13. 11. 12 20:15 ZABEH Maisner gang Weekend Warriors FC 9. 4:0 (1:0)
Zasloužené vítězství domácích. Michal Čermák, Martin Baitler
Eduard Málek – Tadeáš Antůšek, Tomáš Dytrych, Josef Habr, Marek Hrabánek, Matouš Kapek, Václav Kloud, Jiří Kučera, Jakub Simajchl vs Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Jan Chlumecký, Jindřich Jonáš, Jiří Modráček, Tomáš Rybáček
5. Josef Habr
34., 54. Marek Hrabánek
59. Tomáš Dytrych
6. 11. 12 18:15 HANSP Weekend Warriors FC Pražské Peklo 8. 4:5 (1:2)
Zajímavé utkání, v němž domácí opakovaně dotahovali vedení hostů, nakonec ale nedotáhli. Michal Bélai
Weekend Warriors FC Pražské Peklo
Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Jan Chlumecký, Michal Havránek, Jindřich Jonáš, Juraj Matiaš, Jakub Petrák, Tomáš Rybáček, Vladimír Vlček vs Roman Jakš – Pavel Martinovský, Jiří Moravec, Karel Nepraš, Tomáš Novák, Ondřej Sláma, Adam Vejvoda, Tomáš Vilímec
37. Adam Vejvoda
30. 10. 12 20:15 P1 GFC Regent B Weekend Warriors FC 7. 2:2 (1:1)
Průměrný zápas- vcelku vyrovnaný. Hosté se dostali do vedení, o minutu později domácí srovnali. Tak skončil i poločas. Stejný scénář se opakoval i ve druhém poločase. Ve 44.minutě hosté dali na 2:1, ve 45. min. domácí opět srovnali na konečných 2:2. Jiří Staš, Róbert Smida
GFC Regent B Weekend Warriors FC
Petr Klouček – Jan Bradáč, Martin Janyš, Pavel Janyš, Michal Kavan, Jan Mašl, Miroslav Rozporka vs Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Juraj Matiaš, Jakub Petrák, Tomáš Rybáček, Vladimír Vlček
7. Martin Janyš
44. OG
53 Pavel Janyš 6. Ondřej Červený
43. Vladimír Vlček
16. 10. 12 18:15 HANSP Weekend Warriors FC Palouk SK 6. 3:5 (1:1)
Domácí sice měli opticky více ze hry, ale v důležitých situacích se dokázali lépe prosadit hosté. Plucar, Hošek
Weekend Warriors FC Palouk SK
Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Jan Chlumecký, Michal Havránek, Jindřich Jonáš, Juraj Matiaš, Jakub Petrák, Vladimír Vlček vs Ondřej Balek – Jan Blahož, Pavel Brejška, Václav Černohorský, Ondřej Lukeš, Jakub Novotný, Petr Schlosser
1. Ondřej Červený
41. Juraj Matiaš
60. Vladimír Vlček
19., 39., 47. Václav Černohorský
37. Pavel Brejška
47. Petr Schlosser
9. 10. 12 18:15 HANSP Friends Prague Weekend Warriors FC 5. 3:1 (1:0)
Slušné utkání, domácí byli lepší a přesnější v kombinaci i v koncovce a zaslouženě vyhráli. Husák, Rataj
Friends Prague Weekend Warriors FC
Martin Lukeš – Jan Behro, Aleš Kopeček, David Nulíček, Martin Ocelák, Jan Záruba, Jan Zavadil vs Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Jan Chlumecký, Michal Havránek, Jiří Kříž, Juraj Matiaš, Jakub Petrák, Tomáš Rybáček
29. Jan Zavadil
47. Aleš Kopeček
60. Jan Záruba
5. 10. 12 18:00 P2 Weekend Warriors FC Fugas CF B 4. 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání rozhodla šťastná branka. Kučera
Weekend Warriors FC Fugas CF B
Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Jan Chlumecký, Michal Havránek, Jiří Kříž, Jakub Petrák, Tomáš Rybáček vs Martin Falta – Lukáš Burian, Zdeněk Drozd, Petr Gemza, Jan Klozar, Milan Kováč, Jan Kron, Jan Stiborek
50. Jiří Kříž
18. 9. 12 18:15 HANSP Čelzí Weekend Warriors FC 3. 3:0 (3:0)
Utkání rozhodl v první půli třemi brankami Hrubý. Michal Petráš
Čelzí Weekend Warriors FC
Jakub Appelt – Lukáš Ambros, Jakub Brožek, Filip Hřebačka, Karel Hrubý, Vojtěch Sedmidubský, Petr Sejkot vs Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Jan Chlumecký, Michal Havránek, Jiří Kříž, Jakub Petrák, Tomáš Rybáček
4., 16., 28. Karel Hrubý 35 Lukáš Ambros
11. 9. 12 18:15 HANSP Weekend Warriors FC Nova LFC B 2. 2:3 (0:3)
Nova ovládla první půli a vedla o 3 branky, Warriors se zkraje 2. půle vstřelenou brankou chytli a až do konce utkání sahali po remíze. Hošek
Weekend Warriors FC Nova LFC B
Tomáš Hylák – Jan Boček, Ondřej Červený, Michal Havránek, Jiří Kříž, Juraj Matiaš, Jakub Petrák, Tomáš Rybáček vs Tomáš Mládek – Vratislav Jadrný, Tomáš Jandečka, Jiří Koudelka, Jan Kroj, Václav Kučera, Vlastimil Kučera, Jiří Štěpánek, Martin Svárovský, Jaroslav Votípka
32. Jiří Kříž
45. Michal Havránek
15., 28. Tomáš Jandečka
23. Jiří Štěpánek
4. 9. 12 18:15 HANSP Beercelona FC Weekend Warriors FC 1. 0:3 (0:1)
Od začátku utkání měli hráči hostů navrch. V 1. půli se ale prosadili jen jednou. Domácím chyběl větší klid v koncovce. Po změně stran pojistil výsledek dvěma góly Matiaš. Pavel Krbec, Vladimír Valášek