Seznam týmů, 8. liga, skupina C

Tým Barvy dresů
Beercelona FC černá
Čelzí modrá, červeno-černá
Friends Prague tmavě modrá
GFC Regent B modrá, červená
Maisner gang červeno-bílá, černá
Klika CFA zelená, bílá
Nova LFC B červeno-modrá, žlutá
Fugas CF B červeno-bílá, modrá
Palouk SK žluto-černá, bílo-černá
Pražské Peklo červená, žlutá
Sculpturo FC modro-bílá, zelená
Weekend Warriors FC žluto-vínová, černá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina C

Utkání Datum Čas Hřiště
Beercelona FCWeekend Warriors FC Út 4.9. 18:15 HANSP
ČelzíSculpturo FC Út 4.9. 19:00 ZABEH
GFC Regent BPalouk SK Út 4.9. 20:15 P1
Maisner gangFugas CF B Út 4.9. 20:15 ZABEH
Klika CFANova LFC B Út 4.9. 20:45 NOVOB
Friends PraguePražské Peklo Út 4.9. 20:45 MIKU3
Utkání Datum Čas Hřiště
Beercelona FCČelzí Út 11.9. 17:45 ZABEH
Sculpturo FCFriends Prague Út 11.9. 18:00 KBELY
Weekend Warriors FCNova LFC B Út 11.9. 18:15 HANSP
Pražské PekloGFC Regent B Út 11.9. 20:15 P1
Palouk SKMaisner gang Út 11.9. 20:15 P2
Fugas CF BKlika CFA Pa 14.9. 19:15 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
ČelzíWeekend Warriors FC Út 18.9. 18:15 HANSP
Friends PragueBeercelona FC Út 18.9. 18:15 BECH
Nova LFC BFugas CF B Út 18.9. 19:00 P2
Maisner gangPražské Peklo Út 18.9. 20:15 ZABEH
Klika CFAPalouk SK Út 18.9. 20:15 P2
GFC Regent BSculpturo FC Út 18.9. 20:15 P1
Utkání Datum Čas Hřiště
ČelzíFriends Prague Po 24.9. 20:15 P3
Pražské PekloKlika CFA Út 25.9. 19:00 P3
Beercelona FCGFC Regent B Út 25.9. 20:15 P1
Sculpturo FCMaisner gang Út 25.9. 20:15 ZABEH
Palouk SKNova LFC B Út 25.9. 20:15 P2
Weekend Warriors FCFugas CF B Pa 5.10. 18:00 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Klika CFASculpturo FC Út 9.10. 17:00 BECH
Friends PragueWeekend Warriors FC Út 9.10. 18:15 HANSP
Nova LFC BPražské Peklo Út 9.10. 19:30 NOVOB
Fugas CF BPalouk SK Út 9.10. 20:15 P2
GFC Regent BČelzí Út 9.10. 20:15 P1
Maisner gangBeercelona FC Út 9.10. 20:15 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
Weekend Warriors FCPalouk SK Út 16.10. 18:15 HANSP
Friends PragueGFC Regent B Út 16.10. 20:15 P1
ČelzíMaisner gang Út 16.10. 20:15 ZABEH
Pražské PekloFugas CF B Pa 19.10. 19:15 P2
Sculpturo FCNova LFC B So 20.10. 08:45 KBELY
Beercelona FCKlika CFA Ne 21.10. 16:15 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
Nova LFC BBeercelona FC Út 30.10. 18:00 DOLME
Palouk SKPražské Peklo Út 30.10. 20:15 P2
Maisner gangFriends Prague Út 30.10. 20:15 ZABEH
GFC Regent BWeekend Warriors FC Út 30.10. 20:15 P1
Klika CFAČelzí Út 30.10. 20:30 SCBEC
Fugas CF BSculpturo FC Pa 2.11. 19:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Friends PragueKlika CFA Út 6.11. 18:00 SCBEC
Weekend Warriors FCPražské Peklo Út 6.11. 18:15 HANSP
GFC Regent BMaisner gang Út 6.11. 20:15 P1
Sculpturo FCPalouk SK Út 6.11. 20:15 P2
Beercelona FCFugas CF B Pa 9.11. 18:00 P3
ČelzíNova LFC B So 10.11. 10:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
Pražské PekloSculpturo FC Út 13.11. 17:00 HANSP
Nova LFC BFriends Prague Út 13.11. 19:45 HRAB2
Palouk SKBeercelona FC Út 13.11. 20:15 P2
Klika CFAGFC Regent B Út 13.11. 20:15 P1
Maisner gangWeekend Warriors FC Út 13.11. 20:15 ZABEH
Fugas CF BČelzí Pa 16.11. 19:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Weekend Warriors FCSculpturo FC Út 20.11. 18:30 HRAB1
Beercelona FCPražské Peklo Út 20.11. 19:45 HRAB3
Maisner gangKlika CFA Út 20.11. 20:15 ZABEH
GFC Regent BNova LFC B Út 20.11. 20:15 P1
ČelzíPalouk SK Út 20.11. 20:15 P2
Friends PragueFugas CF B Pa 23.11. 19:15 P2
Utkání Datum Čas Hřiště
Nova LFC BMaisner gang Út 4.12. 20:15 ZABEH
Palouk SKFriends Prague Út 4.12. 20:15 STER3
Klika CFAWeekend Warriors FC Út 4.12. 20:15 STER1
Fugas CF BGFC Regent B Út 4.12. 20:30 ZAK
Sculpturo FCBeercelona FC Út 4.12. 20:45 MIKU4
Pražské PekloČelzí Út 4.12. 20:45 MIKU1