10. Weekend Warriors FC 11 2 1 8 20:44 5

St 3.10.12 19:00 P2 Blok D CCCP   (HL7E)
St 3.10.12 19:00 P3 Stýbla Ďáblic VET Po Útlumu 06   (VL3B)
St 3.10.12 19:00 P1 Banana Chiquíta Batalion 91 A   (HL4C)
St 3.10.12 20:15 P1 Kojots United Dromedarians Praha   (HL5D)
St 3.10.12 20:15 P3 Proradost FK Smíchov PSK   (HL8G)
St 3.10.12 20:15 P2 Válcovna plechu VET Ecotoner   (VL4B)

4. 12. 12 20:30 ZAK Fugas CF B GFC Regent B 11. 0:3 (0:1)
Do 15. minuty byl Fugas lepším mužstvem, i když hrál pouze 4+1. Pak paradoxně polevil a doplatil na neproměňování šancí.
Fugas CF B GFC Regent B
Martin Falta – Lukáš Burian, Ádám Ramón Cheritah, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Milan Kováč, Jan Kron, Jan Stiborek vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Jan Mašl, Miroslav Rozporka
29., 60. Jan Mašl
44. Antonín Jaroš
23. 11. 12 19:15 P2 Friends Prague Fugas CF B 10. 8:1 (3:0)
Josef Velán, Michal Šolc
Friends Prague Fugas CF B
Martin Lukeš – Jan Behro, Aleš Kopeček, David Nulíček, Martin Ocelák, Jan Škyta, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Jan Stiborek – Lukáš Burian, Ádám Ramón Cheritah, Zdeněk Drozd, Milan Kováč, Jan Kron
15., 26. Jan Škyta
20., 50. Aleš Kopeček
33. Martin Lukeš
43., 44., 48. David Nulíček
47. Jan Kron
16. 11. 12 19:15 P2 Fugas CF B Čelzí 9. 1:4 (1:1)
Rozhodčí se nevyjádřil. Stanislav Pata, Václav Zeman
Fugas CF B Čelzí
Martin Falta – Lukáš Burian, Ádám Ramón Cheritah, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Milan Kováč, Jan Kron, Jan Stiborek vs Jakub Nemčok – Lukáš Ambros, Jakub Appelt, Jakub Brožek, Karel Hrubý, Matěj Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský, Petr Sejkot
7. Zdeněk Drozd 30., 53. Jakub Brožek
32. Vojtěch Sedmidubský
60. Petr Sejkot
9. 11. 12 18:00 P3 Beercelona FC Fugas CF B 8. 4:3 (3:1)
Utkání rozhodla branka v poslední minutě utkání, díky ní si domácí připsali dva body do tabulky.
Beercelona FC Fugas CF B
Vít Nešpor – František Chmel, Josef Čižinský, Patrick-Djouno Djakoualno, Martin Hybášek, Lukáš Jarrah, Václav Matys, Martin Polák, Matěj Polák, Matěj Švarc, Bartoloměj Sviták, Jakub Trefný vs Martin Falta – Lukáš Burian, Ádám Ramón Cheritah, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Milan Kováč, Jan Stiborek
2., 27. František Chmel
24. Václav Matys
60. Jakub Trefný
7. Jan Klozar
34. Milan Kováč
50. Lukáš Burian
2. 11. 12 19:15 P2 Fugas CF B Sculpturo FC 7. 2:5 (1:2)
Rozhodčí se nevyjádřil.
Fugas CF B Sculpturo FC
Martin Falta – Lukáš Burian, Ádám Ramón Cheritah, Jan Klozar, Jan Kron, Jan Stiborek vs Miloš Vladyka – Roman Bajtek, Aleš Beránek, Jakub Charvát, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš
30. Jan Klozar
37. Jan Kron
28. Aleš Beránek
29., 45. Jakub Charvát
56., 59. Filip Tomáš
19. 10. 12 19:15 P2 Pražské Peklo Fugas CF B 6. 1:1 (1:1)
Lepší tým Peklo pouze remizoval s horším týmem. Zdeněk Hrdina, Vladimír Freml
Pražské Peklo Fugas CF B
Roman JakšPavel Martinovský, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec vs Jan Klozar – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Milan Kováč, Jan Kron, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek
18. Tomáš Vilímec 18. Jan Stiborek
9. 10. 12 20:15 P2 Fugas CF B Palouk SK 5. 2:2 (1:1)
V 1.poločase byla hra zcela vyrovnaná, obě mužstva dokázali využít pouze 1 ze svých šancí a tak poločas skončil nerozhodně 1:1. Ve 2.poločase se o něco aktivnější tým Fugasu ve 44´minutě dostal do vedení povedenou střelou pod břevno soupeřovi branky. Vedení však neudrželi, hosté srovnali na konečných a také zasloužených 2:2. Kohout, Pavlíček
Fugas CF B Palouk SK
Martin Falta – Lukáš Burian, Ádám Ramón Cheritah, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Jan Kron, Jan Stiborek vs Karel Sýs – Ondřej Balek, Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Ivan Kosour, Ondřej Lukeš, Jakub Novotný, Josef Piškula
15. Jan Stiborek
44. Ádám Ramón Cheritah
3. Jan Blahož
51. Jakub Novotný
5. 10. 12 18:00 P2 Weekend Warriors FC Fugas CF B 4. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla šťastná branka. Kučera
Weekend Warriors FC Fugas CF B
Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Jan Chlumecký, Michal Havránek, Jiří Kříž, Jakub Petrák, Tomáš Rybáček vs Martin Falta – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Jan Klozar, Milan Kováč, Jan Kron, Jan Stiborek
50. Jiří Kříž
18. 9. 12 19:00 P2 Nova LFC B Fugas CF B 3. 5:3 (2:1)
Agilní výkon hráče Klozara nedokázal vymazat skutečnost, že soupeř měl víc hráčů ke střídání. Nova se svým stálým tlakem dokázala vícekrát prosadit a po zásluze zvítězila. Bohuslav Staněk, Lukáš Radouš
Nova LFC B Fugas CF B
Tomáš Mládek – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Jiří Landa, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml. vs Martin Falta – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Milan Kováč, Jan Stiborek
53. Milan Kováč
14. 9. 12 19:15 P3 Fugas CF B Klika CFA 2. 1:3 (0:1)
Zaslouženě vyhrál lepší tým.
Fugas CF B Klika CFA
Martin Falta – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Jan Klozar, Milan Kováč, Jan Stiborek vs Libor Voděracký – Boris Dvořák, Jan Formánek, Libor Formánek, Kamil Jeřábek, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Petr Vacek
54. Jan Klozar 12., 55. Kamil Jeřábek
35. Josef Kubr
4. 9. 12 20:15 ZABEH Maisner gang Fugas CF B 1. 0:1 (0:0)
V utkání vůbec nebylo poznat, že se hrála 8. liga. Kvalitní fotbal, přesné přihrávky na krátkou vzdálenost. Jen díky gólmanu Habrovi skončilo utkání jen 0:1. Tomáš Pechar, Stanislav Petroušek
Maisner gang Fugas CF B
Josef HabrTadeáš Antůšek, Tomáš Dytrych, Jiří Fleisner, Marek Hrabánek, Matouš Kapek, Václav Kloud, Jiří Kučera, Jakub Simajchl vs Martin Falta – Lukáš Burian, Ádám Ramón Cheritah, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Milan Kováč, Jan Kron, Jan Stiborek