Út 2.10.12 20:15 P2 Tvar VD Neumann S.K.   (HL8H)

26. 11. 12 20:45 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Digi Prague FC 11. 7:3 (3:1)
Pohledné utkání se zaslouženou výhrou domácích.
Jan Hrubeš – Miroslav Benda, Ivan Benovič, Petr Dejnožka, Stanislav Lipták, Jaroslav Řezníček, Michal Švanda vs Lukáš Haisl – Michal Dolenský, Petr Hylan, Zdeňka Kabeláčová, Jan Martinovský, Jonáš Moc, Petra Peceková
40., 45. Ivan Benovič
16., 35. Petra Peceková
38. Michal Dolenský
19. 11. 12 20:45 BECH Admira 97 V.S.P.S.V.S. 10. 6:7 (3:2)
Korektně hrané utkání se zaslouženým vítězstvím hostů, kteří v druhé půli byli přímočařejší a hbitější v koncovce.
Admira 97 V.S.P.S.V.S.
Pavel Nový – Jiří Capil, Zdeněk Hampl, Václav Krejčí, Jakub Pohořal, Petr Sinke, Josef Skopal, Václav Teller, František Vosecký vs Miroslav Benda – Petr Dejnožka, Jan Hrubeš, Stanislav Lipták, Jaroslav Řezníček, Čestmír Šimůnek
43. Jaroslav Řezníček
5. 11. 12 19:30 MIKU1 V.S.P.S.V.S. Viktoria Bítovská A 9. 1:1 (0:1)
V.S.P.S.V.S. Viktoria Bítovská A
Miroslav Benda – Jiří Bauer, Petr Dejnožka, Daniel Houštecký, Jan Hrubeš, Stanislav Lipták, Jaroslav Řezníček, Michal Švanda vs Marek Šoman – Jiří Číla, Jaroslav Heinitz, Tomáš Heinitz, Jan Hrivnák, Jan Patka, Miroslav Procházka, Štěpán Šindelář, Pavel Vachalec, Vladan Vachalec, Adam Vilčko, Josef Zitko
54. Petr Dejnožka 11. Vladan Vachalec
29. 10. 12 17:00 HANSP Zelení študáci V.S.P.S.V.S. 8. 5:1 (2:1)
Zasloužené vítězství domácích, kteří o své výhře rozhodli třemi góly ve druhé půli. Július Šaróka, Petr Höfner
Zelení študáci V.S.P.S.V.S.
Jan Mařík – Pavel Fiala, Michal Gertner, Martin Knoška, Kamil Molnár, Zbyněk Svoboda, Tomáš Vích vs Miroslav Benda – Ivan Benovič, Petr Dejnožka, Daniel Houštecký, Jan Hrubeš, Stanislav Lipták, Jiří Meloun, Jaroslav Řezníček, Čestmír Šimůnek, Michal Švanda, Pavel Vaněk, Richard Vaněk
11., 43. Pavel Fiala
22. Zbyněk Svoboda
34. Tomáš Vích
54. Martin Knoška
30. Petr Dejnožka
15. 10. 12 18:00 zzSTRE Tak dort jo V.S.P.S.V.S. 7. 5:5 (5:2)
Pohledné utkání, zasloužená remíza. Šťástka
Tak dort jo V.S.P.S.V.S.
Jakub Němeček – Adem Bajrami, Jakub Harapát, František Hašpl, Mikuláš Komárek, Josef Marx, Tomáš Pudil, Jakub Slavík, Jan Vagaday vs Miroslav Benda – Ivan Benovič, Petr Dejnožka, Daniel Houštecký, Jan Hrubeš, Stanislav Lipták, Jiří Meloun, Jaroslav Řezníček, Čestmír Šimůnek, Michal Švanda, Pavel Vaněk, Richard Vaněk
33., 58. Richard Vaněk
8. 10. 12 19:30 MIKU1 V.S.P.S.V.S. s.Oliver B 6. 2:2 (1:0)
Utkání průměrné úrovně skončilo zaslouženou dělbou bodů. Trnka
V.S.P.S.V.S. s.Oliver B
Miroslav Benda – Ivan Benovič, Petr Dejnožka, Jan Hrubeš, Stanislav Lipták, Čestmír Šimůnek, Michal Švanda, Pavel Vaněk, Richard Vaněk vs Tomáš Vlček – Lukáš Bílek, Marek Fiedler, Petr Horák, Petr Kunze, Ondřej Sankot, Miroslav Šmíd, Jakub Táborský, Petr Vlček
15. Čestmír Šimůnek
50. Richard Vaněk
47., 60. Petr Horák
1. 10. 12 19:30 MIKU2 Rošambo V.S.P.S.V.S. 5. 1:2 (0:1)
Bojovné utkání plné neproměněných šancí. Hosté šťastnějším mužstvem.
