10. Weekend Warriors FC 11 2 1 8 20:44 5

Ne 23.9.12 18:45 HANSP Dýně AC A Pivson a Pofel   (HL6J)
Ne 23.9.12 20:00 HANSP Old Mosquitos Stříbrný hroch C   (HL8N)
Ne 14.10.12 16:15 P1 Reage boys Jednota Košík   (HL5H)
Ne 14.10.12 17:30 P1 Blueghost.cz FC Zákon a Pořádek FC   (HL8Q)
Ne 4.11.12 16:00 HOSTI Poštmistři B Protector 1320 FC   (HL8Q)
Ne 4.11.12 17:15 HOSTI Malvazinky 1.FC A.Č.A.B. FC   (HL7L)

4. 12. 12 20:45 MIKU1 Pražské Peklo Čelzí 11. 3:0 (0:0)
Hosté první půli nedokázali využít své šance, na což ve druhé půli doplatili. Procházka
Pražské Peklo Čelzí
Roman Jakš – Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec vs Jakub Nemčok – Lukáš Ambros, Filip Hřebačka, Karel Hrubý, Matěj Sedmidubský, Václav Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský, Petr Sejkot
35., 56. Karel Nepraš
49. Tomáš Vilímec
20. 11. 12 19:45 HRAB3 Beercelona FC Pražské Peklo 10. 4:8 (3:6)
Dobrý fotbal s převahou hostů.
Beercelona FC Pražské Peklo
Martin Hybášek – František Chmel, Patrick-Djouno Djakoualno, Vít Nešpor, Martin Polák, Matěj Polák, Matěj Švarc vs Roman Jakš – Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec
2., 8., 47. Matěj Švarc
29. František Chmel
20., 22., 26., 30., 60. Karel Nepraš
25., 44. Ondřej Sláma
30. Jiří Moravec
13. 11. 12 17:00 HANSP Pražské Peklo Sculpturo FC 9. 6:5 (1:3)
1.poločas patřil hostům, kteří ho vyhráli 3:1, 2.poločas domácí přidali herně i gólově a nakonec rozhodli zápas ve svůj prospěch. HUsák, Dufek
Pražské Peklo Sculpturo FC
Roman Jakš – Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda vs Miloš Vladyka – Roman Bajtek, Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Michael Mařík, Filip Tomáš
20., 40., 45., 55. Ondřej Sláma
36. Karel Nepraš
38. Adam Vejvoda
2. Roman Bajtek
12., 39. Jakub Charvát
27., 35. Filip Tomáš
6. 11. 12 18:15 HANSP Weekend Warriors FC Pražské Peklo 8. 4:5 (1:2)
Zajímavé utkání, v němž domácí opakovaně dotahovali vedení hostů, nakonec ale nedotáhli. Michal Bélai
Weekend Warriors FC Pražské Peklo
Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Jan Chlumecký, Michal Havránek, Jindřich Jonáš, Juraj Matiaš, Jakub Petrák, Tomáš Rybáček, Vladimír Vlček vs Roman Jakš – Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec
37. Adam Vejvoda
30. 10. 12 20:15 P2 Palouk SK Pražské Peklo 7. 1:7 (0:2)
Zřetelná dominance hostů se odrazila na výsledku. Procházka
Palouk SK Pražské Peklo
Ondřej Balek – Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Ivan Kosour, Ondřej Lukeš, Jakub Novotný, Petr Schlosser vs Roman Jakš – Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec
51. Petr Schlosser 26 Jakub Novotný 17., 42. Ondřej Sláma
21., 34., 60. Tomáš Vilímec
45. Jiří Moravec
56. Adam Vejvoda
19. 10. 12 19:15 P2 Pražské Peklo Fugas CF B 6. 1:1 (1:1)
Lepší tým Peklo pouze remizoval s horším týmem. Zdeněk Hrdina, Vladimír Freml
Pražské Peklo Fugas CF B
Roman JakšPavel Martinovský, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec vs Jan Klozar – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Milan Kováč, Jan Kron, Jaroslav Špryňar, Jan Stiborek
18. Tomáš Vilímec 18. Jan Stiborek
9. 10. 12 19:30 zzNOVOB Nova LFC B Pražské Peklo 5. 2:7 (2:4)
Utkání bez problémů, velmi slušně hrané, ale přesto kvalita moc nebyla znát. Jaroslav Heinitz
Nova LFC B Pražské Peklo
Tomáš Mládek – Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Vlastimil Kučera, Martin Svárovský, Jan Uhlíř ml., Jaroslav Votípka vs Roman Jakš – Petr Jeřábek, Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec
13., 19. Jan Kroj 3., 36. Ondřej Sláma
9. Tomáš Vilímec
18., 26. Adam Vejvoda
41., 46. Karel Nepraš
27. Petr Jeřábek
25. 9. 12 19:00 P3 Pražské Peklo Klika CFA 4. 5:2 (1:2)
Jednoznačné utkání v domácí režii. Klail
Pražské Peklo Klika CFA
Roman Jakš – Petr Jeřábek, Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec, Miroslav Zlatník vs Pavel Hošek – Boris Dvořák, Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka, Ivan Teplanský, Petr Vacek, Libor Voděracký
14., 31. Ondřej Sláma
40. Karel Nepraš
44., 49. Adam Vejvoda
2., 19. Jan Formánek
18. 9. 12 20:15 ZABEH Maisner gang Pražské Peklo 3. 3:3 (0:2)
Zasloužená dělba bodů.
Maisner gang Pražské Peklo
Eduard MálekTadeáš Antůšek, Tomáš Dytrych, Jiří Fleisner, Josef Habr, Marek Hrabánek, Matouš Kapek, Jakub Simajchl vs Pavel Martinovský – Petr Jeřábek, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Ondřej Sláma, Tomáš Vilímec, Miroslav Zlatník
40., 51. Matouš Kapek
50. Tadeáš Antůšek
21. Tomáš Vilímec
29., 41. Karel Nepraš
11. 9. 12 20:15 P1 Pražské Peklo GFC Regent B 2. 5:6 (2:3)
První poločas byl vyrovnaný, oba týmy měly hodně šancí, kterých hosté využili a půli vyhráli. Druhý poločas začal náporem PP, který vyústil ve srovnávací gól. Potom zase zazářil Kavan a 2x přihrál Martínkovi na gól. Vzápětí se hra přiostřila a došlo i ŽK. Nakonec se zápas dohrál v klidu. PP se snažilo ze všech sil vyrovnat, ale už se jim to nepodařilo. Vladimír Grešnjakov, Sergey Greshnyakov