Seznam týmů, 8. liga, skupina B

Tým Barvy dresů
64! FC Kobylisy B bílá, zelená
GFC oranžová, černá
Notorlet Stodůlky červeno-bílo-černá
Orange Predators B oranžová, modrá
Sedm zbabělých A modrá, vínová
Ši Kyo modrá, bílá
Tigers Kobylisy RL žlutá, červená
TIP IZOL - Homidlo KK tmavě zelená, modrá
Unnamed Shooters FC modrá, bílá
Válcovny plechu MS FC zeleno-bílá, černá
Yellow Dildos B žlutá, bílá
Yakuza modrá, bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina B

Utkání Datum Čas Hřiště
Ši KyoTigers Kobylisy RL Po 3.9. 17:45 ZABEH
Orange Predators BUnnamed Shooters FC Po 3.9. 18:15 ARIT
64! FC Kobylisy BYakuza Po 3.9. 18:15 BECH
Notorlet StodůlkyVálcovny plechu MS FC Po 3.9. 19:00 STOD
Sedm zbabělých ATIP IZOL - Homidlo KK Po 3.9. 20:30 STRE
GFCYellow Dildos B St 5.9. 20:45 NOVOB
Utkání Datum Čas Hřiště
Yellow Dildos BNotorlet Stodůlky Po 10.9. 19:00 STOD
Unnamed Shooters FCSedm zbabělých A Po 10.9. 20:30 STRE
Válcovny plechu MS FCOrange Predators B Po 10.9. 20:30 ZAK
YakuzaTigers Kobylisy RL St 12.9. 20:00 ARIT
64! FC Kobylisy BGFC Po 24.9. 19:00 DABLI
TIP IZOL - Homidlo KKŠi Kyo Po 29.10. 17:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
Orange Predators BYellow Dildos B Po 17.9. 17:45 STER2
Tigers Kobylisy RLTIP IZOL - Homidlo KK Po 17.9. 18:00 SCBEC
Ši KyoUnnamed Shooters FC Po 17.9. 19:00 STER3
Notorlet Stodůlky64! FC Kobylisy B Po 17.9. 20:15 STOD
Sedm zbabělých AVálcovny plechu MS FC Po 17.9. 20:30 STRE
GFCYakuza St 19.9. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Unnamed Shooters FCTigers Kobylisy RL Po 1.10. 18:00 ZAK
YakuzaTIP IZOL - Homidlo KK Po 1.10. 18:45 TEMPO
64! FC Kobylisy BOrange Predators B Po 1.10. 19:15 SCBEC
GFCNotorlet Stodůlky Po 1.10. 20:15 STOD
Yellow Dildos BSedm zbabělých A Po 1.10. 20:30 STRE
Válcovny plechu MS FCŠi Kyo Po 1.10. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Ši KyoYellow Dildos B St 26.9. 19:00 STOD
Notorlet StodůlkyYakuza Po 8.10. 19:00 STOD
Tigers Kobylisy RLVálcovny plechu MS FC Po 8.10. 20:30 ZAK
Sedm zbabělých A64! FC Kobylisy B Po 8.10. 20:30 STRE
TIP IZOL - Homidlo KKUnnamed Shooters FC St 10.10. 17:45 STER2
Orange Predators BGFC Čt 11.10. 17:00 DEKAN
Utkání Datum Čas Hřiště
Válcovny plechu MS FCTIP IZOL - Homidlo KK Po 24.9. 18:00 ZAK
Notorlet StodůlkyOrange Predators B Po 15.10. 19:00 STOD
GFCSedm zbabělých A Po 15.10. 20:30 STRE
64! FC Kobylisy BŠi Kyo Po 15.10. 20:30 ZAK
YakuzaUnnamed Shooters FC St 17.10. 18:30 HRAB3
Yellow Dildos BTigers Kobylisy RL Po 29.10. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Orange Predators BYakuza Po 22.10. 19:15 STRE
Unnamed Shooters FCVálcovny plechu MS FC Po 22.10. 20:30 ZAK
Sedm zbabělých ANotorlet Stodůlky Po 22.10. 20:30 STRE
Tigers Kobylisy RL64! FC Kobylisy B Po 22.10. 20:45 BECH
TIP IZOL - Homidlo KKYellow Dildos B St 24.10. 19:00 ZABEH
Ši KyoGFC St 24.10. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Yellow Dildos BUnnamed Shooters FC Po 5.11. 17:45 ZABEH
64! FC Kobylisy BTIP IZOL - Homidlo KK Po 5.11. 18:00 DOLME
Notorlet StodůlkyŠi Kyo Po 5.11. 19:00 STOD
GFCTigers Kobylisy RL Po 5.11. 20:15 STER3
Orange Predators BSedm zbabělých A Po 5.11. 20:30 STRE
YakuzaVálcovny plechu MS FC Po 5.11. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Ši KyoOrange Predators B Po 12.11. 17:30 TEMPO
Tigers Kobylisy RLNotorlet Stodůlky Po 12.11. 19:00 STOD
Válcovny plechu MS FCYellow Dildos B Po 12.11. 20:30 ZAK
Sedm zbabělých AYakuza Po 12.11. 20:30 STRE
Unnamed Shooters FC64! FC Kobylisy B Út 13.11. 19:30 MIKU4
TIP IZOL - Homidlo KKGFC St 14.11. 19:45 HRAB3
Utkání Datum Čas Hřiště
YakuzaYellow Dildos B Po 26.11. 17:45 ZABEH
Sedm zbabělých AŠi Kyo Po 26.11. 18:30 HRAB3
Orange Predators BTigers Kobylisy RL Po 26.11. 18:30 HRAB2
Notorlet StodůlkyTIP IZOL - Homidlo KK Po 26.11. 19:45 HRAB3
GFCUnnamed Shooters FC Po 26.11. 19:45 HRAB1
64! FC Kobylisy BVálcovny plechu MS FC Po 26.11. 20:30 ZAK
Utkání Datum Čas Hřiště
Yellow Dildos B64! FC Kobylisy B Po 3.12. 17:45 STER3
Unnamed Shooters FCNotorlet Stodůlky Po 3.12. 17:45 STOD
Tigers Kobylisy RLSedm zbabělých A Po 3.12. 17:45 STER1
Válcovny plechu MS FCGFC Po 3.12. 18:00 ZAK
TIP IZOL - Homidlo KKOrange Predators B Po 3.12. 18:15 MIKU3
Ši KyoYakuza Po 3.12. 18:15 MIKU2