St 21.11.12 18:00 zzDOLME Green shock FC Perpetis   (HL8F)
St 21.11.12 19:15 zzDOLME Hervis sport 1.FC Pražská Stoka   (HL6E)
St 5.12.12 18:15 DEKAN Merck stars Uličníci FC   (HL5D)
St 5.12.12 19:30 DEKAN Palouček AC Inter Mokušle   (HL6E)

26. 11. 12 19:15 ZAK Rošambo Miminka AC 11. 4:1 (0:0)
V první půli rozháraný fotbal. Ve druhé domácí vstřelili gól a trochu zkvalitnili hru. Hosté své šance zahazovali až do času 59:59 a golman domácích přišel o svou nulu. Kohout
Rošambo Miminka AC
Michal Papež – Jakub Hlinovský, Petr Komín, Šimon Kozák, Jonáš Kučera, Vojtěch Šusta, Jan Židlický vs Vít Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jan Kos, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Mlejnský, Pavel Poustecký, Marek Šmídl, Milan Šmídl, Miroslav Šmídl, Jan Vacík
34. Jonáš Kučera
48., 51. Petr Komín
52. Vojtěch Šusta
60. Antonín Buriánek
24. 11. 12 08:45 HOSTI Miminka AC Prtzalona C.F. 10. 1:3 (1:1)
Souboj generací vyhrála ta mladší. Klail
Miminka AC Prtzalona C.F.
Vít Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jiří Kubát, Pavel Mlejnský, Milan Šmídl, Miroslav Šmídl, Jan Vacík vs David Sedliský – Ondřej Bartoš, Jan Brakenhoff, Jan Čermák, Patrik Diamant, Filip Kebrt, Jáchym Koudela, Pavel Křehlík, Filip Sedliský
3. Jiří Kubát 26. Jan Čermák
34., 41. Patrik Diamant
5. 11. 12 17:00 HANSP Miminka AC Zelení študáci 9. 0:3 (0:2)
Fotbalovější mužstvo po zásluze vyhrálo. Miminkům nepomohl ani fakt, že měli na střídání skoro celou pětku navíc. Martin Morozovič, Jaroslav Renda
Miminka AC Zelení študáci
Vít Chlup – Antonín Buriánek, Jan Kos, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Mlejnský, Pavel Poustecký, Milan Šmídl, Miroslav Šmídl, Jan Vacík vs Jan Mařík – Pavel Fiala, Pavel Fic, Michal Gertner, Kamil Molnár, Zbyněk Svoboda
16. Kamil Molnár
25., 39. Pavel Fiala
29. 10. 12 19:15 zzSTRE Le Jardin Miminka AC 8. 1:1 (0:1)
Domácí byli lepším týmem, ale nedokázali překonat skvělého brankáře hostů. Nakonec v závěru vydřeli alespoň bod. Klail,Vojtěch
Le Jardin Miminka AC
Vojtěch Hrček – Stanislav Amcha, Jan Chaloupka, Luboš Hýbner, Milan Landsmann, Milan Makovec, Daniel Písař vs Vít Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jan Kos, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Mlejnský, Pavel Poustecký, Marek Šmídl, Milan Šmídl, Miroslav Šmídl, Jan Vacík
58. Milan Makovec 8. Antonín Buriánek
15. 10. 12 18:15 DEKAN Miminka AC Dynamit Vršovice 7. 0:2 (0:0)
Domácí hráli celý zápas v oslabení, přesto zaslouženě vyhráli. Kučera
Miminka AC Dynamit Vršovice
Vít Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jan Kos, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Poustecký, Marek Šmídl, Milan Šmídl, Jan Vacík vs Jiří Nekola – Michal Král, Daniel Mlynář, Milan Musil, Richard Slaměník
46., 58. Milan Musil
8. 10. 12 20:15 ZABEH Digi Prague FC Miminka AC 6. 5:2 (3:1)
Kombinačně  i technicky lépe vybavení domácí si dokázali vytvořit nespočet šancí a zaslouženě získali oba body. Miminka v závěru neproměnili 3 gólové příležitosti, kdy mohli utkání ještě zdramatizovat. Čapla, Klípa
Digi Prague FC Miminka AC
