Seznam týmů, 8. liga, skupina D

Tým Barvy dresů
Rebelové modro-oranžová, žlutá
Canary FC modro-bílá
DTS Praha černá, zelená
FNT Praha červená
Liboc united oranžovo-černá, černá
MIFA Fighters FO modro-bílá, oranžovo-černá
Pod parou modrá, bílá
Prosím, nesmějte se zelená, červená
Spořilov Represent modrá
Terasy KFC A modro-bílá, zeleno-bílá
V.I.P. žluto-černá
Zoufalci červeno-bílá

Rozpis zápasů, 8. liga, skupina D

Utkání Datum Čas Hřiště
DTS PrahaTerasy KFC A Út 4.9. 18:30 HRAB1
RebelovéZoufalci Út 4.9. 18:30 HRAB2
Liboc unitedProsím, nesmějte se Út 4.9. 19:45 HRAB3
Canary FCV.I.P. Út 4.9. 19:45 HRAB1
MIFA Fighters FOPod parou Út 4.9. 20:45 DEKAN
FNT PrahaSpořilov Represent Čt 6.9. 19:30 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
ZoufalciPod parou Út 11.9. 17:00 NOVOB
RebelovéCanary FC Út 11.9. 18:15 MIKU4
V.I.P.DTS Praha Út 11.9. 19:45 HRAB1
Prosím, nesmějte seMIFA Fighters FO Út 11.9. 20:45 DEKAN
Terasy KFC AFNT Praha St 12.9. 18:30 HRAB1
Spořilov RepresentLiboc united St 26.9. 19:45 HRAB2
Utkání Datum Čas Hřiště
DTS PrahaRebelové Út 18.9. 18:15 ARIT
FNT PrahaV.I.P. Út 18.9. 19:45 HRAB1
MIFA Fighters FOSpořilov Represent Út 18.9. 20:45 DEKAN
Liboc unitedTerasy KFC A St 19.9. 18:30 HRAB1
Canary FCZoufalci St 19.9. 20:00 ARIT
Pod parouProsím, nesmějte se Po 24.9. 19:15 SCBEC
Utkání Datum Čas Hřiště
Canary FCDTS Praha Út 2.10. 18:15 ARIT
V.I.P.Liboc united Út 2.10. 20:45 MIKU4
ZoufalciProsím, nesmějte se Út 2.10. 20:45 BECH
Terasy KFC AMIFA Fighters FO St 3.10. 18:30 HRAB1
RebelovéFNT Praha St 3.10. 18:45 ARIT
Spořilov RepresentPod parou Ne 7.10. 12:30 TEMPO
Utkání Datum Čas Hřiště
DTS PrahaZoufalci Út 9.10. 18:15 ARIT
Liboc unitedRebelové Út 9.10. 20:15 STOD
MIFA Fighters FOV.I.P. Út 9.10. 20:45 DEKAN
Pod parouTerasy KFC A St 10.10. 18:30 HRAB1
FNT PrahaCanary FC Ne 14.10. 11:15 ZARUB
Prosím, nesmějte seSpořilov Represent Ne 14.10. 16:15 ZARUB
Utkání Datum Čas Hřiště
DTS PrahaFNT Praha Út 16.10. 18:15 ARIT
V.I.P.Pod parou Út 16.10. 19:45 HRAB1
RebelovéMIFA Fighters FO Út 16.10. 20:45 DEKAN
Terasy KFC AProsím, nesmějte se St 17.10. 18:30 HRAB1
Canary FCLiboc united Ne 21.10. 15:00 ZARUB
ZoufalciSpořilov Represent Ne 21.10. 20:30 BECH
Utkání Datum Čas Hřiště
Liboc unitedDTS Praha Út 23.10. 18:15 ARIT
Prosím, nesmějte seV.I.P. Út 23.10. 19:45 HRAB1
MIFA Fighters FOCanary FC Út 23.10. 20:45 DEKAN
Pod parouRebelové Út 23.10. 20:45 MIKU4
Spořilov RepresentTerasy KFC A St 24.10. 18:30 HRAB1
FNT PrahaZoufalci Ne 28.10. 20:00 P3
Utkání Datum Čas Hřiště
DTS PrahaMIFA Fighters FO Út 30.10. 18:15 ARIT
RebelovéProsím, nesmějte se Út 30.10. 18:15 MIKU4
V.I.P.Spořilov Represent Út 30.10. 19:45 HRAB1
ZoufalciTerasy KFC A St 31.10. 18:30 HRAB1
FNT PrahaLiboc united Ne 4.11. 15:00 MIKU4
Canary FCPod parou Ne 4.11. 16:15 MIKU4
Utkání Datum Čas Hřiště
Pod parouDTS Praha Út 6.11. 18:15 ARIT
MIFA Fighters FOFNT Praha Út 6.11. 20:45 DEKAN
Terasy KFC AV.I.P. St 7.11. 18:30 HRAB1
Liboc unitedZoufalci Ne 11.11. 11:15 STOD
Prosím, nesmějte seCanary FC Ne 11.11. 17:30 ARIT
Spořilov RepresentRebelové Ne 11.11. 18:45 ZABEH
Utkání Datum Čas Hřiště
DTS PrahaProsím, nesmějte se Út 20.11. 18:15 ARIT
RebelovéTerasy KFC A Út 20.11. 18:30 HRAB2
ZoufalciV.I.P. Út 20.11. 19:45 HRAB1
Liboc unitedMIFA Fighters FO Út 20.11. 20:45 DEKAN
FNT PrahaPod parou Ne 25.11. 17:30 MIKU4
Canary FCSpořilov Represent Ne 25.11. 18:45 MIKU1
Utkání Datum Čas Hřiště
Terasy KFC ACanary FC Út 27.11. 19:30 MIKU4
V.I.P.Rebelové Út 27.11. 19:30 MIKU2
Spořilov RepresentDTS Praha Út 27.11. 20:00 ARIT
Prosím, nesmějte seFNT Praha Út 27.11. 20:15 P2
Pod parouLiboc united Út 27.11. 20:15 STER1
MIFA Fighters FOZoufalci Út 27.11. 20:45 DEKAN