10. Weekend Warriors FC 11 2 1 8 20:44 5

St 5.9.12 17:00 zzZARUB Kelímci 3.FC Pivojs s.r.o.1.FC   (HL6B)
St 5.9.12 18:15 zzZARUB Namo FC Pivušky FC   (HL6D)
Pá 30.11.12 18:15 HOSTI Rosengart FC Kamikaze AbyDal LC   (HL7G)
Pá 30.11.12 19:30 HOSTI Sparta Pivaři AC Beach attack 90210   (HL6G)

4. 12. 12 20:30 ZAK Fugas CF B GFC Regent B 11. 0:3 (0:1)
Do 15. minuty byl Fugas lepším mužstvem, i když hrál pouze 4+1. Pak paradoxně polevil a doplatil na neproměňování šancí.
Fugas CF B GFC Regent B
Martin Falta – Lukáš Burian, Ádám Ramón Cheritah, Zdeněk Drozd, Jan Klozar, Milan Kováč, Jan Kron, Jan Stiborek vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Jan Mašl, Miroslav Rozporka
29., 60. Jan Mašl
44. Antonín Jaroš
20. 11. 12 20:15 P1 GFC Regent B Nova LFC B 10. 0:2 (0:1)
Vyrovnaný průběh, hráno korektně.
GFC Regent B Nova LFC B
Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Jan Mašl, Miroslav Rozporka vs Jiří Landa – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Jan Uhlíř ml.
11. Jan Uhlíř ml.
43. Tomáš Jandečka
13. 11. 12 20:15 P1 Klika CFA GFC Regent B 9. 6:5 (5:1)
Klika byla o něco fotbalovější a proto zvítězila. Jiří Veškrna, Michael Štěpánek
Klika CFA GFC Regent B
Libor Voděracký – Boris Dvořák, Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Radek Špaček, Petr Vacek vs Karel Štáf – Martin Janyš, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka
2., 21. Radek Špaček
3. Libor Formánek
20. Boris Dvořák
27., 35. Josef Kubr
2. OG
32., 42., 44. Pavel Janyš
6. 11. 12 20:15 P1 GFC Regent B Maisner gang 8. 0:0 (0:0)
Utkání s minimem šancí skončilo bezbrankovou remízou. Voldán
GFC Regent B Maisner gang
Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Patrik Martínek, Jan Mašl vs Eduard Málek – Tadeáš Antůšek, Tomáš Dytrych, Josef Habr, Marek Hrabánek, Matouš Kapek, Jiří Kučera, Jakub Simajchl
39 Michal Kavan
42 Jan Mašl
30. 10. 12 20:15 P1 GFC Regent B Weekend Warriors FC 7. 2:2 (1:1)
Průměrný zápas- vcelku vyrovnaný. Hosté se dostali do vedení, o minutu později domácí srovnali. Tak skončil i poločas. Stejný scénář se opakoval i ve druhém poločase. Ve 44.minutě hosté dali na 2:1, ve 45. min. domácí opět srovnali na konečných 2:2. Jiří Staš, Róbert Smida
GFC Regent B Weekend Warriors FC
Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Pavel Janyš, Michal Kavan, Jan Mašl, Miroslav Rozporka vs Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Juraj Matiaš, Jakub Petrák, Tomáš Rybáček, Vladimír Vlček
7. Martin Janyš
44. OG
53 Pavel Janyš 6. Ondřej Červený
43. Vladimír Vlček
16. 10. 12 20:15 P1 Friends Prague GFC Regent B 6. 2:0 (0:0)
Vyrovnané utkání se šťastnějším koncem pro domácí.
Friends Prague GFC Regent B
Jan Záruba – Jan Behro, Aleš Kopeček, David Nulíček, Stanislav Šafránek, Martin Svoboda, Jan Zavadil vs Petr Klouček – Martin Janyš, Pavel Janyš, Michal Kavan, Patrik Martínek, Jan Mašl
50., 53. Aleš Kopeček
9. 10. 12 20:15 P1 GFC Regent B Čelzí 5. 1:1 (0:0)
Defenzivní utkání skončilo zaslouženou remízou. Jambor
GFC Regent B Čelzí
Petr KloučekMartin Janyš, Pavel Janyš, Michal Kavan, Patrik Martínek, Jan Mašl, Miroslav Rozporka vs Jakub Nemčok – Lukáš Ambros, Jakub Appelt, Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Karel Hrubý, Petr Sejkot
31. Patrik Martínek 48. Jakub Appelt
25. 9. 12 20:15 P1 Beercelona FC GFC Regent B 4. 2:0 (1:0)
Tomáš Dobrý, Martin Mašita
Beercelona FC GFC Regent B
Matěj Polák – Josef Čižinský, Patrick-Djouno Djakoualno, Lukáš Jarrah, Václav Matys, Pavel Moskaljuk, Matěj Švarc, Bartoloměj Sviták, Jakub Trefný vs Petr Klouček – Martin Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Patrik Martínek, Jan Mašl, Miroslav Rozporka
20. Jakub Trefný
41. Matěj Švarc
18. 9. 12 20:15 P1 GFC Regent B Sculpturo FC 3. 1:3 (1:2)
Slušně hrané utkání za mírné převahy hostů. Jiří Herden, František Martinec
GFC Regent B Sculpturo FC
Petr KloučekJan Bradáč, Martin Janyš, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Miloš Vladyka – Roman Bajtek, Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš
26. Jan Bradáč 5. Filip Tomáš
20. Pavel Duras
60. Jakub Charvát
11. 9. 12 20:15 P1 Pražské Peklo GFC Regent B 2. 5:6 (2:3)
První poločas byl vyrovnaný, oba týmy měly hodně šancí, kterých hosté využili a půli vyhráli. Druhý poločas začal náporem PP, který vyústil ve srovnávací gól. Potom zase zazářil Kavan a 2x přihrál Martínkovi na gól. Vzápětí se hra přiostřila a došlo i ŽK. Nakonec se zápas dohrál v klidu. PP se snažilo ze všech sil vyrovnat, ale už se jim to nepodařilo. Vladimír Grešnjakov, Sergey Greshnyakov
Pražské Peklo GFC Regent B
Pavel Martinovský – Roman Jakš, Petr Jeřábek, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec, Miroslav Zlatník vs Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Patrik Martínek, Jan Mašl