Rošambo V.S.P.S.V.S.
Michal Papež – Lukáš Kadleček, Jonáš Kučera, Jan Papež, Martin Šamalík, Vojtěch Šusta, Jan Židlický vs Miroslav Benda – Ivan Benovič, Jan Hrubeš, Stanislav Lipták, Jaroslav Řezníček, Čestmír Šimůnek, Michal Švanda, Pavel Vaněk, Richard Vaněk
40. Jonáš Kučera 16. Jan Hrubeš
58. Richard Vaněk
24. 9. 12 19:30 MIKU1 V.S.P.S.V.S. Prtzalona C.F. 4. 4:2 (1:1)
Dramatický zápas, který rozhodl slušnější tým v závěru. Jakub Nováček, Jan Pecka
V.S.P.S.V.S. Prtzalona C.F.
Miroslav Benda – Ivan Benovič, Petr Dejnožka, Daniel Houštecký, Stanislav Lipták, Jiří Meloun, Jaroslav Řezníček, Michal Švanda vs Jan Čermák – Ondřej Bartoš, Marek Beneš, Jan Brakenhoff, Patrik Diamant, Filip Kebrt, Jáchym Koudela, Pavel Křehlík, David Sedliský, Filip Sedliský
10., 54., 60. Ivan Benovič
57. OG
4. Jan Brakenhoff
50. Jáchym Koudela
17. 9. 12 19:30 MIKU2 Miminka AC V.S.P.S.V.S. 3. 2:5 (1:3)
Už v 1.poločase se rozhodlo o vítězi. Hosté byli jasně lepší. Daniel Svoboda, Karel Hanžlík
Miminka AC V.S.P.S.V.S.
Vít Chlup – Jan Blažíček, Antonín Buriánek, Stanislav Hezina, Jan Kos, Vlastimil Krkoška, Pavel Mlejnský, Pavel Poustecký, Marek Šmídl, Milan Šmídl, Miroslav Šmídl, Jan Vacík vs Miroslav Benda – Ivan Benovič, Daniel Houštecký, Jan Hrubeš, Stanislav Lipták, Jaroslav Řezníček, Michal Švanda, Pavel Vaněk
22., 53. Pavel Poustecký 14. Stanislav Lipták
23., 24. Jan Hrubeš
50. OG
51. Ivan Benovič
10. 9. 12 19:30 MIKU2 V.S.P.S.V.S. Le Jardin 2. 2:4 (2:2)
Utkání bylo vyrovnané, v druhé půli hosté dali rychlé 2 góly a bylo rozhodnuto. Jan Kuchař, Jan Zavadil
V.S.P.S.V.S. Le Jardin
Miroslav Benda – Ivan Benovič, Daniel Houštecký, Jan Hrubeš, Stanislav Lipták, Jaroslav Řezníček vs Pavel Jakoubek – Stanislav Amcha, Jan Chaloupka, Karel Horký, Vojtěch Hrček, Luboš Hýbner, Milan Landsmann, Milan Makovec
24. Stanislav Lipták
27. Jaroslav Řezníček
9. Milan Makovec
23. Vojtěch Hrček
47. Karel Horký
49. Milan Landsmann
3. 9. 12 18:15 DEKAN Dynamit Vršovice V.S.P.S.V.S. 1. 2:5 (1:3)
Hosté měli od začátku mírnou převahu, lépe kombinovali a postupně se prosazovali i střelecky. Dynamit se snažil, ale víc jak na dvě branky to nestačilo. Luboš Olmr, Tomáš Olmr
Dynamit Vršovice V.S.P.S.V.S.
Oldřich Knyř – Roman Danda, Tomáš Hendrych, Michal Král, Daniel Mlynář, Milan Musil, Jiří Nekola, Jiří Nekola vs Miroslav Benda – Ivan Benovič, Daniel Houštecký, Jan Hrubeš, Stanislav Lipták, Jaroslav Řezníček, Michal Švanda, Pavel Vaněk