Michal Jančář – Michal Dolenský, Stanislav Frána, Lukáš Haisl, Petr Hylan, Zdeňka Kabeláčová, Tomáš Koubek, Jan Martinovský, Jonáš Moc, Petra Peceková, Tomáš Procházka vs Antonín Buriánek – Stanislav Hezina, Vlastimil Krkoška, Pavel Mlejnský, Pavel Poustecký, Marek Šmídl, Miroslav Šmídl, Jan Vacík
2. Stanislav Frána
25. Tomáš Koubek
30. Jan Martinovský
36. Petra Peceková
51. Tomáš Procházka
13., 46. Marek Šmídl 18. Pavel Mlejnský
1. 10. 12 20:45 BECH Miminka AC Admira 97 5. 0:4 (0:0)
V prvním poločase fotbalová nuda, nepřesnosti přestože Admira vstřelila 2 góly, mohla nakonec poločas prohrávat , ale Miminka byla i před brankářem (1 na 1) impotentní. Ve druhém poločase rozhodly 4 minuty, ve kterých Admira vstřelila 3 branky a vedení si pohlídala. I za stavu 0:3 Miminka téměř vše rozehrávala dlouhými nákopy od vl. branky, které se jim nevedly. Více fotbalovosti by to chtělo. Jakub Fajfr, Tomáš Rousek
Miminka AC Admira 97
Vít Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jan Kos, Vlastimil Krkoška, Pavel Mlejnský, Pavel Poustecký, Milan Šmídl, Miroslav Šmídl vs Pavel Nový – Jiří Capil, Zdeněk Hampl, Václav Krejčí, Martin Novák, Jakub Pohořal, Josef Skopal, Dušan Štumpf, Václav Teller
41. Václav Teller
44. Zdeněk Hampl
45. Dušan Štumpf
52. Jiří Capil
24. 9. 12 19:00 P3 Viktoria Bítovská A Miminka AC 4. 2:1 (1:0)
Domácí byli jasně lepší, ale dlouho se nedokázali prosadit. Procházka
Viktoria Bítovská A Miminka AC
Marek Šoman – Jaroslav Heinitz, Jan Hrivnák, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec vs Vít Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jan Kos, Vlastimil Krkoška, Jiří Kubát, Pavel Mlejnský, Pavel Poustecký, Pavel Povondra, Marek Šmídl, Milan Šmídl, Miroslav Šmídl, Jan Vacík
4., 57. Miroslav Procházka 39. Marek Šmídl
17. 9. 12 19:30 MIKU2 Miminka AC V.S.P.S.V.S. 3. 2:5 (1:3)
Už v 1.poločase se rozhodlo o vítězi. Hosté byli jasně lepší. Daniel Svoboda, Karel Hanžlík
Miminka AC V.S.P.S.V.S.
Vít Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jan Kos, Vlastimil Krkoška, Pavel Mlejnský, Pavel Poustecký, Marek Šmídl, Milan Šmídl, Miroslav Šmídl, Jan Vacík vs Miroslav Benda – Ivan Benovič, Daniel Houštecký, Jan Hrubeš, Stanislav Lipták, Jaroslav Řezníček, Michal Švanda, Pavel Vaněk
22., 53. Pavel Poustecký 14. Stanislav Lipták
23., 24. Jan Hrubeš
50. OG
51. Ivan Benovič
10. 9. 12 18:00 zzSTRE Tak dort jo Miminka AC 2. 4:1 (4:0)
Jasné utkání pro domácí, souboj generací. Lukáš Bejček, Kamil Zavřel
Tak dort jo Miminka AC
Jakub Němeček – Adem Bajrami, Jakub Harapát, František Hašpl, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Tomáš Pudil, Jakub Slavík, Jakub Švejkovský vs Vít Chlup – Jan Blažíček, Stanislav Hezina, Jiří Kubát, Pavel Poustecký, Marek Šmídl, Milan Šmídl, Miroslav Šmídl
2. Tomáš Pudil
12., 19. Jakub Slavík
28. Jakub Švejkovský
57. Vít Chlup
3. 9. 12 19:00 ZABEH Miminka AC s.Oliver B 1. 2:3 (0:1)
Hosté na začátku druhého poločasu zúročili mírnou převahu, ale o náskok rychle přišli a o výhru museli bojovat až do závěrečných minut. Procházka
Miminka AC s.Oliver B
Vít Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jan Kos, Jiří Kubát, Pavel Mlejnský, Pavel Povondra, Miroslav Šmídl vs Tomáš Kopecký – Lukáš Bílek, Petr Kunze, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Jakub Táborský, Petr Vlček, Tomáš Vlček