 44., 45., 47. Jan Kratochvíl
33. Martin Novák
29. 10. 12 20:45 BECH Admira 97 s.Oliver B 8. 1:1 (0:0)
Vyrovnané utkání. V první půli branka nepadla, ikdyž oba týmy na ni příležitosti měly. Po poločase se Admira ujala vedení, které jí vydrželo pouhé 3 minuty. Šance rozhodnout zápas měli oba soupeři, ale v zakončení nebyli přesní či se vyznamenali brankáři. Ondřej Jupa, Filip Donát
Admira 97 s.Oliver B
Pavel Nový – Jiří Capil, Zdeněk Hampl, Martin Novák, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, František Vosecký vs Tomáš Vlček – Marek Fiedler, Petr Horák, Petr Kunze, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Jakub Táborský, Petr Vlček
38. František Vosecký 41. Ondřej Sankot
15. 10. 12 20:45 BECH Rošambo Admira 97 7. 1:2 (1:1)
Vyrovnané utkání rozhodoval do poločasu Šamalík ve prospěch svého týmu, nakonec vlastní brankou po rohu Admiry o konečné porážce. Hošek, Rataj
Rošambo Admira 97
Michal Papež – Jakub Hlinovský, Lukáš Kadleček, Petr Komín, Jonáš Kučera, Antonín Lausch, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický vs Pavel Nový – Jiří Capil, Martin Novák, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Dušan Štumpf, Václav Teller
19. Martin Šamalík 28. Václav Teller
47. OG
8. 10. 12 20:45 BECH Admira 97 Prtzalona C.F. 6. 6:3 (3:2)
Admira měla v utkání neustále navrch, ale mladí hráči soupeře neustále dotahovali. Rozhodla 38 a 39 minuta a hráč Capil dvěma slepenými góly, na které již hosté nestačili odpovědět. Ladislav Pauch, Rudolf Šafr
Admira 97 Prtzalona C.F.
Pavel Nový – Jiří Capil, Jan Kratochvíl, Martin Novák, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Dušan Štumpf, Václav Teller vs David Sedliský – Ondřej Bartoš, Marek Beneš, Jan Čermák, Jáchym Koudela, Pavel Křehlík, Filip Sedliský
2., 10. Jan Kratochvíl
26. Martin Novák
38., 39. Jiří Capil
58. Jakub Pohořal
5., 41. Filip Sedliský
30. Ondřej Bartoš
1. 10. 12 20:45 BECH Miminka AC Admira 97 5. 0:4 (0:0)
V prvním poločase fotbalová nuda, nepřesnosti přestože Admira vstřelila 2 góly, mohla nakonec poločas prohrávat , ale Miminka byla i před brankářem (1 na 1) impotentní. Ve druhém poločase rozhodly 4 minuty, ve kterých Admira vstřelila 3 branky a vedení si pohlídala. I za stavu 0:3 Miminka téměř vše rozehrávala dlouhými nákopy od vl. branky, které se jim nevedly. Více fotbalovosti by to chtělo. Jakub Fajfr, Tomáš Rousek
Miminka AC Admira 97
Vít Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jan Kos, Vlastimil Krkoška, Pavel Mlejnský, Pavel Poustecký, Milan Šmídl, Miroslav Šmídl vs Pavel Nový – Jiří Capil, Zdeněk Hampl, Václav Krejčí, Martin Novák, Jakub Pohořal, Josef Skopal, Dušan Štumpf, Václav Teller
41. Václav Teller
44. Zdeněk Hampl
45. Dušan Štumpf
52. Jiří Capil
24. 9. 12 20:45 BECH Admira 97 Le Jardin 4. 2:8 (1:3)
Hosté sice bez střídání, ale o stupeň fotbalovější  a nedali soupeři žádnou šanci. Jiří Čurda, Jakub Krebs
Admira 97 Le Jardin
Pavel Nový – Jiří Capil, Václav Krejčí, Tomáš Podval, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Dušan Štumpf, Václav Teller vs Pavel Jakoubek – Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Milan Makovec
18. Václav Teller
33. Petr Sinke
5. Karel Horký
10., 15., 45., 50. Milan Makovec
35., 40., 55. Luboš Hýbner
17. 9. 12 20:45 BECH Dynamit Vršovice Admira 97 3. 1:4 (1:2)
Hosté lepším mužstvem a každou šanci proměnili. Domácí spalovali co mohli.
Dynamit Vršovice Admira 97
Oldřich Knyř – David Kárník, Michal Král, Daniel Mlynář, Milan Musil, Jiří Nekola, Jiří Nekola vs Pavel Nový – Jiří Capil, Zdeněk Hampl, Václav Krejčí, Martin Novák, Tomáš Podval, Petr Sinke, Josef Skopal, Dušan Štumpf, Václav Teller
2. Milan Musil 6. Jiří Capil
14. Václav Teller
40. Petr Sinke
45. Tomáš Podval
10. 9. 12 20:45 BECH Admira 97 Digi Prague FC 2. 3:6 (1:4)
Lukáš Vondráček, Jiří Tříško
Admira 97 Digi Prague FC
Pavel Nový – Jiří Capil, Václav Krejčí, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Dušan Štumpf, Václav Teller vs Lukáš Haisl – Stanislav Frána, Michal Jančář, Zdeňka Kabeláčová, Tomáš Koubek, Jan Martinovský, Petra Peceková, Kamil Závacký
29. Dušan Štumpf
44., 57. Jiří Capil
15., 17. Tomáš Koubek
22., 23., 45. Jan Martinovský
42. Petra Peceková
3. 9. 12 20:45 BECH Admira 97 Zelení študáci 1. 5:2 (0:1)
Jasné vítězství hráčů Admiry, hosté v malém počtu neměl šanci. Martin Semrád, Jan Smaha