10. Weekend Warriors FC 11 2 1 8 20:44 5

Po 10.9.12 17:45 STER1 STS Chvojkovice - Brod Pirelli   (HL6B)
Po 10.9.12 19:00 STER1 S.F.O.T. Nikdo nikde   (HL4A)
Po 10.9.12 20:15 STER1 Stará garda Bronx KKK A   (HL5A)
Ne 16.9.12 10:00 ZAK Krabice Heliport SK   (HL7J)
Ne 16.9.12 11:15 ZAK Velká Bučina FK Česlo   (HL7J)
Ne 16.9.12 12:30 ZAK Alkmar Letňany BD   (HL8R)

4. 12. 12 20:45 MIKU4 Sculpturo FC Beercelona FC 11. 4:3 (2:1)
Pohledné utkání, ve kterém hosté nevyužili početní převahu na střídačce. Jakub Hudec, Jan Doseděl
Sculpturo FC Beercelona FC
Miloš Vladyka – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš vs Vít Nešpor – František Chmel, Josef Čižinský, Patrick-Djouno Djakoualno, Martin Hybášek, Lukáš Jarrah, Pavel Moskaljuk, Martin Polák, Matěj Polák, Matěj Švarc, Bartoloměj Sviták
12., 38., 50. Filip Tomáš
23. Aleš Beránek
17., 45. František Chmel
56. Matěj Polák
20. 11. 12 18:30 HRAB1 Weekend Warriors FC Sculpturo FC 10. 3:8 (0:3)
Vše OK. Josef Slánský, Michal Polák
Weekend Warriors FC Sculpturo FC
Jan Boček – Ondřej Červený, Jan Chlumecký, Jindřich Jonáš, Jiří Kříž, Jiří Modráček, Tomáš Rybáček, Jiří Tláskal vs Miloš Vladyka – Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš
57. Michael Mařík
13. 11. 12 17:00 HANSP Pražské Peklo Sculpturo FC 9. 6:5 (1:3)
1.poločas patřil hostům, kteří ho vyhráli 3:1, 2.poločas domácí přidali herně i gólově a nakonec rozhodli zápas ve svůj prospěch. HUsák, Dufek
Pražské Peklo Sculpturo FC
Roman Jakš – Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda vs Miloš Vladyka – Roman Bajtek, Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Michael Mařík, Filip Tomáš
20., 40., 45., 55. Ondřej Sláma
36. Karel Nepraš
38. Adam Vejvoda
2. Roman Bajtek
12., 39. Jakub Charvát
27., 35. Filip Tomáš
6. 11. 12 20:15 P2 Sculpturo FC Palouk SK 8. 2:2 (2:0)
Domácí jasně kontrolovali průběh první půle, ve druhé půli však přestali hrát a hosté nečekaně vyrovnali.
Sculpturo FC Palouk SK
Miloš Vladyka – Roman Bajtek, Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Filip Tomáš vs Karel Sýs – Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Ondřej Lukeš, Jakub Novotný, Josef Piškula
19., 27. Roman Bajtek 50 Jakub Charvát 32. Václav Černohorský
41. Jakub Novotný
2. 11. 12 19:15 P2 Fugas CF B Sculpturo FC 7. 2:5 (1:2)
Rozhodčí se nevyjádřil.
Fugas CF B Sculpturo FC
Martin Falta – Lukáš Burian, Ádám Ramón Cheritah, Jan Klozar, Jan Kron, Jan Stiborek vs Miloš Vladyka – Roman Bajtek, Aleš Beránek, Jakub Charvát, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš
30. Jan Klozar
37. Jan Kron
28. Aleš Beránek
29., 45. Jakub Charvát
56., 59. Filip Tomáš
20. 10. 12 08:45 KBELY Sculpturo FC Nova LFC B 6. 5:2 (3:1)
Sculpturo využilo mladšího kádru a jasně vyhrálo. Procházka
Sculpturo FC Nova LFC B
Miloš Vladyka – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš vs Tomáš Mládek – Vratislav Jadrný, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Vlastimil Kučera, Jiří Landa, Martin Svárovský
2., 30. Jakub Charvát
23., 50. Michael Mařík
40. Pavel Duras
3. Vratislav Jadrný
46. Vlastimil Kučera
9. 10. 12 17:00 BECH Klika CFA Sculpturo FC 5. 8:2 (2:0)
Hosté celý zápas odehráli jen s 5 hráči a na Kliku neměli nárok. Čestmír Pavlásek, Zdeněk Chrudimský
Klika CFA Sculpturo FC
Libor Voděracký – Boris Dvořák, Jan Formánek, Libor Formánek, Jan Ježek, Lukáš Karlec, Josef Kubr, Pavel Kůrka vs Miloš Vladyka – Roman Bajtek, Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Filip Tomáš
16., 28., 31. Jan Formánek
38., 53. Lukáš Karlec
40. Libor Formánek
42. Boris Dvořák
56. Jan Ježek
33., 55. Miloš Vladyka
25. 9. 12 20:15 ZABEH Sculpturo FC Maisner gang 4. 0:2 (0:1)
Svižný rychlý fotbal na obou stranách. Mírná technická převaha hráčů Sculptura nestačila na důraznou hru soupeře.
Sculpturo FC Maisner gang
Miloš Vladyka – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš vs Eduard Málek – Tadeáš Antůšek, Tomáš Dytrych, Jiří Fleisner, Marek Hrabánek, Matouš Kapek, Jiří Kučera, Jakub Simajchl
26., 47. Tomáš Dytrych
18. 9. 12 20:15 P1 GFC Regent B Sculpturo FC 3. 1:3 (1:2)
Slušně hrané utkání za mírné převahy hostů. Jiří Herden, František Martinec
GFC Regent B Sculpturo FC
Petr KloučekJan Bradáč, Martin Janyš, Pavel Janyš, Antonín Jaroš, Michal Kavan, Patrik Martínek, Jan Mašl, Jiří Podolský, Miroslav Rozporka, Karel Štáf vs Miloš Vladyka – Roman Bajtek, Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš
26. Jan Bradáč 5. Filip Tomáš
20. Pavel Duras
60. Jakub Charvát
11. 9. 12 18:00 KBELY Sculpturo FC Friends Prague 2. 3:3 (0:2)
Utkání mělo výbornou úroveň a skončilo zaslouženou remízou. Hrálo se slušně a korektně. Vladimír Svoboda, Boris Novotný
Sculpturo FC Friends Prague
Pavel Duras – Aleš Beránek, Jakub Charvát, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka vs Martin Lukeš – Jan Behro, Ladislav Csiba, Aleš Kopeček, Petr Kuzník, David Nulíček, František Polgár, Stanislav Šafránek, Martin Svoboda, Jan Záruba, Jan Zavadil
32. Štěpán Marek
35. Jakub Charvát
58. Michael Mařík
10. David Nulíček
20., 60. Jan Záruba
4. 9. 12 19:00 ZABEH Čelzí Sculpturo FC 1. 3:1 (1:1)
Zasloužená výhra Čelzí, která utkání začínala ve čtyřech v poli. Tomáš Pechar, Stanislav Petroušek
Čelzí Sculpturo FC
Petr Sejkot – Filip Hřebačka, Karel Hrubý, Matěj Sedmidubský, Václav Sedmidubský, Vojtěch Sedmidubský vs Petr Škarda – Roman Bajtek, Aleš Beránek, Jakub Charvát, Pavel Duras, Štěpán Marek, Michael Mařík, Filip Tomáš, Miloš Vladyka