Rozpis pískání, 8. liga, skupina C

Fugas CF B

St 3.10. 19:00 Pražačka P1
St 3.10. 19:00 Pražačka P3
St 3.10. 19:00 Pražačka P2
St 3.10. 20:15 Pražačka P1
St 3.10. 20:15 Pražačka P2
St 3.10. 20:15 Pražačka P3

GFC Regent B

St 5.9. 17:00 Zárubova ZARUB
St 5.9. 18:15 Zárubova ZARUB
Pa 30.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Pa 30.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Klika CFA

St 5.9. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 5.9. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 3.12. 19:00 Pražačka P3
Po 3.12. 20:15 Pražačka P3

Nova LFC B

Čt 20.9. 17:30 Střešovice Tatran STRE
Čt 20.9. 18:45 Střešovice Tatran STRE
Po 24.9. 19:00 Ďáblice SK DABLI
Po 24.9. 20:15 Ďáblice SK DABLI

Pražské Peklo

Ne 23.9. 18:45 Hanspaulka HANSP
Ne 23.9. 20:00 Hanspaulka HANSP
Ne 14.10. 16:15 Pražačka P1
Ne 14.10. 17:30 Pražačka P1
Ne 4.11. 16:00 Hostivař SK HOSTI
Ne 4.11. 17:15 Hostivař SK HOSTI

Palouk SK

Pa 21.9. 17:45 Tempo FC TEMPO
Pa 21.9. 19:00 Tempo FC TEMPO
Pa 21.9. 20:15 Tempo FC TEMPO
Ne 14.10. 18:45 Novoborská CVČ NOVOB
Ne 14.10. 20:00 Novoborská CVČ NOVOB

Sculpturo FC

Po 10.9. 17:45 Štěrboholy STER1
Po 10.9. 19:00 Štěrboholy STER1
Po 10.9. 20:15 Štěrboholy STER1
Ne 16.9. 10:00 Zákostelní ZAK
Ne 16.9. 11:15 Zákostelní ZAK
Ne 16.9. 12:30 Zákostelní ZAK

Čelzí

St 17.10. 18:30 Hrabákova HRAB1
St 17.10. 19:45 Hrabákova HRAB1
Pa 19.10. 18:15 Přední Kopanina PRKOP
Pa 19.10. 19:30 Přední Kopanina PRKOP

Maisner gang

St 14.11. 18:00 Dolní Měcholupy SK DOLME
St 14.11. 19:15 Dolní Měcholupy SK DOLME
Po 19.11. 18:15 Hostivař SK HOSTI
Po 19.11. 19:30 Hostivař SK HOSTI

Weekend Warriors FC

St 14.11. 18:15 Hanspaulka HANSP
St 14.11. 19:30 Hanspaulka HANSP
St 21.11. 18:00 Zákostelní ZAK
St 21.11. 19:15 Zákostelní ZAK

Beercelona FC

St 24.10. 19:00 Záběhlice ZABEH
St 24.10. 20:15 Záběhlice ZABEH
St 21.11. 18:15 Mikulova MIKU4
St 21.11. 19:30 Mikulova MIKU4
St 5.12. 18:30 Hrabákova HRAB2
St 5.12. 19:45 Hrabákova HRAB2

Friends Prague

Po 26.11. 18:30 Hrabákova HRAB2
Po 26.11. 19:45 Hrabákova HRAB2
St 5.12. 19:15 Zákostelní ZAK
St 5.12. 20:30 Zákostelní ZAK